Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чому хлопці втрачають інтерес до дівчат


Чому хлопці втрачають інтерес до дівчат

Чому хлопці втрачають інтерес до дівчатПоведінка твого молодого чоловіка останнім часом змінилася, і аж ніяк не в кращу сторону? Чому чоловіки спочатку активно домагаються, а потім втрачають інтерес? Які можуть бути причини? Все може бути чудово сьогодні, а завтра — він іде.

Чудові вечори, спільні інтереси, почуття сильної прихильності, можливо, близькість, і раптом він зникає. Або буває так, що він був ідеальним, надійним, говорив тобі все, що ти хотіла чути, а потім раптом став холодним і далеким. Давай дізнаємося, що відбувається насправді.

Вони бояться відповідальності

Як кажуть, у чоловікові, насамперед, закладений «тваринний інстинкт самця» завойовувати нову самку». Гострі відчуття погоні генетично вкоренилися в чоловіках, і втеча – це частина погоні.

Хлопці сміливі, коли справа доходить до дурних трюків і перегляду фільмів жахів. Але як тільки мова заходить про відповідальність за серйозні стосунки, багато з них стають безпорадними. Деякі чоловіки розривають відносини з-за того, що не хочуть ухвалювати якісь рішення. І, знайомлячись з новою дівчиною, намагаються продовжити собі «безвідповідальний» період.

Він вже отримав все, що хотів

Чоловік — завойовник по своїй натурі. Він проявляє величезний інтерес до жінки в процесі боротьби за її серце. Йому необхідно бути впевненим у тому, що ти належиш тільки йому одному. Але після того як він домігся своєї мети, йому вже нічого не потрібно доводити. Тому деякі чоловіки знову вирушають на пошуки, щоб в черговий раз довести собі та іншим, який він привабливий.

Коли відносини розвиваються швидше, ніж очікує чоловік, це теж може налякати його. І перша реакція — бігти. Коли ти підпускаеш його до себе в більш повільному темпі, у вас є більше часу для спілкування, ви можете краще пізнати один одного. Спочатку все красиво і легко, а згодом з'являються якісь проблеми, які потрібно навчитися обговорювати і вирішувати. Тому не поспішай кидатися у вир з головою. Ніхто не повинен віддавати у відносинах всього себе відразу. Не підлаштовуйся під нього, зберігай інтригу, залишайся для нього загадкою.

Він «задихається» від твоєї уваги і турботи

Не попадися в пастку, кинувши все заради нього. Не живи його життям, у тебе повинні бути свої захоплення, свої інтереси. Чоловіки не терплять зайвого контролю і нав'язливості. Залиш йому його особистий простір, в якому він буде почувати себе комфортно без тебе (його хобі: риболовля, полювання, футбол з друзями тощо). Якщо позбавити його всього цього, він кине тебе знайде «ідеальну» дівчину.

Зупинись і поглянь на свої відносини з боку. Перш ніж щось робити, подумай, як це може відбитися на них.


Схожі матеріали:

👁 1698
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: ДІВЧИНА, інтерес, чоловік

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg

У чому можна замочити насіння перцю, щоб...

/_pu/67/18480688.jpg

Ігрові автомати та онлайн слоти: як грат...

/_pu/68/31362619.jpg

Обмотати і перевернути: ось як змусити н...

/_pu/67/94671023.jpg

Тантричний секс: 7 причин спробувати

/_pu/67/80356857.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

10 ознак того, що жінка – справжня психо...

/_pu/68/33766569.jpg

Яким підживленням заборонено поливати ог...

/_pu/68/61314593.jpg

Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація ж...

/_pu/68/49385312.jpg

Як назавжди покращити свої сімейні стосу...

/_pu/67/34624323.jpg

Світові тенденції у сфері гемблінгу та у...

/_pu/67/74629816.jpg