Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція

У відносинах головне – чесність

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція

Чи віриш ти в кохання з першого погляду? Вчені вже багато років намагаються підтвердити чи заперечити цю теорію. Деякі з них запевняють, що для виникнення хімічної реакції в мозку, а саме так пояснюють кохання, достатньо кількох секунд.

Інші повністю спростують подібні висновки. Обґрунтовується це тим, що сильні почуття не можуть бути такими спонтанними, а для їх виникнення повинні враховуватися додаткові складові, крім зорової оцінки.

У перші секунди може виникнути скоріше за все друга версія. Ні про яку закоханість, а тим більше кохання, не може бути й мови. Закохання дівчини — ціле мистецтво. Цей процес триває тривалий час. На щастя багатьох чоловіків, тому, як закохати дівчину можна реально навчитися.

У світі щодня проводяться тисячі майстер-класів на цю тему. Звісно, ​​не безкоштовних. При цьому більшість сценаріїв таких заходів взято з Інтернету.

Нерідко ці «тренери з пікапа» є самотніми і глибоко нещасними людьми, яким жіноче тіло тільки сниться.

Наші поради базуються на особистих досвідах людей, з різними ситуаціями, пов'язані із закоханістю. Головне, не панікувати, інакше можна наламати таких дров, що доведеться починати стосунки з чистого аркушу та з новою жінкою.

Отже, для початку потрібно визначитися, навіщо тобі потрібні знання про те, як закохати дівчину.

Мотивація

У кожного нашої дії чи рішення є причини та наслідки. Завоювання серця своєї обраниці не є винятком.

ПРИЧИНИ

Закоханість може відбуватися як усвідомлено, і на підсвідомому рівні.

У першому випадку хлопець бачить у пані потенційну супутницю по життю і з власної волі починає шукати в ній різні якості, в які можна закохатися.

Що стосується другого типу, то тут справи по-іншому. Буває так, що чоловік не хоче звертати увагу на панночку, але його магнітом тягне до неї. Головою ти можеш розуміти, що вона тобі не пара, але ось нутро говорить про інше. З таким сперечатися складно. При цьому потяг не завжди взаємний.

Чому ж чоловіки прагнуть знати, як закохати у себе жінку? Насамперед, щоб отримати взаємні почуття.

Дуже неприємно і принизливо «сохнути» по панночці, яка тебе не хоче. Також це сильно б'є за впевненістю у собі.

Ще однією причиною є спортивний інтерес серед чоловіків. Чим більше панночок бажають тебе, тим вище рівень твоєї привабливості та успіху. Натовпи захоплених жінок під балконом збільшують упевненість у собі, що відображається на житті загалом.

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція
 

Ще одна поширена причина – нажива. Хто сказав, що тільки дівчата хочуть знайти собі «тату» для безбідного існування? Вікові жінки з значним рахунком у банку теж ласий шматочок для чоловіків різного віку. Але, як правило, біля таких особин часто крутиться багато хлопців. Тому потрібно знати, як закохати в себе жінку та виділитися на тлі всіх цих конкурентів. Альфонси володіють технікою спокуси досконало.

Наступна причина – ревнощі. Ніщо так не додає гостроти відчуттів у стосунках, як інша жінка, яка надає знаки уваги чоловікові. Але буває так, що ніхто не заглядається і дівчина починає зневажливо ставитись до тебе - "Все одно не піде, кому він потрібен!".

Тут-то чоловіче просто верещать від злості. Тому хлопець швидко шукає способи, як закохати дівчину, щоб його обраниця приревнувала.

Загалом володіти такою інформацією дуже важливо. Ти не знаєш у який період життя можуть стати у нагоді ці навички. Тим більше, краще знати і не скористатися, ніж не знати і потребувати. Але не слід забувати про наслідки своїх дій.

НАСЛІДКИ

Все, що стосується психологічного стану людини, завжди є непередбачуваним. Закохати в себе дівчину означає внести зміни до її життя.

Нерідко, від нерозділеного кохання, панночки стрибають з дахів, ріжуть вени, ковтають пігулки. Нести за це відповідальність завжди важко, а іноді карається законом.


Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція
 

Тому ми завжди радимо використовувати свої знання з розумом і лише для того, щоб досягти взаємності. Не варто сильно емоційно прив'язувати до себе людину, якщо ти не плануєш із нею будувати стосунки надалі.

Наслідки можуть бути непередбачуваними.

Щоб затягнути панночку в ліжко, не потрібно її перед цим закохувати в себе, якщо ти не хочеш, щоб закоханість тривала довго. Це може бути не лише незручно для тебе, а й небезпечно.

Нічні дзвінки та візити лише мала частина того, на що здатна закохана дівчина. Твоє життя може перетворитися на суцільні скандали, переслідування, нав'язування та погрози.

Тому перш, ніж застосовувати знання про те, як закохати в себе дівчину, зваж усі «за» і «проти», а також оціни можливі ризики та психологічний стан своєї обраниці.

МОДЕЛЬ КОХАННЯ

Існує 4 основні види відносин між чоловіком та жінкою:
  • В обох є почуття.
  • Він любить, вона ні.
  • В обох немає почуттів.
  • Вона любить, він – ні.
Нам належить дізнатися, як у кожній із цих ситуацій, досягти взаємної закоханості.

В обох є почуття

Це ідилія, описана у всіх літературах світу. Звичайно, якщо вашим почуттям ніхто і нічого не заважає. Що може бути краще, ніж взаємність та спокій. У таких відносинах навіть вівсянка вранці здається смачнішою. А це точно багато що означає.

До цього формату стосунків прагнуть усі парочки світу. Але такий розклад все частіше стає винятком із правил. Виною тому людська натура чи витівки долі – відповісти складно. Принаймні не варто розраховувати на те, що саме тобі пощастить. Для цього потрібно буде докласти зусиль.


Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція
 

Він любить, вона ні

Найжахливіший розклад для чоловіка. У гонитві за взаємністю, хлопці проводять добу у пошуках відповіді, як закохати у себе дівчину. І все, що вони отримують натомість — витрачені час та сили.

Взаємне кохання — найбільше почуття у світі. Закоханість у панночку, яка не відчуває того ж по відношенню до тебе, - найстрашніше покарання. Є багато хлопців, закоханих у жінок, яких вони навіть не бачили жодного разу у житті. І таке буває.

Інші ж перебувають у стосунках, але не люблять своїх обраниць. Це ще гірше.

Наша порада одна — вистачить ламати голову над тим, як закохати дівчину. Зберися з духом і йди від тієї, хто не відчуває до тебе нічого. Якщо до цього дня вона так і не змогла закохатися в тебе, на жаль, шанс, що все зміниться, дуже малий.

Тим більше, ти ризикуєш стати заручником її нерішучості. Чому дівчина все ще полягає у стосунках із чоловіком, якого не любить? Відповідь проста – у цьому є вигода. Можливо, ти її фінансово забезпечуєш або якось впливаєш на рівень її життя. Не думай, що так зможеш її утримати.

По суті, ти лише «тимчасовий варіант», який потрібен до того моменту, як знайдеться хтось краще.

Якщо ж панночка довго не може зважитися на догляд, то це маєш зробити ти. Як би важко не було чоловікові, у такій ситуації він має бути ініціатором розриву стосунків.

Це рішення допоможе у будь-якому випадку. Якщо жінка не любить тебе, вона швидко переключиться на пошуки нового кавалера. Так ти заощадиш величезну кількість часу, зусиль і нервів. Також розрив може підштовхнути панночку до швидкого усвідомлення твоєї значущості для неї. Якщо вона справді щось відчуває до тебе, то обов'язково повернеться незабаром. Але тоді вже тобі треба буде вирішувати, що робити далі.

У обох немає почуттів

Ситуація чимось нагадує ту, коли обидва партнери закохані одне в одного. Також присутні веселощі, секс, приємне проведення часу, розмови, зустрічі. Одна відмінність - вони не люблять одне одного. Звичайно, емоції в таких відносинах не будуть такими яскравими, як у першому прикладі. Але такий формат теж має місце.

Це безпрограшний варіант. Жодних претензій, обов'язків, нервів, тільки взаємодопомога. Але варто розуміти, що подібний вид відносин триває доти, доки хтось не закохається в партнера або не знайде когось краще.

Є й позитивні сторони такого союзу. Ти можеш уникнути таких неприємних супутніх факторів нормальних відносин, як ревнощі, відповідальність, прихильність, драми, з'ясування стосунків, складного розриву.

Якщо хтось із вас почне відчувати щось більше по відношенню до іншого, то ви автоматично підходитимете під другий або четвертий пункт нашого списку.

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція

Вона любить, ти – ні

Якби це не лестило тобі і не піднімало самооцінку, радимо сказати панноці правду про свої почуття, а точніше про їхню відсутність.

Таким чином, ти знімаєш із себе всю відповідальність і вибір залишається за панною. Швидше за все це завдасть їй багато болю та страждань, але чим довше триватиме ця вистава, тим важчим буде розрив.

На жаль, ти нічого не зможеш зробити, щоб допомогти їй, адже ти не маєш контролю над емоціями інших. Єдине правильне рішення — повідомити її про свої почуття до неї.

Якщо дівчина піде, значить ви обоє звільняєтеся від відповідальності. Дуже часто жінки згодні жити з тим, кого люблять, бути нелюбими. Якщо твоя панночка одна з них, то це тільки її рішення, за яке ти не несеш відповідальності.

Так, подібний формат відносин схожий на використання жінки з корисливою метою. Через це чоловіки нерідко стикаються з докорами та звинуваченнями у суспільстві. Але, як це не дивно, все змінює чесність. І ось ти вже не негідник, а хлопець, що робить щасливою свою панночку, просто перебуваючи поряд.

Плюс також у тому, що ти не обіцяєш жити із жінкою до кінця своїх днів. Ти маєш право піти від неї будь-якої миті, і вона на це згодна. Але не забувай, що такі панночки готові на все, щоб «прив'язати» до себе хлопця. Починаючи від залякування потенційних конкуренток і закінчуючи вагітністю.

Саме тому радимо тобі бути на чеку після того, як ти зізнаєшся їй у тому, що не закоханий.

Сюди також належать ситуації, коли хтось із партнерів любить менше. Я бував у такому становищі. І відчував, що жінка дозволяє любити себе. Але зважитись на розрив довго не міг, а вона була не проти такого розвитку подій. Зрештою, ми все-таки розлучилися, бо це було неминуче. Чи міг би я застосувати свої знання про те, як закохати в себе дівчину? Звісно, ​​міг. Але я не бачив її поруч із собою надалі, тому вирішив не прив'язувати її до себе і розійтися, поки наші стосунки не зайшли надто далеко.


Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція
 

Боротьба за владу

Ця тема піднімається щоразу, коли йдеться про відносини. Найгіршою для чоловіка є ситуація, коли він закоханий, але не отримує взаємності від своєї обраниці.

Автоматично контроль за цими відносинами отримує жінка. Думаємо, ти згоден, що це не дуже приємно і сильно б'є за своєю впевненістю.

Що ж таке влада у цьому випадку? Це означає, що ти не контролюєш ситуацію між вами, твоя думка відсувається на другий план, ти лише «тимчасовий варіант» на шляху до кращого кавалера.

Постійно перебувати в страху, що тебе кинуть чи проміняють на кандидата краще — щоденне нестерпне борошно. Але найголовніше — це те, що ти втрачаєш час, який можна використати з користю для майбутніх стосунків.

Щоб вирішити питання влади, треба діяти від перших днів знайомства. Твоє головне завдання не виграти, а встановити рівноправність. Інакше у будь-якому іншому випадку це буде програш для ваших стосунків.

Для такого настрою знадобиться час. Одні пари швидко стають рівноправною командою та встановлюють зв'язок між собою, іншим можуть знадобитися місяці. Головне добитися стану, коли ви можете відверто говорити на будь-які теми, включаючи душевні переживання та проблеми.

У всякому разі, щоби побудувати ідеальні відносини, потрібно працювати над собою. Без цього нікуди.

Виявляється, знань у тому, як закохати у себе дівчину недостатньо. Це лише вступ у твоїй історії стосунків.

Отже, ми підійшли до головного змісту нашої розмови. Дозвольте нам посвятити тебе в секрети спокушання жінок. Вони допоможуть тобі не виявитися «пішаком» у стосунках і, як мінімум, бути нарівні зі своєю обраницею.

Головні поради з кохання дівчині

Ці поради можуть знадобитися з багатьох причин, частина з яких ми обговорили раніше. Наполегливо рекомендуємо не тягнути на себе ковдру у питанні влади у стосунках. Це може негативно позначитися на тій близькості, яка б виникла між двома людьми. Також рівновага буде зруйнована, а відновити її дуже складно.

Все ж таки, дуже корисно володіти всіма цими техніками, щоб підтримувати баланс у відносинах. Як тільки ти відчуєш, що панночка схиляє ваги у свій бік, дій. Застосуй пару технік з моїх порад і віднови рівновагу у владі та закоханості. Але не перестарайся. Це саме той випадок, коли надмірне старання може завдати більше шкоди, ніж користі.

Отже, як закохати у себе дівчину?

Сам собі господар

Хто сказав, що тільки чоловік любить домагатися своєї жінки? А ніхто. Це стереотипи, вигадані слабкою статтю. Дівчата теж часто полюють на хлопців, тільки роблять вони це не так, як ми.

Чоловіки в цій справі відкриті і ясно дають зрозуміти, що панночка їм подобається і вони готові до наступу. Проте, як тільки хлопець розпочинає гру, дівчина її вже закінчила.

Ти можеш навіть не здогадуватися, що жінка тобі подобається, але вона зробить все, щоб підштовхнути тебе до цієї думки. При цьому ти будеш впевнений, що це лише твоє бажання та рішення.

Ох, вже ці ігри розуму. Через такі хитрощі чоловіки втрачають голови, починають доглядати панночку, тим самим віддаючи їй контроль над собою.

Якщо ти будеш занадто велелюбний, дівчина втратить до тебе інтерес дуже скоро. Чим довше ти будеш стійкий до її чарів, тим більше вона закохається.

"Чим менше жінку ми любимо - тим більше подобаємося ми їй"? Як ніколи вірне твердження.

Отже, одним із головних секретів того, як закохати у себе дівчину, є контроль над своїми думками та рішеннями. Не дозволяй їй маніпулювати тобою. Вона має здатися та визнати, що закохана в тебе. Пам'ятай про рівновагу. Ти не мусиш її підкорити, інакше нічого не вийде.

Будь невловимий

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція

О, неприйняті дзвінки та повідомлення без відповіді можуть змусити панянку верещати від злості. І тут головне — не перегнути з ігноруванням.

Намагайся першим закінчувати розмову та телефонні дзвінки. Так ти покажеш, що готовий приділяти увагу обраниці, але водночас контролюєш свій час. Це і є золота середина між владою і підпорядкуванням.

Не закидай її дзвінками. Намагайся робити це рідше, ніж вона. Так дівчина зрозуміє, що ще не досягла свого і не закохала тебе.

Але не перестарайся. Ти маєш виявляти знаки уваги та зацікавленості. Інакше панночка може порахувати тебе «неприступною фортецею» і піти до іншого. Жодна жінка, що поважає себе, не буде принижуватися щоразу, щоб домогтися чоловіка, якому вона не потрібна.

Отже, ти маєш бути невловимим, але в міру. Не припиняй повністю спілкування, але не дзвони пані щогодини. Щойно твоя обраниця зрозуміє, що ти в неї на гачку — твоя думка буде не головною.

Таємничість

Це одна з рис характеру, яка заворожує жінок. Але це подобається лише на початковій стадії відносин. Подібні недомовленості надалі можуть спричинити розрив.

Щоб досягти таємничості, не обов'язково треба вступати до підпільних угруповань. Можна лише трохи недомовляти відповіді на деякі питання своєї обраниці. Ти також можеш відбутися жартами, щоб твою скритність не вважали за грубість.

Чоловіки часто ухиляються від відповіді на питання про те, де вони були. Спочатку стосунків це здається нормальним, а подекуди і сексуальним, бо з'являється відчуття, що хлопець серйозна людина з важливими справами. Але така таємничість втрачає свою магію з часом.

Чим більше пара живе разом, тим більше дізнається один про одного. Нерідко виявляється, що насправді чоловік не вирішував якихось серйозних справ, а просто застряг у ліфті або простояв у пробці.

Тому радимо трохи змінювати теми для таємниць відповідно до довгостроковості ваших відносин.

Непередбачуваність

Що може бути більш нудним, ніж буденність і події, що повторюються день у день? Чому у шлюбі все так похмуро, через роки спільного життя? Хтось скаже, що це не нудьга, а постійність. У цьому є частка правди. Але від монотонної буденності почуття згасають.

Порятунком є ​​саме спонтанні рішення та дії. Ну якій панночки не сподобається, якщо її чоловік раптово влаштує їй маленьку пригоду або подарує букет квітів. Просто так без приводів.

Це як піддавати газу, щоб машина не затихла. Такі несподівані дії змусять дівчину закохуватися знову та знову.

Твоя непередбачуваність означатиме, що жінка ще не розгадала тебе до кінця. Автоматично ти стаєш їй більш цікавим та загадковим.

Ми не кажемо, що ти маєш постійно возити її на несподівані побачення чи дарувати якісь подарунки. Твоя непередбачуваність може виражатися у словах, діях, реакцію якусь ситуацію.

Наприклад, ти ніколи не готував вечерю. Але раптом, прийшовши додому, твоя панночка виявляє приємну несподіванку. Запевняємо, що вона дивитиметься з широко відкритими закоханими очима. І так, вона буде дуже вдячна за таку, начебто, звичайну річ, як вечерю.

Будь захоплюючим

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція

Цю гру жінки знають дуже добре, тому що самі використовують її роками. Я впевнений, що кожен чоловік має панночку, яка то «дає йому зелене світло» до дій, то відкидає. І це, чорт забирай, працює! Дівчина як заборонений плід, до якого на мить відкривається доступ. Можливо, саме це фальшиве володіння нею є таким сексуальним і привабливим.

Але чому б і чоловікам не запозичити цю техніку. Так би мовити, їхньою ж зброєю…

Не варто впадати в крайнощі, залишимо це жінкам, а ось подразнити свою панну цю святу справу.

Наприклад, одного дня покажи всю пристрасть, яку здатний. А потім поводься спокійно кілька днів. Через деякий час можна повторити.

Така захоплююча поведінка здатна розвинути залежність у жінки. Незабаром вона з нетерпінням чекатиме цих пристрасних днів і благатиме тебе наблизити їх.

Стань проблемним

Давай трохи поміркуємо. Швидше за все, ти не пам'ятаєш себе в дитинстві, але точно спостерігав за діями дітей. Чи ти помічав, які іграшки хочуть ці маленькі люди, які керуються лише інстинктами? Відповідь ті, що їм не дають.

Ти можеш годинами трясти перед обличчям у дитини гарним брязкальцем, але він ревітиме і проситиме кришталеву вазу, до якої його не підпустять ще років 20.

Ця ж закономірність зберігається на підсвідомому рівні у кожному з дорослих. Ми завжди хочемо те, чого ми не маємо. Ми не замовлятимемо піцу, якщо вдома вона є. Але я хотітиму щось інше, бо цього в мене немає.

Саме тому ми шукаємо проблемних дівчат, яких важко отримати. Вони кидають нам виклик, і ми покірно приймаємо його. І це завдає нам чимало проблем та клопоту. Але хіба це може зупинити справжнього чоловіка?

Стань її хлопцем, якого важко дістатися. Але не йди з її поля зору. Ти можеш скасувати кілька зустрічей, при цьому чемно пояснити, що дуже зайнятий.

Але не переборщи з відмовими. Жінка може подумати, що ти свідомо її уникаєш, бо вона не подобається тобі. Довго принижуватися пані, що поважає себе, не буде.

Тому ми радимо відмовити один або максимум два рази, щоб подразнити жінку. При цьому ваше спілкування не повинне змінюватися. Чемно відмов їй у зустрічі, щоб вона не образилася.

Тобі лише потрібно, щоб вона зрозуміла, що ще не стала пріоритетною людиною у твоєму житті. Їй треба ще постаратися, щоб ти приділив їй час. Але не забувай, що ми граємо на ворожому полі. Оскільки жінки самі використовують такі техніки, вони навчилися розпізнавати всі ці прийоми за лічені хвилини. Тому так важливо не пошкодити все.

Як тільки дівчина зрозуміє, що ти намагаєшся її піддати дресирування, чекай на неприємну розмову і помсти.

Тому твої відмови мають бути підкріплені фактами. Звідки панночка може знати, що ти сам вирішив затриматися на роботі, а не «злий начальник велів». Зрозуміло, що не варто їй брехати про свою зайнятість і одразу ж розгулювати містом, ризикуючи бути побаченим. Це лише підтвердить її припущення і серед її знайомих ти будеш відомий як «козел».

Рівень інтересу

Багатьох чоловіків цікавить питання, як закохати дівчину в себе, при цьому не бігати за нею закоханим хлопчиськом.

Щоб повністю розібратися у справах сердечних, регулярно оновлюй рівень своїх знань. На сучасниках освіта не обмежується. Питання закоханості піднімалися та досліджувалися далеко до нашого народження.

Тебе може привернути праця давньоримського поета Овідія. Ця людина висунула свою теорію з будівництва ідеальних відносин. Овідій стверджував, що чоловік має бути «дзеркальним відображенням» своєї обраниці. За його теорією, якщо дівчина байдужа і холодна до свого чоловіка, значить він повинен «відбивати» ті ж емоції та почуття щодо неї.

Те саме потрібно робити, коли панночка намагається проявити свої почуття. Давньоримський поет рекомендував не боятися і також відкритися своїй жінці. І це відмінна концепція для міцних відносин. Вона має мінімум ризиків опинитися у пастці у жінки.

Дуже часто стосунки втрачають рівновагу, і хтось починає любити більше, а хтось менше. В одну мить людина втрачає контроль і підкоряється об'єкту своєї закоханості. Від цього обом сторонам стає гірше.

Адже цього можна уникнути, якщо чітко слідувати настановам поета.

Виходячи з його теорії можна розробити свою техніку, яка краще підійде для нашого часу. Назвемо її, наприклад, "Маленьке дзеркало".

Основу цієї концепції беремо від поета. Ти маєш чітко "відбивати" всі емоції дівчини, спрямовані на тебе. Але є одна зміна. Завжди віддай менше, ніж отримуєш. Це дозволить бути на один щабель головніше за панночку.

Подібний контроль змусить жінку закохатися і триматися за тебе. Найменша зацікавленість у деякі періоди ваших стосунків допоможе тобі бути ініціатором їх виведення на новий рівень. Після цього можна показати більший інтерес, що точно не залишиться непоміченим.

Таким чином, ти не втрачаєш балансу, тому що заповнюєш відсутність своєї уваги в минулому. Подібний стрибок емоцій здивує твою обраницю і змусить подивитися на тебе по-новому.

Коли ж варто приділяти більшого інтересу, а коли меншого?

Відповідь на це питання до безумства проста. Якщо ти хочеш винагородити свою жінку, коли вона на це заслужила, тоді можеш підвищити рівень своєї уваги до неї. І навпаки, коли вона веде себе огидно, можна без докорів сумління, ненадовго знизити інтерес до неї.

Можливо, десь це здасться дресируванням, але надалі панночка буде розуміти, що їй потрібно робити чи не робити, щоб бути з тобою щасливою.

Підсумок

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкція

Підбиваючи підсумки, можна назвати кілька основних думок:

У відносинах головне – чесність. Не варто прив'язувати до себе дівчину, якщо не хочеш бути з нею надалі. Також не слід бути тим, хто любить, а не кого люблять. Не обманюй себе і піди гідно, поки закоханість геть-чисто не вбила твою впевненість у собі.

Завжди намагайся утримувати рівновагу в парі. Це найкраща концепція для досягнення ідеальних стосунків.

Завжди будь собою і вдавайся до вище перерахованих порад, коли вони знадобляться. Постійно вдосконалюй свої знання та навички.


Схожі матеріали:

👁 440
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: як закохати у себе дівчину, Дівчина, Жінка, ВІДНОСИНИ, чоловік
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Три способи вирощування міцної капустяно...

/_pu/63/98978219.jpg

Що не можна садити поряд з картоплею: ​​...

/_pu/63/09472138.jpg

Що зробити з полуницею навесні, щоб виро...

/_pu/62/98887184.jpg

Чим небезпечний фікус у будинку: про що ...

/_pu/63/49891275.jpg

Чим підгодувати жимолость після збирання...

/_pu/65/15860352.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Підгодуйте цим настоєм огірки, щоб урожа...

/_pu/63/08037101.jpg

І корінням тепло, і підживлення для росл...

/_pu/64/53569202.jpg

Як довести дівчину до оргазму поцілункам...

/_pu/64/60506542.jpg

3 хитрощі, щоб помідори не хворіли на фі...

/_pu/63/01628058.jpg

Жодних стимуляторів зростання: лише одна...

/_pu/63/56447397.jpg

Вправи, ін'єкції та масаж: як прибра...

/_pu/62/29580170.jpg