Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як правильно цілуватися з дівчиною

Якщо цього не вміє хлопець, то він просто, навряд чи буде мати справжні стосунки

Як правильно цілуватися з дівчиною

Як правильно цілуватися з дівчиноюЯк правильно цілуватися з дівчиною? Напевно, якщо цього не вміє хлопець, то він просто, навряд чи буде мати справжні стосунки з жіночою половиною.

Гарна новина полягає в тому, що якщо він і не знає як правильно цілуватися з дівчиною, то це при бажанні, завжди можна виправити в короткі терміни! Чим ми в принципі і займемося.

Для початку, чоловічій половині треба зрозуміти всю романтичну натуру жінки. Поцілунок для дівчини значить набагато більше, ніж поцілунок для хлопця.

Можна з упевненістю сказати, що поцілунок є найважливішою частиною, в любовних відносинах у жінок. Навіть існує негласне правило, що за поцілунком дівчина визначає, буде вона будувати свої відносини з даною людиною, чи ні. Це ще раз підтверджує, що якщо хлопець хоче серйозних стосунків, то він повинен знати, як правильно цілуватися з дівчиною.

Отже! Якими основними принципами керуються жінки, ми розібралися. Тепер перейдемо до технічної частини поцілунку, і детально розберемо, як діяти губами і тілом в цілому. Тільки перед цим треба усвідомити ще один момент.
Найскладнішим, особливо для першого поцілунку, є вибір часу. Тобто треба визначити момент, коли ж ваша партнерка буде готова. На цьому дуже часто зациклюються молоді хлопці. Повірте! Ваша обраниця з нетерпінням чекає, коли ж ви зважитеся, нарешті її поцілувати.

За своєю натурою вона мусить зіграти цю роль неприступності, однак при цьому просто згоряє від нетерпіння. Якщо ваша дівчина посміхається вам, проявляє інтерес в спілкуванні, тоді вперед! І в жодному разі не заморачуйтесь, чекаючи тижнями і місяцями відповідного моменту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно цілуватися з хлопцем

Ну а тепер давайте перейдемо до технічної сторони питання.

1. Чоловічій половині, з усією повагою до неї, треба дати цю рекомендацію. Можливо, це здасться сильно просто, однак треба за будь-яких умов усунути неприємний запах з рота. Це зрозуміло скаже кожен! Однак, тим не менш вдує пляшечку пивка перед побаченням, а перегар сходу вб'є всю романтику. Це стосується і іншого алкоголю, часничку з борщем і так далі. І не думайте, що м'ятна жуйка все виправить! Не виправить. Так що врахуйте це.

2. Перед поцілунком, ви повинні демонструвати впевненість у собі і посміхатися. Треба всім тілом показувати свою симпатію, тобто не схрещувати руки і ноги, жести робити плавно, без всяких різких рухів. Все це позитивно налаштує вашу обраницю.

3. Тепер до справи. Перед поцілунком вам треба увійти в тілесний контакт. Це означає, що спочатку ненароком ви повинні доторкнутися до її руки (в ідеалі йти чи сидіти, взявшись за ручки), потім обійняти. Це треба зробити, щоб ваші дотики в подальшому були для неї звичною справою, а не викликали збентеження.

4. Тепер перейдемо до самого процесу. Бажано щоб це відбувалося в якомусь затишному місці, де немає людей, а навколо була романтична обстановка.

5. Отже! Ви повинні бути в тілесному контакті з вашою обраницею. Чи то тримайтеся за руки, чи то взагалі знаходитесь в обіймах з нею. Повільно, дивлячись їй в очі, починаєте наближатися до її губ. При цьому вона чи піде до вас на зустріч, чи залишиться на місці як загіпнотизована, навіть може трохи відхилити голову назад. Це все є нормальним ходом подій. Дівчата люди емоційні, і передбачити їхню поведінку дуже важко. Коли ви, нарешті, наблизилися своїми губами до її губ, то закрийте очі і ніжно неквапливо поцілуйте одну з її губ, потім іншу.

6. Також, у свою чергу, і вона захоче поцілувати ваші губи, звісно дайте їй це зробити. Таке чергування поцілунків губ, і є класичний процес поцілунку. Сам поцілунок повинен йти від душі, і бути дуже ніжним.

7. Якщо ви хочете чогось більшого, то можете переходити до поцілунку з допомогою язика. Перед цим треба переконатися, що ваша обраниця теж не проти продовження. Щоб це дізнатися, треба трохи зупинитися, і на мить подивитися їй в очі. Якщо там відсутня тривога, то можна сміливо приступати до дій. Детальний опис поцілунку з допомогою язика, ви можете знайти в статті на нашому сайті, яка називається «Як правильно цілуватися з язиком».

8. Ні в якому разі не повторюйте те, що бачили в порнофільмі. Поцілунок не повинен бути жорстким. Однак він повинен бути впевненим, щоб ваша обраниця капітулювала перед ним. Це діє як на пай дівчаток, так і на всіх інших. Немає тих, хто не любить пристрасть.

9. Вище ми розібрали класичний варіант того, як правильно цілуватися з дівчиною. Тепер вам залишилося тільки тренуватися, і від цих тренувань, отримувати величезне задоволення.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 1124 | Теги: Дівчина, Поцілунок, хлопець

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg