Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як правильно цілуватися з дівчиною


Як правильно цілуватися з дівчиною

Як правильно цілуватися з дівчиноюЯк правильно цілуватися з дівчиною? Напевно, якщо цього не вміє хлопець, то він просто, навряд чи буде мати справжні стосунки з жіночою половиною.

Гарна новина полягає в тому, що якщо він і не знає як правильно цілуватися з дівчиною, то це при бажанні, завжди можна виправити в короткі терміни! Чим ми в принципі і займемося.

Для початку, чоловічій половині треба зрозуміти всю романтичну натуру жінки. Поцілунок для дівчини значить набагато більше, ніж поцілунок для хлопця.

Можна з упевненістю сказати, що поцілунок є найважливішою частиною, в любовних відносинах у жінок. Навіть існує негласне правило, що за поцілунком дівчина визначає, буде вона будувати свої відносини з даною людиною, чи ні. Це ще раз підтверджує, що якщо хлопець хоче серйозних стосунків, то він повинен знати, як правильно цілуватися з дівчиною.

Отже! Якими основними принципами керуються жінки, ми розібралися. Тепер перейдемо до технічної частини поцілунку, і детально розберемо, як діяти губами і тілом в цілому. Тільки перед цим треба усвідомити ще один момент.
Найскладнішим, особливо для першого поцілунку, є вибір часу. Тобто треба визначити момент, коли ж ваша партнерка буде готова. На цьому дуже часто зациклюються молоді хлопці. Повірте! Ваша обраниця з нетерпінням чекає, коли ж ви зважитеся, нарешті її поцілувати.

За своєю натурою вона мусить зіграти цю роль неприступності, однак при цьому просто згоряє від нетерпіння. Якщо ваша дівчина посміхається вам, проявляє інтерес в спілкуванні, тоді вперед! І в жодному разі не заморачуйтесь, чекаючи тижнями і місяцями відповідного моменту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно цілуватися з хлопцем

Ну а тепер давайте перейдемо до технічної сторони питання.

1. Чоловічій половині, з усією повагою до неї, треба дати цю рекомендацію. Можливо, це здасться сильно просто, однак треба за будь-яких умов усунути неприємний запах з рота. Це зрозуміло скаже кожен! Однак, тим не менш вдує пляшечку пивка перед побаченням, а перегар сходу вб'є всю романтику. Це стосується і іншого алкоголю, часничку з борщем і так далі. І не думайте, що м'ятна жуйка все виправить! Не виправить. Так що врахуйте це.

2. Перед поцілунком, ви повинні демонструвати впевненість у собі і посміхатися. Треба всім тілом показувати свою симпатію, тобто не схрещувати руки і ноги, жести робити плавно, без всяких різких рухів. Все це позитивно налаштує вашу обраницю.

3. Тепер до справи. Перед поцілунком вам треба увійти в тілесний контакт. Це означає, що спочатку ненароком ви повинні доторкнутися до її руки (в ідеалі йти чи сидіти, взявшись за ручки), потім обійняти. Це треба зробити, щоб ваші дотики в подальшому були для неї звичною справою, а не викликали збентеження.

4. Тепер перейдемо до самого процесу. Бажано щоб це відбувалося в якомусь затишному місці, де немає людей, а навколо була романтична обстановка.

5. Отже! Ви повинні бути в тілесному контакті з вашою обраницею. Чи то тримайтеся за руки, чи то взагалі знаходитесь в обіймах з нею. Повільно, дивлячись їй в очі, починаєте наближатися до її губ. При цьому вона чи піде до вас на зустріч, чи залишиться на місці як загіпнотизована, навіть може трохи відхилити голову назад. Це все є нормальним ходом подій. Дівчата люди емоційні, і передбачити їхню поведінку дуже важко. Коли ви, нарешті, наблизилися своїми губами до її губ, то закрийте очі і ніжно неквапливо поцілуйте одну з її губ, потім іншу.

6. Також, у свою чергу, і вона захоче поцілувати ваші губи, звісно дайте їй це зробити. Таке чергування поцілунків губ, і є класичний процес поцілунку. Сам поцілунок повинен йти від душі, і бути дуже ніжним.

7. Якщо ви хочете чогось більшого, то можете переходити до поцілунку з допомогою язика. Перед цим треба переконатися, що ваша обраниця теж не проти продовження. Щоб це дізнатися, треба трохи зупинитися, і на мить подивитися їй в очі. Якщо там відсутня тривога, то можна сміливо приступати до дій. Детальний опис поцілунку з допомогою язика, ви можете знайти в статті на нашому сайті, яка називається «Як правильно цілуватися з язиком».

8. Ні в якому разі не повторюйте те, що бачили в порнофільмі. Поцілунок не повинен бути жорстким. Однак він повинен бути впевненим, щоб ваша обраниця капітулювала перед ним. Це діє як на пай дівчаток, так і на всіх інших. Немає тих, хто не любить пристрасть.

9. Вище ми розібрали класичний варіант того, як правильно цілуватися з дівчиною. Тепер вам залишилося тільки тренуватися, і від цих тренувань, отримувати величезне задоволення.


Схожі матеріали:

👁 1738
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: ДІВЧИНА, поцілунок, хлопецьВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg