Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Кроти атакували ділянку: сільський спосіб назавжди прогнати шкідника

Про кроти потрібно знати головне – їх відлякують стійкі, різкі запахи

Кроти атакували ділянку

Про кроти потрібно знати головне – їх відлякують стійкі, різкі запахи. Підійде бензин, гас, тухлі яйця, а також цибуля (дрібно порізана). Запах металу кроти також не переносять.

Необхідно змочити шматок тканини, або загорнути в нього подрібнену цибулю або яйця, що протухли, і проштовхнути його, за допомогою палиці, як можна глибше в нору крота.

Тимчасово відлякати кротів допоможуть і деякі рослини, коріння яких сильно пахне. Наприклад: нарциси, цибуля, часник. Але діяти цей метод буде лише до того часу, поки рослини перебувають у землі.

До того ж, деякі особини здатні виштовхувати рослини назовні або обходити їх під землею, пошкоджуючи коріння.

Також кротів відлякує шум. Найпростіше - це взяти бляшанку (підійде від пива, коли тощо), насадити її на ціпок і закріпити на землі. Банку від кожного пориву вітру видаватиме шум. Для більшого ефекту рекомендовано за допомогою ножа прорізати банку. Встановіть кілька таких "шумілок" по периметру.

Як джерело шуму підійде і звичайний будильник, що працює на батарейках. Необхідно взяти кілька будильників, обернути їх у пакети, що не промокають, встановити будильники на певний час і вкопати на невелику глибину поруч із входами в нори кротів. Такий спосіб дієвий, але швидше за все потурбує ваших сусідів.

У спеціалізованих магазинах є у продажу та ультразвукові відлякувачі для кротів. Відрізняються вони, як правило, лише радіусом дії та виробником. З цієї причини відрізняється і ціна них.

Ще одним способом боротьби з крітами є отрута. Саму отруту можна придбати у спеціалізованих магазинах. Щоб отрута спрацювала напевно, рекомендується накопати дощових хробаків, нарізати їх на кілька частин і посипати отрутою.

Хробаки якийсь час ще зберігатимуть рухливість, тому їх необхідно, якнайшвидше, розкласти по всіх норах. Чим швидше розкласти отруєну їжу, тим швидше кріт на неї зреагує і прийде поласувати.

Не менш дієвим методом боротьби з крітами є саморобні пастки. Наприклад, пастка-труба. Трубу поміщають у тунель, проритий кротом. Пересуваючись по ньому, звірятко просто застряє. Згодом пастку необхідно дістати та випустити крота подалі від ділянки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як дачники використовують харчову соду при посадці цибулі: запорука багатого врожаю

Спосіб досить гуманний, проте, необхідно знати і пам'ятати, що кроти швидко гинуть без їжі. Тому не залишайте пастку без нагляду довше, ніж на 10 годин.

Багато різноманітних пасток продаються зараз і в магазинах, і в інтернеті. Але вони, як правило, завдають пошкодження звіра, або зовсім вбивають його. Пастки, зроблені з металу, не підійдуть (вони можуть просто не спрацювати) тому, що кроти просто не переносять цей запах.

Профілактика проти кротів

Появі кротів на ділянці можна запобігти, встановивши спеціальний паркан. Для цього на глибину 0,5-1 м необхідно вкопати лист зі сталі або дрібну сітку - рабицю.

Потрібно враховувати, що кроти можуть пересуватися і на поверхні, тому необхідно встановити цю перешкоду і вище за рівень землі, приблизно, на 30 см. Даний метод буде дуже трудомістким, але і найбільш ефективним. Кроти, зіштовхуючись із перешкодою, зазвичай, просто розвертаються і шукають інші шляхи.

У світі способів боротьби з кротами безліч. Наведені вище методи найефективніші.

Вони не гарантують повного зникнення кротів або їхньої повторної появи на ділянці. Якщо ці методи боротьби з крітами не допомагають, то краще звернутися до фахівців у санітарну дезінфекцію.


Схожі матеріали:

Категорія: Дача, сад та город
Переглядів: 287 | Теги: поради, город, шкідники, дача, кроти

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чим полити цибульні грядки, щоб відлякат...

/_pu/64/20319020.jpg

Виноград цього не любить: три помилки да...

/_pu/64/42788915.jpg

Просте весняно-літнє підживлення з дешев...

/_pu/64/39136021.jpg

ТОП-3 сортів томатів, які ростуть самі с...

/_pu/63/09772768.jpg

Як зібрати відро полуниці з грядки: прос...

/_pu/62/06877694.jpg

Що посадити на клумбі, щоб не возитися з...

/_pu/62/38923080.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Не викидайте цінний продукт для приготув...

/_pu/64/95951629.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

5 бажань жінки в ліжку, про які вона не ...

/_pu/64/97622120.jpg

Шлюб на межі розпаду: 3 ознаки, що чолов...

/_pu/62/75089409.jpg

Як боротися з колорадським жуком на діля...

/_pu/62/60439553.jpg