Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Англійська мова | Змішані умовні речення (Mixed Conditionals)

Крім основних чотирьох форм умовні речення в англійській мові ще мають змішані форми

Англійська мова | Змішані умовні речення (Mixed Conditionals)

Крім основних чотирьох форм умовні речення в англійській мові ще мають змішані форми. Такі форми називаються Mixed Conditionals – змішані умовні речення.

Давайте розглянемо змішані речення на прикладах:

1. Підрядне речення може знаходитися в Past Perfect (тобто, мова йде про минулий час), проте головне – у Future in the Past або у Future Continuous in the Past, якщо мова в ньому йде про теперішнє або майбутнє:

If I had taken English classes in university, I could speak English. – Якби я пішов на уроки з англійської мови в університеті, то зміг би розмовляти англійською. (Проте я не пішов на уроки англійського в минулому, а тому зараз англійською не можу розмовляти)

If they joined us, our tomorrow excursion would be cheaper. – Якби вони приєдналися до нас, наша екскурсія, що запланована на завтра, вийшла б дешевшою. (Проте вони до нас не приєдналися в минулому, а тому в майбутньому екскурсія не вийде дешевшою)

2. Підрядне речення може знаходитися в Past Simple (мова йде про теперішній час), а для утворення головного використовується would have плюс Past Participle, якщо мова йде про минулий час:

 If I was rich, I wouldn’t have taken care about money during last trip. – Якби я був багатим, я б не хвилювався про гроші під час минулої подорожі. (Проте зараз я не багатий, тому я мав рахувати гроші під час минулої поїздки)

3. Підрядне речення може знаходитися в Past Continous/Past Simple (але мова в ньому йде про майбутній час), а для утворення головного в такому випадку може використовуватися would have плюс Past Participle (якщо мова йде про минуле) або Future in the Past (would+дієслово):

If he wasn’t going to met his parents he would have joined us at camp. – Якби він не їхав на зустріч зі своїми батьками, то приєднався би до нас у таборі. (Але він має зустріч з батьками, тому не приєднався до нас у таборі)

If Jack didn’t join us, we couldn’t afford this excursion. – Якби Джек до нас не приєднався, ми б не змогли дозволити собі цієї екскурсії. (Але Джек приєднається до нас, тому ми можемо дозволити собі цю екскурсію)Схожі матеріали:

Категорія: Англійська мова
Переглядів: 983 | Теги: англійська мова, Змішані умовні речення (Mixed Condi

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Навіщо в пральну машину до білизни відпр...

/_pu/61/39402569.jpg

Почему психологи не советуют возвращатьс...

/_pu/60/78760083.jpg

Холод служит красоте: нюансы и полезные ...

/_pu/59/11598415.jpg

Як за лічені хвилини упорядкувати посуд ...

/_pu/61/25760228.jpg

5 ідей для маленького та цікавого весілл...

/_pu/56/68041184.jpg

Продукти, які здатні руйнувати слизову о...

/_pu/57/05464806.jpg

Доза спиртного в добу, яка може викликат...

/_pu/57/68440621.jpg

Гібіскус може продовжувати життя, покращ...

/_pu/57/74292086.jpg

Интересные идеи для свадебной фотосессии...

/_pu/59/97792733.jpg

Декілька ознак, що від жінки немає поваг...

/_pu/58/89571879.jpg

Фьюжн в домашних дизайн интерьерах

/_pu/60/52603803.jpg

Три предмети, які варто класти в холодил...

/_pu/61/73972020.jpg