Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Навчання Хімія Англійська мова
Физика Математика


Англійська мова | Змішані умовні речення (Mixed Conditionals)


Англійська мова | Змішані умовні речення (Mixed Conditionals)

Крім основних чотирьох форм умовні речення в англійській мові ще мають змішані форми. Такі форми називаються Mixed Conditionals – змішані умовні речення.

Давайте розглянемо змішані речення на прикладах:

1. Підрядне речення може знаходитися в Past Perfect (тобто, мова йде про минулий час), проте головне – у Future in the Past або у Future Continuous in the Past, якщо мова в ньому йде про теперішнє або майбутнє:

If I had taken English classes in university, I could speak English. – Якби я пішов на уроки з англійської мови в університеті, то зміг би розмовляти англійською. (Проте я не пішов на уроки англійського в минулому, а тому зараз англійською не можу розмовляти)

If they joined us, our tomorrow excursion would be cheaper. – Якби вони приєдналися до нас, наша екскурсія, що запланована на завтра, вийшла б дешевшою. (Проте вони до нас не приєдналися в минулому, а тому в майбутньому екскурсія не вийде дешевшою)

2. Підрядне речення може знаходитися в Past Simple (мова йде про теперішній час), а для утворення головного використовується would have плюс Past Participle, якщо мова йде про минулий час:

 If I was rich, I wouldn’t have taken care about money during last trip. – Якби я був багатим, я б не хвилювався про гроші під час минулої подорожі. (Проте зараз я не багатий, тому я мав рахувати гроші під час минулої поїздки)

3. Підрядне речення може знаходитися в Past Continous/Past Simple (але мова в ньому йде про майбутній час), а для утворення головного в такому випадку може використовуватися would have плюс Past Participle (якщо мова йде про минуле) або Future in the Past (would+дієслово):

If he wasn’t going to met his parents he would have joined us at camp. – Якби він не їхав на зустріч зі своїми батьками, то приєднався би до нас у таборі. (Але він має зустріч з батьками, тому не приєднався до нас у таборі)

If Jack didn’t join us, we couldn’t afford this excursion. – Якби Джек до нас не приєднався, ми б не змогли дозволити собі цієї екскурсії. (Але Джек приєднається до нас, тому ми можемо дозволити собі цю екскурсію)Схожі матеріали:

👁 1222
Категорія: Англійська мова
Теги: Англійська мова, Змішані умовні речення (Mixed Condi

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Правда про стерилізацію кішок

/_pu/68/64986046.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

Чому не можна мити посуд у гостях: народ...

/_pu/68/44374454.jpg

Які рослини потрібно посадити поруч із п...

/_pu/68/40239925.jpg

Антицеллюлитный массаж – Какой массаж по...

/_pu/68/74018544.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Як удобрити розсаду лушпинням цибулі: пр...

/_pu/68/20139471.jpg

В Австралії запроваджують туристичний зб...

/_pu/67/84924652.jpg

Особливості правового статусу осіб, зник...

/_pu/67/96364165.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg

Робота моєї мрії

/_pu/68/67250007.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg