Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Сообщения

✔️ Важная информация
У розділі матеріалів: 113
Показано матеріалів: 101-110
Сторінки: « назад 1 2 ... 9 10 11 12 вперед »До уваги членів фермерських та особистих селянських господарств Гребінківського району!

Управління Пенсійного фонду України в Гребінківському районі повідомляє Вас проте, що на підставі абз. З ч .І ст. 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» члени фермерського господарства, особистого селянського господарства можуть брати добровільну участь у сплаті єдиного внеску:
- на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування;
- на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими паюванням;

   
   Сообщения | 👁2112   🗨 (0)

Церковна громада Свято-Миколаївської церкви Київського Патріархату міста Гребінка звертається за допомогою

Шановні громадяни! Православні хрестияни!
Від імені Свято-Миколаївської Української Православної церкви Київського Патріархату міста Гребінка, Полтавської області звертається до Вас церковна громада з великим проханням – допомогти у зборі коштів на будівництво церкви.

Богослужіння нашої громади уже 5 років проводиться  у половині металевого вагону. Приміщення дуже не зручне для звершення служби Божої. Порушується питання про будівництво церкви.

   
   Сообщения | 👁2381   🗨 (0)

Управління агропромислового розвитку Гребінківської РДА нагадує про заходи збереження життя та здоров'я людей

В зв'язку з розгортанням комплексу весняно-польових робіт, для проведення якого в сільськогосподарських підприємствах Гребінківського району усіх форм власності буде задіяно значну кількість тракторів, ґрунтообробних та посівних машин, проведення агротехнічних заходів в стислі терміни одним з головних є питання збереження життя та здоров'я людей, недопущення випадків травмування працюючих.

Керівникам та спеціалістам підприємств необхідно пам'ятати, що можливими небезпеками при виконанні робіт під час сівби є:

   
   Сообщения | 👁2209   🗨 (0)

На Полтавщині почала діяти гаряча лінія ГУ охорони здоров’я ОДА

До уваги мешканців Полтавщини!

Розпочала свою роботу цілодобова безкоштовна гаряча телефонна лінія Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Ви можете отримати відповіді на запитання, що стосуються діяльності медичної галузі Полтавської області, зателефонувавши за номером 0 800 50 50 32

   
   Сообщения | 👁1805   🗨 (0)

ПАТ «Лубнигаз» нагадує своїм користувачам основні правила при користуванні газом у побуті

У продовж січня-лютого 2012 року в Україні сталося 27 нещасних випадків, внаслідок яких постраждало 69 осіб, 21 з яких загинуло. За кількістю постраждалих ці показники перевищують минулорічні в 2,5 рази.

З метою попередження аварійних ситуацій, недопущення нещасних випадків та надзвичайних ситуацій пам'ятайте основні правила при користуванні газом у побуті:

   
   Сообщения | 👁2983   🗨 (0)

Відповідальність за втручання в магістральні газопроводи, які проходять через Гребінківський район

Через територію Гребінківського району проходять магістральні газопроводи і відводи від них, паралельно яким прокладено кабельні лінії зв'язку. Дані газопроводи знаходяться під робочим тиском 55 атмосфер.

Для забезпечення належних умов експлуатації магістральних газопроводів, запобігання їх ушкодження та для зменшення можливого негативного впливу на людей, суміжні землі, природні об'єкти та довкілля в цілому, вздовж газопроводів та відводів від них встановлені охоронні зони розміром до 300 метрів від осі газопроводу в кожен бік.

   
   Сообщения | 👁3115   🗨 (0)

До відома страхувальників!

Управління Пенсійного фонду України в Гребінківському районі пропонує всім страхувальникам скористатись можливістю подання звітності до ПФУ з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

У такий спосіб можливо подавати звіти не тільки до органів ПФУ, а й до податкової інспекції, до центру зайнятості та до інших установ, де обробляються такі звіти.

   
   Сообщения | 👁2058   🗨 (0)

На Полтавщині розпочала роботу довідково-інформаційна служба від Укртелекому

В Полтавській області розпочала роботу централізована довідково-інформаційна служба від Укртелекому.

З 21 лютого за телефоном «177» ви можете дізнатись про стан розрахунків за телекомунікаційні послуги; за телефоном «176» - про порядок надання телекомунікаційних послуг.

   
   Сообщения | 👁2281   🗨 (0)

Звернення Гребінківського району газопостачання ПАТ "Лубнигаз"

Гребінківський район ПАТ "Лубнигаз" звертається до всіх абонентів природного газу - у кого є у власному будинку чи квартирі природний газ. Добре, що він займає певну частину нашого побуту й приносить користь, якщо правильно та вміло з ним поводитись.

Але поряд з цим, завжди присутні негаразди - які полягають в самовільному втручанні в систему газопостачання, нехтуванні відкриттям кватирок для провітрювання приміщень кухонь, використанні газових плит для обігріву житлових кімнат та інше.

   
   Сообщения | 👁2197   🗨 (1)

Шановні абоненти природного газу

ПАТ «Лубнигаз» нагадує, що починаючи з 1 січня 2007 року розрахунки населення за надані послуги з газопостачання здійснюються за диференційованими цінами залежно від обсягів споживання, що встановлені НКРЕ.

П. 10 «Правил надання населенню послугз газопостачання визначено, що газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок оплати вартості використаного природного газу та суми нарахованих пільг окремо щодо кожного споживача залежно від обсягу...

   
   Сообщения | 👁2755   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Як досвідчені дачники використовують пол...

/_pu/70/02862959.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg