Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога

✔️ Здоров'я і медицина
У розділі матеріалів: 783
Показано матеріалів: 751-760
Сторінки: « назад 1 2 ... 74 75 76 77 78 79 вперед »Чим корисний морський відпочинок?

Для більшості з нас літній відпочинок – це перш за все море. Не важливо, рідне Чорне, прохолодне Балтійське або екзотичне Карибське. Море – відпочинок для тіла і душі. Крім того, морське повітря і вода дуже корисні для людського організму. У чому ж їх користь?

Приїхавши до моря, ми потрапляємо в інший світ. Шерех піску під ногами, перекочування гальки, крики чайок, плескіт хвиль. Мало де можна відчути таку повну єдність з природою, як на морі. Його безмежна велич і краса, мінливий колір і стихійна потужність дарують нам цілу гаму незвіданих відчуттів.

   
   Здоров'я | 👁5542   🗨 (0)

Як подолати депресію після відпустки

Важке життя людини, у якої закінчилася відпустка. Ще вчора - свобода і неробство, сьогодні - термінові справи і оберемок проблем.

З`явившись в офісі після тривалої перерви, багато хто хапається за голову і нарікає, що краще вже зовсім не відпочивати. Парадокс: після тижнів неробства ми часто маємо в активі не бадьорість, тонус і бажання звалити гори, а головний біль, роздратування і повну апатію. Психологи називають такий стан "післявідпустковою”депресією і вважають його закономірним наслідком "неправильної" відпустки.

   
   Здоров'я | 👁3365   🗨 (0)

И глаз не отвести...

Как приятно всматриваться вдаль, четко различать манящую дорогу и все окружающее... И как важно видеть это все здоровыми глазами, не чувствуя дискомфорта от никому не нужной инфекции.

Слезотечение - проблема, на первый взгляд, не очень серьезная. Ведь слезы может вызвать все что угодно: яркий свет или сильный встречный ветер, соринка или попавшее в глаза мыло. А что если это признак сужениям непроходимости слезного пана-ла или воспалительное заболевание век, роговицы и носоглотки? Звучит грозно и опасно...

   
   Лікування | 👁3584   🗨 (1)

Сучасній жінці

Тривожна думка про небажану вагітність затьмарює радість любові багатьом жінкам і дівчатам. Аджесьогодні всім відомо, що аборт - надзвичайно серйозна процедура, яка при несприятливому збігу обставин може залишити невиправний "слід на все життя. Але, на жаль, не всі знають, чому саме аборт в усьому світі вважають катастрофою для організму жінки.

Штучне переривання вагінтності може стати причиною безпліддя, тому що аборт нерідко ускладнюється запаленням внутрішніх статевих органів, а іноді, навіть, кровотечею, котру вдається зупинити тільки ціною видалення матки.

   
   Здоров'я | 👁8029   🗨 (0)

Чи варто боятися щеплень?

Інфекційні захворювання з давніх часів були великим лихом для людства. Епідемії частіше забирали життя людей і у більших кількостях, ніж війни та стихійні лиха.

Термін інфекції означає проникнення в організм людини мікроорганізму, який може викликати захворювання. Протягом багатьох століть лікарі та вчені говорять про необхідність не скільки лікувати, а скільки попереджати захворювання. Але людство навіть не могло уявити ті успіхи , які забезпечують профілактичні щеплення. Завдяки вакцинації у світі врятували мільйони людських життів.

   
   Здоров'я | 👁4331   🗨 (0)

Загальні рекомендації збору рослин

Рослини збирають через що містяться в них активних лікарських речовин (алкалоїдів, глікозидів, сапонінів, танінів, ферментів, вітамінів, гормонів, фітонцидів і т.д.), що накопичуються в максимальній кількості в різних частинах рослини (в нирках, корі, листках, квітках, коріннях) і в різні періоди вегето ¬ ції (навесні, восени, влітку).

Їх збирають у період зростання, в сезон дощів, під час цвітіння рослин. Трави, що входять у рослинний збір, як правило, збирають на свято Івана Купали (з 7 на 8 липня). Зібране лікарську сировину необхідно тримати в окремих мішечках.

   
   Здоров'я | 👁5315   🗨 (0)

Природні «антибіотики»

появою антибіотиків людство, нарешті, змогло навчитися протистояти багатьом небезпечним хворобам. Тільки за зовнішньою користю в боротьбі з хворобами існують ще й побічні ефекти, які виявляються часом дуже небезпечними для здоров‘я людини. На щастя, існують природні «антибіотики», Користь яких незаслужено забута.

Скільки коштів припадає випробувати на собі, щоб вилікувати обридлий нежить? Дана проблема знайома багатьом, але практично ніхто не знає про те, що знайомий багатьом женьшень...

   
   Здоров'я | 👁2861   🗨 (0)

Маркировка E на продуктах питания

Пищевые добавки (их известно несколько сотен) – простой и дешевый способ придать продукту привлекательный вид и цвет, усилить вкус, а также продлить срок его хранения.

Раньше, названия этих химических веществ писали на этикетках продуктов полностью, но они занимали так много места, что в 1953 году в Европе, решено было заменить полные названия химических пищевых добавок одной буквой с цифровыми кодами. Индексом Е (от Europe) в рамках Европейского сообщества принято обозначать наличие в продукте питания любых пищевых добавок, дентифицированных согласно

   
   Здоров'я | 👁2906   🗨 (0)

Ваше здоровье. Домашний доктор. Домашняя аптечка

ДОМАШНЯЯ АПТЕЧКА
Аптечку необходимо иметь в каждом доме, чтобы в критической ситуации оказать первую помощь заболевшему или пострадавшему. Рекомендуется хранить лекарства в одном месте, желательно в небольшом специальном ящике. Не следует хранить и принимать просроченные или неизвестные лекарства.

В домашнюю аптечку надо включить жаропонижающие (аспирин, парацетамол), дезинфицирующие, слабительные, противовоспалительные (бисептол)...

   
   Здоров'я | 👁4952   🗨 (0)

Про небезпеку нарощених нігтів

Про захворювання нігтів люди знали ще в глибоку давнину. Знахарі твердили, що по нігтях можна побачити різні хвороби у людей. Так, нігті з білими плямами говорили про слабку нервову систему, а товсті нігті з жовтими плямами — про захворювання печінки.

Хвороби нігтів зустрічаються часто, але не всі люди звертають на це належної уваги. Професійні захворювання нігтів зустрічаються у праль, які використовують для прання білизни гарячі розчини лугів, а також у робітників, які мають тривалий контакт з лугами, кислотами.

   
   Здоров'я | 👁6222   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg