Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога

✔️ Здоров'я і медицина
У розділі матеріалів: 788
Показано матеріалів: 731-740
Сторінки: « назад 1 2 ... 72 73 74 75 76 ... 78 79 вперед »



Висока плата за красу. Яким має бути «правильний» шампунь та що не завадить знати про крем?

Прагнення бути красивою притаманне людині з незапам’ятних часів, хоча самі стандарти краси постійно змінюються. Для того, щоб зберегти та підкреслити вроду, в хід йдуть найрізноманітніші засоби, особливо великий їх асортимент нині.

Сучасні модниці не шкодують на них ні грошей, ні зусиль, за даними опитувань, майже кожна жінка щодня використовує 5 і більше видів косметики плюс різноманітні шампуні, тоніки, бальзами... Щоправда, незважаючи на щедрі обіцянки на етикетках, натуральних та дійсно корисних для організму речовин у більшості з них обмаль.

   
   Здоров'я | 👁4947   🗨 (0)

З хворобою Паркінсона можна повноцінно жити

Важливо виявити проблему і почати її лікувати вже на ранніх стадіях

На хворобу Паркінсона страждають особи літнього віку - від 60 років і старше. Найчастіше перші симптоми хвороби проявляються у 55-60 років. Рідко, але може з'явитися захворювання у людей до 40 років. Є одиничні випадки, коли хворіють молоді особи - до 20 років. Доведено, що чоловіки частіше за жінок стикаються з даною проблемою.

У Полтавській області зустрічається від 60 до 80 випадків «паркінсонізму» на сто тисяч населення.

   
   Лікування | 👁4661   🗨 (0)

Пародонтоз - хвороба, що позбавляє зубів

Це дуже поширене стоматологічне захворювання. На нього страждає близько 92-97 відсотків населення у всьому світі. Багато людей навіть не знають, що мають таке захворювання і не звертаються за лікарською допомогою.

А якщо й звертаються, то вже у третій стадії, коли зберегти зуби дуже важко або взагалі неможливо. Пародонтоз може спостерігатися як у людей похилого та зрілого віку, так і в молодих осіб та дітей. Хворобу можна зупинити, але не позбавитися від неї

   
   Здоров'я | 👁9592   🗨 (0)

«Сухі сніданки» - нездорова звичка

Пластівці, палички, фігурні вироби, подушечки стали частиною раціону багатьох українців. Особливо тих, у кого є діти. Це дуже зручно - насипав, залив молоком і їж. Зворотня сторона такого харчування - порушення обмінних процесів в організмі та витікаючі з цього наслідки. Спеціалісти стверджують, що подібні продукти -не для щоденного і повноцінного харчування.

В Україні діє два державних стандарти на подібну продукцію: ДСТУ 2903:2005 «Концентрати харчові. Сніданки сухі. Загальні технічні умови» ...

   
   Здоров'я | 👁8048   🗨 (0)

Первая помощь при солнечном ожоге, лечение солнечных ожогов

Что же такое солнечный ожог? После «передозировки» солнечной радиации, которую вы получаете при длительном пребывании под солнцем, на вашей коже начинают выделяться химические вещества, и когда их выделяется слишком много, тогда они и начинают вызывать на коже симптомы воспаления: шелушение, краснота, раздражение и боль – это самые невинные последствия солнечного ожога.

На самом деле солнечный ожог гораздо страшнее, чем мы привыкли его представлять – это не просто двухдневная краснота, которая побаливает.

   
   Здоров'я | 👁4962   🗨 (0)

Нездоровый и малоподвижный образ жизни может вызвать нарушение кровообращения в ногах

Расстройство кровообращения в ногах может привести ко многим проблемам со здоровьем. Плохое кровообращение в ногах может иметь серьезные долгосрочные последствия, если его не лечить.

Циркуляция крови имеет важное значение для нормального функционирования организма. Артерии несут чистую кровь от сердца (с кислородом и другими важными питательными веществами), чтобы обеспечить все части тела.

   
   Здоров'я | 👁5227   🗨 (1)

Почему болит голова?

Мозг! — отвечает на этот вопрос подавляющее большинство людей. А вот и нет! — говорят ученые. Сам головной мозг, хоть и занимает самое большое место в голове (1,5 — 2 кг — не шутки), но болевых рецепторов лишен.

Зато ими щедро снабжены: мозговая оболочка, мышцы, сухожилия, надкостница черепа, кожа скальпа. Концентрация нервных окончаний в области головы у человека самая высокая. Это сделано для того, чтобы отслеживать и сигнализировать хозяину о малейших угрозах и неполадках, которые могут угрожать работе важнейшего органа системы под названием «человек разумный» — головному мозгу.

   
   Здоров'я | 👁5767   🗨 (0)

Що повинен знати кожен пацієнт про ліки? Як правильно приймати ліки?

Без медикаментозних препаратів сьогодні неможливе успішне лікування, їх ми використовуємо чи не щодня. Болить голова чи спина, піднявся тиск, необхідно збити температуру - таких «необхідностей» безліч.

Ми, можливо, вже й не задумуємося над тим, що ліки завжди вимагають правильного прийому. Чим запити, коли і скільки приймати, з чим не поєднувати - це важливі питання, від яких залежить ефективність препаратів. Що повинен знати кожен пацієнт про ліки?

   
   Здоров'я | 👁3275   🗨 (0)

Ефірні олії. Використання ефірних олій та лікування ними

ВЛАСТИВОСТІ ЕФІРНИХ ОЛІЙ

Алергія і свербіння - Герань, дивосил, жасмин, іссоп, каєпут, кедр, лаванда, меліса, мірра, пальмароза, пачулі, рожеве дерево, роза ефірна, ромашка блакитна, сандал, тисячолисник, ялівець

Ангіна, ларингіт і тонзиліт - Бергамот, герань, евкаліпт, жасмин, імбир, каєпут, кардамон, ладан, лайм, майоран, материнка, розмарин, ромашка блакитна, сандал, чабрець, чайне дерево, шавлія, ялиця.

   
   Здоров'я | 👁6816   🗨 (0)

Как выбрать тонометр

Для гипертоников собственный тонометр – вещь жизненно необходимая, измерять давление они должны постоянно. Причем важна эта процедура и людям со стабильно высоким давлением, и тем у кого «мягкая» форма гипертонии.

Регулярный контроль за давлением «подскажет», когда надо принять лекарство, поможет определить причины повышения артериального давления. Систематические записи об изменениях АД позволят получить врачу более полную картину болезни и правильно назначить лечение.

   
   Здоров'я | 👁14275   🗨 (0)




ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg