Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога

Здоров'я
У категорії матеріалів: 693
Показано матеріалів: 641-650
Сторінки: « назад 1 2 ... 63 64 65 66 67 ... 69 70 вперед »


Найкраща для здоров'я - риба холодних морів

Її репутація в наших очах практич­но бездоганна. Хоча техногенне за­бруднення морів, промислове роз­ведення риби та інші реалії наших днів додали до теми деякі питання. Ми постаралися знайти відповіді на основні з них.

У дитинстві в багатьох з нас вираз «рибний день» викликає зневіру. Щод­ня чуючи про те, що риба корисна, ми поступово змирилися з цією думкою і охоче вживаємо цей дієтичний продукт, хоча, якщо вдуматися, знаємо про нього не так вже й багато. Як вибирати і готувати рибу? Які її справжні поживні переваги і де саме шукати знамениту Омега-3?

   
   Здоров'я | 👁5952   🗨 (0)

Шляхи передачі, діагностика, профілактика, лікування грипу та ГРВІ у дітей

Грип — наймасовіше захворювання людей, на яке щороку хворіє до одного млрд. людей. За даними офіційної статистики, в Україні щороку реєструється 4,5-5 млн. випадків захворювань на грип та ГРВІ серед дітей

Дорослі від епідемії страждають менше, оскільки вони вже неодноразово «зустрілись з вірусом». Найбільш сприятливі до грипу та ГРВІ діти, починаючи з другого півріччя життя (в першому півріччі вони захищенні материнськими антитілами).

   
   Здоров'я | 👁4071   🗨 (0)

Здоровому человеку для полноценного отдыха достаточно семи часов сна

Здоровье любого человека очень сильно зависит от качества сна. Закон природы достаточно простой: солнце встало – нужно действовать. Солнце село – вся природа замирает, нужно снизить активность и ложиться спать.

Здоровье любого человека очень сильно зависит от качества сна. Закон природы достаточно простой: солнце встало – нужно действовать. Солнце село – вся природа замирает, нужно снизить активность и ложиться спать.

   
   Здоров'я | 👁3653   🗨 (0)

Дитячі меблі: що потрібно знати

Дитяча кімната - це зона комфорту дитини. Як правило, дозволити собі облаштувати її можуть люди, котрі мають певні кошти, оскільки комплект якісних меблів коштує досить дорого. Переважно, це молоді сучасні родини, котрі намагаються забезпечити для своїх дітей хороші умови для життя та розвитку.

Якість дитячих меблів визначається кількома критеріями. Це добротна екологічна сировина, функціональність відповідно до віку та світосприйняття дитини, ортопедичність, якщо мова йде про столи та стільці.

   
   Здоров'я | 👁6245   🗨 (1)

Чоловічий клімакс: реальність, про яку слід знати

Довгий час вважалося, що клімакс властивий лише жінкам. Але лікарі розповідають, що чоловічий клімакс так само існує. Це незворотній і неминучий процес, який наступає у житті кожного чоловіка. Він так само супроводжується певними симптомами і вимагає ретельного ставлення до свого здоров'я.

Чоловічий клімакс (клімактеричний синдром) зазвичай настає у віці від 50 до 60 років. Рідше синдром з'являється після 40 років. Це пов'язано з індивідуальними особливостями організму чоловіка, у тому числі зі спадковістю. 

   
   Здоров'я | 👁12611   🗨 (0)

Мужчина хочет карамели, а девушку на остренькое тянет. Что значат наши вкусовые пристрастия?

Существует распространенное выражение: хочется, как перед смертью. Скушать, конечно. Чего-то сладенького, или кисленького, или... И понимаешь, если не купишь сейчас это пироженое, или селедочку, или гранат... Все, пиши пропало. Очень часто такие вкусовые капризы организм выкидывает осенью, когда лето уже ушло, а хочется чего-то такого-претакого. Так чего же? И что бы это значило?

Сейчас съем конфетку, потом пироженко и закушу шоколадкой
Избыточная тяга к сладкому появляется в ответ на эмоциональную неудовлетворенность. Это как бы желание сделать себе подарок и поднять настроение.


   
   Здоров'я | 👁2960   🗨 (0)

Бережіть горло і зміцнюйте імунітет! Це врятує від сезонних ГРВІ та ангіни

У спекотну пору року одними з найпоширеніших захворювань є гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), а також хвороби горла - різні види ангін, фарингіти і ларингіти. Причину, чому вони так часто виникають влітку, лікарі пов'язують зі зниженням імунного захисту нашого організму.

Переміна клімату, надмірна спека, постійна зміна температур... Усе це виснажує імунітет людини. Для нашого організму нехарактерно знаходитись в умовах підвищеної сонячної активності, тож він витрачає багато енергії на адаптацію до них.

   
   Здоров'я | 👁4350   🗨 (0)

Висока плата за красу. Яким має бути «правильний» шампунь та що не завадить знати про крем?

Прагнення бути красивою притаманне людині з незапам’ятних часів, хоча самі стандарти краси постійно змінюються. Для того, щоб зберегти та підкреслити вроду, в хід йдуть найрізноманітніші засоби, особливо великий їх асортимент нині.

Сучасні модниці не шкодують на них ні грошей, ні зусиль, за даними опитувань, майже кожна жінка щодня використовує 5 і більше видів косметики плюс різноманітні шампуні, тоніки, бальзами... Щоправда, незважаючи на щедрі обіцянки на етикетках, натуральних та дійсно корисних для організму речовин у більшості з них обмаль.

   
   Здоров'я | 👁5035   🗨 (0)

Пародонтоз - хвороба, що позбавляє зубів

Це дуже поширене стоматологічне захворювання. На нього страждає близько 92-97 відсотків населення у всьому світі. Багато людей навіть не знають, що мають таке захворювання і не звертаються за лікарською допомогою.

А якщо й звертаються, то вже у третій стадії, коли зберегти зуби дуже важко або взагалі неможливо. Пародонтоз може спостерігатися як у людей похилого та зрілого віку, так і в молодих осіб та дітей. Хворобу можна зупинити, але не позбавитися від неї

   
   Здоров'я | 👁9705   🗨 (0)

«Сухі сніданки» - нездорова звичка

Пластівці, палички, фігурні вироби, подушечки стали частиною раціону багатьох українців. Особливо тих, у кого є діти. Це дуже зручно - насипав, залив молоком і їж. Зворотня сторона такого харчування - порушення обмінних процесів в організмі та витікаючі з цього наслідки. Спеціалісти стверджують, що подібні продукти -не для щоденного і повноцінного харчування.

В Україні діє два державних стандарти на подібну продукцію: ДСТУ 2903:2005 «Концентрати харчові. Сніданки сухі. Загальні технічні умови» ...

   
   Здоров'я | 👁8195   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Як змусити думати про себе

/_pu/70/63759125.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Хто частіше страждає на психічні розлади...

/_pu/70/85335980.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg