Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога

Здоров'я
У категорії матеріалів: 637
Показано матеріалів: 621-630
Сторінки: « назад 1 2 ... 61 62 63 64 вперед »


16 секретів здоров'я жінки

Учені постійно вражають нас новими відкриттями і рекомендаціями, як підтримувати своє здоров`я. І ось - основні правила яких, згідно думок медиків, повинна дотримуватися кожна жінка

Не будь чистюхою

Гігієна — річ, звичайно, важлива. Недотримання таких простих правил, як, наприклад, миття рук перед їжею, може стати причиною серйозних інфекційних захворювань. Проте надмірна охайність теж не самий кращий шлях до ідеального здоров`я. Згідно досліджень британських медиків, жінки, що користуються спеціальними антибактеріальними засобами замість звичайного мила...

   
   Здоров'я | 👁3397   🗨 (0)

Як уберегтись від обмороження?

Під час зниження температурних показників дуже важливо не переохолоджуватись, адже це може стати причиною обмороження.
Обмороження - це ушкодження будь-якої частини тіла, яке виникає внаслідок впливу низьких температур. Найчастіше обмороження виникає за температури повітря нижче - 10оС - 20оС.

Щоб запобігти обмороженню, необхідно дотримуватись таких простих правил:
- без необхідності не виходити на вулицю або скоротити час перебування на морозі;
- не одягати тісний одяг та взуття, бо це утруднює кровообіг і призводить до замерзання;


   
   Здоров'я | 👁2499   🗨 (0)

Витамины от Мульти-табс. Выбираем лучшее для ребенка и мамы

По мнению профессионалов, принимать минералы и витамины для беременных обязательно еще в период планирования беременности. Поскольку это поможет организму подготовиться к зарождению новой жизни, и дать плоду все необходимые активные вещества еще в начале беременности. Минералы и витамины оказывают беременным важное влияние на формирование органов и тканей эмбриона.

Недостаточное поступление в организм мамы железа, селена, кальция, йода и цинка, витамина Е и D, витаминов группы В и др.

   
   Здоров'я | 👁3465   🗨 (0)

Родимки на тілі - це доброякісні пухлини шкіри

У народі кажуть: якщо у людини на тілі багато родимок, він буде щасливим. Але медики іншої думки. Вони вважають, що родимки на тілі можуть спровокувати розвиток небезпечного захворювання - меланоми, раку шкіри.

Родимки відповідно до медичної термінології називаються невусами, і це доброякісні пухлини шкіри. Але чим більше таких пухлин, тим більша ймовірність, що якась із них почне перетворюватися на злоякісну. Є такі розрахунки: людині, яка має 20 родимок, загрожує підвищений ризик отримати меланому.

   
   Здоров'я | 👁9601   🗨 (0)

Обливання. Як потрібно починати загартовуватися?

Обливанням водою люди стали користуватися ще з давніх давен. Вже тоді люди вважали, що вода має цілющі властивості і діє на організм людини позитивно, надаючи гартує і оздоровчий вплив. «Обливання водою - найпоширеніший вид гігієнічної, гартує і оздоровчої процедури».

Обливатися можна в лазні, у ванній, біля моря і просто у дворі власного будинку. Для того щоб обливання не зашкодило, а справило позитивний ефект, необхідно знати кілька правил. Ці правила досить прості, потрібно лише їх дотримуватися.
 

   
   Здоров'я | 👁5075   🗨 (1)

Вода, яку ми п'ємо

Вода є невід'ємною частиною існування всіх живих істот на Землі. У середньому організм людини на 80 % складається із води. При цьому встановлено, що чим зріліший організм, тим менше у ньому води.
Порівняно невеликий дефіцит води в організмі може призвести до виникнення серйозних порушень у стані здоров'я. Втрата 20-22 % води несумісна з життям, насамперед тому, що процеси травлення, обміну та синтезу речовин можуть відбуватися лише у водному середовищі. Вживання в достатній кількості якісної води є другою (після повітря) найважливішою умовою нормального функціонування організму.

   
   Здоров'я | 👁4244   🗨 (0)

Як захистити себе від гострих респіраторних інфекцій

Наближається зима і разом з нею наступає сезон гострих респіраторних інфекцій, які в холодний період року набувають дуже інтенсивного розповсюдження. Скажімо в минулому сезоні гостру респіраторну інфекцію переніс кожний третій житель Гребінки, що обслуговуються вузловою лікарнею ст. Гребінка.

Частіше всього збудниками респіраторних захворювань людей являються віруси, яких налічується понад 200 видів.Найбільш значну проблему серед усієї! групи ГРВІ для людей складає грипозна інфекція через більшу клінічну тяжкість хвороби, схильність до швидкого, іноді блискавичного...

   
   Здоров'я | 👁3371   🗨 (0)

Лікування і профілактика грипу в дітейГрип – наймасовіше захворювання людини, на яке щороку хворіє 0,5-1 млрд. людей. За даними офіційної статистики, в Україні щороку реєструється 4,5-5 млн. випадків захворювання на грип та ГРВІ серед дітей. Дорослі від епідемій страждають менше, оскільки вони вже неодноразово „зустрічались з вірусами”. Найбільш сприйнятливі до грипу діти, починаючи з другого півріччя життя (в першому півріччі вони захищені материнськими антитілами).

   
   Здоров'я | 👁3910   🗨 (0)

Секреты голливудской улыбки

Чистите зубы дважды в день? Этого мало. Дантисты уверяют: чтобы зубы и десны были здоровыми, им нужен дополнительных уход – до и после чистки зубов. На полочке в ванной комнате должны поселиться флоссы и ополаскиватели, а в мозгу – инструкция по их применению

Обобрать до нитки
Флосс, или зубную нить, нужно использовать перед тем, как чистить зубы. Зубной щеткой вы можете обработать только 3 из 5 поверхностей зуба – межзубные промежутки ей недоступны. Следовательно, в них остается зубной налет и кусочки еды.

   
   Здоров'я | 👁2317   🗨 (0)

Алкогольне корито

Алкогольне корито

Через всю Вкраїну-неньку,
Де десь голодно, десь сито,
Пролягло, немовби демон,
Алкогольнеє корито.

Йдуть до нього з чарочками
Поважні особи:
Ці черпають із корита
І п’ють для вподоби.

   
   Здоров'я | 👁5769   🗨 (2)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як назавжди покращити свої сімейні стосу...

/_pu/67/34624323.jpg

Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg

Чай із м'ятою: якій категорії людей ...

/_pu/68/75710883.jpg

Кішка раптово п'є багато води: в чом...

/_pu/68/27212619.jpg

Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація ж...

/_pu/68/49385312.jpg

Що відбувається з жінкою під час оргазму...

/_pu/67/09611157.jpg

У чому можна замочити насіння перцю, щоб...

/_pu/67/18480688.jpg

Коли висаджувати розсаду томатів та перц...

/_pu/68/98187917.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

Ось що потрібно зробити навесні, щоб улі...

/_pu/68/80094002.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg

Что собой представляет геморрой и как ег...

/_pu/67/17769821.jpg