Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога


Декілька вправ для розуму і працездатності


Гімнастика «для мозку»

З часом людей все частіше підводить пам'ять.

Але працездатність мозку можна відновити за допомогою вправ.

Пропонуємо спеціальну гімнастику «для мозку», яка допоможе сконцентруватися на поточній роботі, поліпшити увагу і пам'ять, а також навчитися швидко вирішувати складні завдання.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Пневмонія: як важливо вчасно помітити

Повторюємо тричі

Вправа 1
- допомагає говорити переконливо. (Наприклад, коли треба виступити на засіданні). Покращує рівновагу.

Закрийте очі, широко позіхніть. При цьому кінчиками пальців почніть масаж напружених зон на верхній і нижній щелепі. Постарайтеся потягнути позіхання глибоко і звучно. Повторіть 3-6 разів.

Вправа 2
- сприяє творчому викладу думок письмово і усно. Вона активізує області мозку, що відповідають за мову, креативні здібності та спілкування. Також покращує координацію.

Поставте руки на спинку стільця для опори. Відставте одну ногу назад. Корпусом подайтесь вперед, злегка згинаючи попереду стоїть ногу. Повністю перенесіть на неї вагу тіла, відриваючи п'яту ззаду стоїть ноги від підлоги. Тепер плавно качни назад, переміщаючи всю вагу на задню ногу. Її п'ята опускається, а носок передньої ноги підводиться. Повторіть 3-6 разів, потім змініть ноги.

Вправа 3 - дозволяє ефективніше використовувати логічне мислення, вирішувати математичні завдання або організовувати роботу колективу. Крім того, вона зміцнює черевний прес.

Лежачи на підлозі, зігніть коліна і поставте ступні на підлогу. Руки під головою, сплетіть пальці. Не розтуляючи рук, підніміть і одночасно поверніть корпус, злегка спираючись одним ліктем на підлогу. Направляйте тіло по діагоналі: лівий лікоть до правого коліна, потім правий лікоть до лівого коліна. Повторюйте поперемінно по 3-6 разів в кожну сторону.

Вправа 4 - допомагає виступати зі сцени, брати участь у змаганнях, здавати іспити. Підвищує точність рухів.

Знайдіть впадинки на лобі над очима, майже на половині відстані від брів до коренів волосся. Злегка натискайте їх кінчиками пальців обох рук протягом 30-60 секунд. Повторити 3-4 рази.

Вправа 5 - покращує координацію у просторі. Наприклад, якщо доводиться готувати їжу на чужій кухні або провести кілька днів у гостях, де вам все незвично і речі в незнайомих місцях. Також поліпшить рівновагу і координацію тіла.

Візьміть аркуш паперу двома руками і помахайте ним. Зробіть це також стоячи, задіюючи не тільки кисті, а й лікті і плечі.

Вправа 6
- дозволяє зібратися з думками, підвищує концентрацію, увагу і покращує пам'ять.
Візьміть себе лівою рукою за праве плече, промацайте і розімніть м'язи. Поверніть в цю ж сторону голову, погляньте через праве плече.

Зробіть глибокий вдих, відводячи плечі назад. Повільно, не опускаючи і не піднімаючи підборіддя, поверніть голову до лівого плеча. Якщо можете, погляньте через нього. Поверніть голову в середину, опустіть підборіддя на груди, глибоко видихніть і розслабтеся всім тілом. Тепер виконайте все це в інший бік (правою рукою за ліве плече...). По 3 рази в кожну сторону.


Схожі матеріали:

👁 1968
Категорія: Здоров'я
Теги: покращення пам'яті, вправи, психологія

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які в...

/_pu/68/61316056.jpg

Що відбувається з жінкою під час оргазму...

/_pu/67/09611157.jpg

Озимий часник виросте розміром із кулак:...

/_pu/68/72487392.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg

Чим полити клематиси навесні, щоб забезп...

/_pu/68/97515988.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Діарея у собак: причини і лікування

/_pu/68/23842990.jpg

10 ознак того, що жінка – справжня психо...

/_pu/68/33766569.jpg

Топ компонентів масок для обличчя, які з...

/_pu/67/29152693.jpg