ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   

Чому гребінчанки підуть на Парад Наречених у Гребінці

Всім доброго літнього дня!

Поспішаємо повідомити гребінківців про підготовку до чудового свята на День Міста - гребінківського Параду Наречених!
 


6 червня 2014 року з представницями прекрасної статі, які вже зареєструвалися на участь у Параді Наречених  зустрівся президент Мотоклубу "Лінкольн" Віктор "Царь" Памір.

Він розповів жінкам і дівчатам, що організатори цього заходу, клубники LINCOLN MC, зроблять все можливе і неможливе для того, щоб свято вдалося і принесло багато позитиву і радості учасницям і гостям міста.

Була викладена концепція свята, після чого кожна із бажаючих мала можливість задати питання і висловити свої думки і побажання з приводу проведення Параду Наречених.

 

Запорожець Ростислава: Парад Наречених - свято краси в першу чергу. Але воно несе в собі серйозне навантаження: допоможе людям відновити цінність шлюбності. Для тих, хто ще не був нареченою - можливість покрасуватися, приміряти образ на себе.
 
Те, що в Параді Наречених, організованому Мотоклубом "Лінкольн", беруть участь жінки, які у шлюбі, у яких є діти і навіть онуки, покаже моолодим дівчатам, що шлюб - не лише весільна сукня, а й щоденна робота і відповідальність. Кому не довелося бути нареченою, а родина є, парад допоможе внести щось нове у стосунки чоловіка і дружини.
 
Самотнім - надія на те, що завжди є шанс знайти свою половинку. В наші складні часи всім нам дуже не вистачає натхнення. Парад Наречених зможе дати невимовну радість і бажання жити всім: і учасникам, і гостям свята. Я також хочу прийняти участь у цьому дійстві.

 

 


Юля Будченко: Я йду на Парад Наречених, щоб поділитися з людьми своїми відчуттями, світлими емоціями. Я бажаю всім, щоб вони весь час відчували щастя і радість від життя! Парад Наречених - це той маленький вогник, який запалить надію в серцях багатьох: надію на те, що все добре і все буде добре! Це так чудово! Так яскраво і хороше! Приходьте на Парад Наречених! Отримайте заряд краси і внутрішньої свободи!

 

 

Оксана Кутова: Я з радістю прийму участь у гребінківському Параді Наречених! Бо треба жити так, щоб хотілося жити! Дівчата, приєднуйтеся до Параду Наречених - параду гарного настрою! Подивіться, які ми всі усміхнені і щасливі сьогодні!

Шпідько Інна: Ідея Параду Наречених для нашого міста нова і мене зацікавила. Йду розважитися, отримати нові враження. Чого і всім бажаю!

Маленька наречена Полінка Барабанова, якій ще немає й двох років, уважно спостерігала за розмовою, горнучися до бабусі.

Одна з наймолодших учасниць Параду Наречених Полінка Максимейко ( 4 роки) зручно вмостилася на руках Президента Мотоклубу "Лінкольн" Віктора "Царя" Паміра, отже ідея проведення свята наречених їй також до душі.

Максимейко Таня: Особисто я що очікую отримати від Параду Наречених? Задоволення! Від того, що я себе покажу, а люди на мене подивляться.

Ната Кривенко: Що для мене Парад Наречених? Радість для себе і для людей. Тому піду із задоволенням!

Таня Щапова: Я творческий человек. Мне нравятся неординарные мероприятия и взгляды на жизнь. Парад Невест для меня лично - это возможность познакомиться с людьми, побыть красивой, окунуться в свадебную красоту ещё раз, получить заряд позитива и кусочек радости от жизни.

Капштик Марина: Я зареєструвалася на участь у Параді Наречених, бо хочу, щоб моі діти побачили мене у весільній сукні. Це буде для них правильним орієнтиром у житті, вони розумітимуть сімейні цінності. Це дуже важливо.

 
Маркевич Валетина Ігорівна: Мені дуже сподобалася ідея проведення Параду Наречених! Що я чекаю від Параду? Чого я тут? Бо хочу, щоб усі жінки Гребінки подивилися на мене у весільній сукні і зрозуміли, що ми всі завжди молоді , енергійні і ніколи не пізно починати життя спочатку. До речі, я вже неодноразово бабуся, старший внук в цьому році випускник!

Шановні жінки і дівчата міста і району! Нагадуємо всім вам, що реєстрація учасниць Параду Наречених, який відбудеться на День Міста, до 25 липня включно. Поспішайте зареєструватися і ви зможете стати частинкою найемоційнішого свята всіх часів!Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Територія МС "LINCOLN" | Переглядів: 2764НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg