Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Як сісти на шпагат

Повернути колишню форму або з нуля розвинути еластичність свого тіла можна практично в будь-якому віці. Головне, що для цього буде потрібно - справжнє бажання, а також регулярні тренування.


Наскільки добре розвинена ваша гнучкість? Чи виникають у вас больові відчуття при нахилі вперед, не згинаючи ноги в колінах? Чи хотіли ви вміти сідати на шпагат? Якщо так, то наша стаття для вас обов'язкова до прочитання, оскільки в ній ми розглянемо декілька порад з розвитку гнучкості вашого тіла, які допоможуть вам дызнатися як сісти на шпагат без болю.

Шпагат для більшості людей вважається верхом еластичності людського тіла. Це вкрай пластична і граціозна вправа. У дитинстві деякі з нас навіть успішно виконували її, проте з часом, якщо не підтримувати пружність своїх м'язів і зв'язок, наше тіло втрачає гнучкість. Але повернути колишню форму або з нуля розвинути еластичність свого тіла можна практично в будь-якому віці. Головне, що для цього буде потрібно - справжнє бажання, а також регулярні тренування. Причому не раз тиждень у вихідні, а два-три рази мінімум.


Як сісти на шпагат
 

З чого ж слід почати?

Розминка

Як і в будь-якому вигляді фізичної активності - з розминки. Вона допоможе вам «розігріти» м'язи і зменшить можливість отримання травми. Починайте розминку з м'язів шиї, поступово знижуючись до стоп. Також «розігрів» можна доповнити стрибками на місці і невеликий пробіжкою. Детальніше дізнатися  як підготувати м'язи до розтяжки, можна на сайті Інформатор.

Переходимо до вправ

Тепер можемо перейти до вправ. Почнемо з нахилів вперед. Розставте ноги на ширину плечей так, щоб ваші стопи були паралельні. Робіть плавні нахили вперед, намагаючись тримати спину прямо. У цій вправі, як і у всіх наступних, важливо не доводити до гострого болю - необхідно відчувати те, як м'язи і зв'язки розтягуються. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд.

Наступна вправа робиться сидячи на підлозі. Витягніть одну ногу в сторону, іншу зігніть в коліні, а її стопу притисніть до пахової області. Плавно робіть нахил в сторону витягнутої ноги. Після декількох підходів з невеликими затримками в нижньому положенні поміняйте ноги. Наступним кроком стане випрямлення обох ніг перед собою і плавний нахил до них.

Після цього зігніть обидві ноги перед собою і притисніть п'яти ближче до тіла. У такому положенні робіть плавні нахили з витягнутими вперед руками.

Глибокий випад з підняттям гомілки
 • Підійдіть до стіни. Зупиніться в кроці від неї.
 • Поверніться спиною.
 • Встаньте на коліна.
 • Виставте вперед праву ногу, зігнувши її в коліні під прямим кутом.
 • Стопу лівої ноги підніміть вгору і впріть в стіну.
 • Стегна тягніть вниз, поки не відчуєте натяг.
 • Руки покладіть на коліна - так ваша поза стане стійкіше.
 • Спину тримаєте рівно.
 • Затримайтеся на 5 вдихів.
 • Змініть ногу і повторіть.
Для наступної вправи вам знадобиться зробити випад вперед, стоячи на одному коліні. Передню ногу зігніть, після чого опустіть стегна якомога нижче до підлоги. Тримаючи ступню однією рукою, потягніть задню ногу до тулуба. Потім змініть положення ніг.

Як сісти на шпагат
 

В якості останньї вправи пробуйте сісти на поздовжній шпагат. Для цього вам необхідно буде встати на карачки і розвести ноги, спираючись руками на підлогу. Розмістіть таз якнайнижче до підлоги і зафіксуйте в цьому положенні. Потім обережно, без різких рухів, погойдуйтеся вгору-вниз. Зверніть увагу, що стегна повинні бути спрямовані в ту ж сторону, що і ноги.

Розтяжка задньої поверхні стегна
 • Встаньте на коліна.
 • Корпус тримайте прямо, спина рівна.
 • Руки уздовж тулуба, погляд перед собою.
 • Викиньте праву ногу перед собою.
 • Тепер нахиляйтеся до ноги.
 • Стопу тягніть до себе, щоб напружити м'язи ікри.
 • Плечі повинні бути на 1 рівні.
 • Ліва нога повинна стояти рівно - коліно стояти на підлозі.
 • Коліно лівої ноги і стопа правої виявляються на 1 рівні.
 • Змінити ногу, повторити.
Після цього плавно встаньте і трохи «растрясіте» м'язи, щоб їх розслабити. Пам'ятайте, щоб сісти на шпагат вам буде потрібно певна кількість часу, бажання і постійні тренування. Головне - не треба поспішати і у вас все вийде!


Схожі матеріали:

👁 648
Категорія: Спорт, фітнес
Теги: Як сісти на шпагат, шпагат, Тренування, вправиВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Ознаки дефіциту вітаміну Е: які продукти...

/_pu/70/82487730.jpg