Фарба для волосся без аміаку

У чому перевага фарби без аміаку?

Археологи дійшли висновку, що фарбування волосся було відоме ще серед печерних людей і носило ритуальний характер. У пізніший час фарбування бороди і волосся могло носити класовий характер. Зараз фарбування волосся стало швидше декоративним - цей засіб самовираження і можливість змінити себе.

Фарбу для волосся таку, яку ми звикли бачити, створив і отримав на свій винахід патент Ежен Шуелер ще в 1907 році. Її особливість в тому, що склад дозволяв гарантовано добитися потрібного відтінку. Сьогодні на ринку засобів для фарбування волосся є безліч продуктів - як перманентних, так і тимчасової дії. Особливою популярністю в останнє десятиліття стала користуватися фарба без аміаку. Наприклад, професійна безаміачна крем-фарба від компанії Sinergy https://www.sinergycosmetics.com.ua/ з оксидантом для безпечного фарбування надасть м’якість, свіжість і насичений колір вашому для волоссю. Фарба має ексклюзивну формулу збагаченау маслом екстракту насіння пенника лугового.


безаміачна крем-фарба від компанії Sinergy
 

У чому перевага фарби без аміаку?

З назви ясно, що у складі таких фарб відсутній аміак. Окрім цього, в них міститься мінімальна кількість перекису водню. Функція аміаку - робити поверхню волосся рихлою, щоб забарвлюючий компонент краще закріплювався, перекис же позбавляє їх пігменту. В результаті дії цієї речовини ламкість, сухість, втрата природного блиску і послаблення волосся посилюється. Фарба без аміаку чинить дбайливішу дію: вона обволікає увесь волос, не ушкоджуючи структуру і не травмуючи його.

Такі фарби відносять до напівперманентів, вони здатні не лише забарвлювати волосся, але і зміцнювати їх - для цього до їх складу додають різні вітаміни і натуральні складові. Вони здатні захищати волосся від шкідливої дії сонця і вітру, утримувати вологу і живлячі речовини, не пересушувати шкіру.

Підводні камені

Фарба без аміаку має один значний недолік - вона змивається з волосся швидше, ніж аміакоутримуючі компоненти. Випускаючі компанії запевняють, що колір буде яскравим 4-6 тижнів, але на ділі через 2-3 він вже тьмяніє. Це наслідки м'якої дії на волосся, із-за якої забарвлюючі компоненти не проникають глибоко у волосся. Проте у цього недоліку є зворотна сторона: безпека безаміачної фарби дозволяє використати її без шкоди для волосся.

А тимчасові витрати цілком виправдані здоровим зовнішнім виглядом.

Ще одним недоліком може вважатися більш висока вартість фарби без аміаку. Проте тут все залежить від точки зору: чи варто економити на власному здоров'ї і красі? Бережіть себе!


Схожі матеріали:

Категорія: Догляд за волоссям
Переглядів: 105 | Теги: SINERGY, фарби без аміаку, безаміачна крем-фарба
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Речі, які люблять жінки в зрілому віці

/_pu/53/48471989.jpg

Современные комоды для спальни — красота...

/_pu/53/57498621.jpg

Споживач має право на інформацію про про...

/_pu/51/63922527.jpg

Лікувальні пози для сну

/_pu/52/71218647.jpg

Встановлення факту народження особи у су...

/_pu/52/79611747.jpg

Вибираємо односпальне ліжко в спальню

/_pu/50/29849020.jpg

Викривачі корупції – категорія осіб, які...

/_pu/52/58824062.jpg

Мікроблейдинг брів: особливості процедур...

/_pu/49/72255553.jpg

Гипсокартон - правильное дополнение в ин...

/_pu/47/39804241.jpg

Питання трихологу: причини випадіння вол...

/_pu/50/29836915.jpg

Як доглядати за пацієнтом з COVID-19 у д...

/_pu/50/89549944.jpg

Всё про Мальдивы: райский уголок для отд...

/_pu/47/18103023.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020