Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


9 технік масажу яєчок для чоловіків

Регулярні процедури піднімають лібідо і покращують потенцію: ерекція настає швидше, член при цьому твердіший, оргастичні відчуття яскравіші. Багато чоловіків відзначають збільшення обсягу насіннєвої рідини


9 технік масажу яєчок для чоловіків

Застійні процеси в ділянці малого тазу уповільнюють кровообіг і порушують харчування статевих органів. Масаж яєчок сприяє активному кровопостачанню тестикул, які виробляють 95% тестостерону в організмі. Одним чоловікам він приносить величезне задоволення, інші вважають за краще берегти яєчка від будь-яких дотиків. У статті ми розповімо, як його робити правильно та з користю для здоров'я.

Користь масажу

За допомогою масажування мошонки можна простимулювати потоки лімфи та крові по всій пахвинній ділянці. Торкаються лімфовузли, тильні вени члена, сім'явивідні протоки, лозовидне венозне сплетення.

Правильно виконуваний масаж яєчок сприяє живленню їх тканин та активнішій роботі клітин Лейдіга і Сертолі. В результаті швидше синтезується тестостерон, підвищується фертильність чоловіка за рахунок збільшення числа та підвищення якості сперматозоїдів. Особливо корисний масаж при помірності – відбувається швидша утилізація старих статевих клітин.

Регулярні процедури піднімають лібідо і покращують потенцію: ерекція настає швидше, член при цьому твердіший, оргастичні відчуття яскравіші. Багато чоловіків відзначають збільшення обсягу насіннєвої рідини, що викидається при еякуляції (докладніше про способи збільшення вироблення сперми). Як допоміжні заходи можна вживати біодобавки на основі екстракту пальми сабаль, а також вітамін Е, цинк, йохімбіна гідрохлорид.

Основні правила:
 • Перед масажем яєчка повинні бути прогріті (3-5 хвилин розгону кровотоку та розслаблення шляхом легких погладжувань та розминань).
 • Перед масажем слід змастити пальці лубрикантом. Шкіра мошонки дуже ніжна і легко ушкоджується.
 • Руки мають бути теплими, інакше мошонка стиснеться, яєчка підтягнуться догори, впливати на них буде складно.
Масаж з метою підвищення лібідо проводиться вранці. Для посилення вироблення тестостерону процедуру проводять на ніч – саме в цей час чоловічий гормон синтезується найактивніше. Загальний час сеансу має перевищувати 5-10 хвилин. В іншому випадку зростає ризик виникнення побічних ефектів.

Рухи здійснюються з рівномірним тиском. Відхилення може викликати болючі відчуття, які неприпустимі.

Техніки масажу

Існує безліч різних технік масування, але вони різняться між собою незначно. Можна чисто інтуїтивно робити довільний самомасаж приблизно з тим самим ефектом.

Масаж під яєчками

Коли тестикули прогріті та розслаблені, можна промацати частину члена, розташовану ззаду під мошонкою. Для цього потрібно просунути палець у простір між яєчками або зрушити їх убік. У цій галузі сходяться нервові закінчення, зв'язки та м'язи. Масаж здійснюється у напрямку до ануса. У цей час чоловік відчуває приємні відчуття по всій довжині члена.

Масаж розтягуючий

Стиснути верхню частину члена всією долонею, великим і вказівним пальцями іншої руки охопити основу мошонки. Шкіра на яєчках при цьому натягнеться. Однією рукою злегка потягнути член нагору, іншою м'яко відтягнути мошонку донизу. Повторювати протягом 5-10 секунд.

Масаж по Мантек Чіа

Попереднє розігрівання: однією рукою підняти член і яєчка, на нижню частину мошонки праворуч помістити великий палець іншої руки і повільно пересувати його вгору по краю, зачіпаючи складку стегна. Якщо відчуються ущільнення, їх слід обережно промасувати круговими рухами. Повторити також із іншого боку.

Техніка масажу мошонки:
 • Помістити пальці під мошонку;
 • Великим пальцем лівої руки натиснути у виїмку між яєчками;
 • Зафіксувати в долоні ліве яєчко, для чого великим пальцем з невеликим зусиллям провести вздовж нього до з'єднання з іншими пальцями. Праве у своїй випнеться;
 • Правим великим пальцем натиснути зверху правого яєчка, за допомогою нижніх пальців промацати поверхневі вени. Виявлені відкладення м'яко масажуються до зникнення.
Всі кроки повторити для іншого яйця.

Для дії на верхні вени помістити пальці під мошонку, великі пальці - на яєчка зверху, потім м'яко рухати подушечками до члена.

Розтирання

Великим та вказівним пальцями обхопити нижню частину мошонки, акуратно синхронно повертати яєчка за годинниковою стрілкою. Таким чином вони трохи опустяться вниз. Притримуючи їх лівою рукою, долонею правої руки зробити кілька рухів, що розтирають, зверху і з боків. Те саме повторити з іншого боку: яєчка обертаються проти годинникової стрілки, розтирання здійснюється лівою долонею.

Масаж при варикоцелі

Лікувальний масаж яєчок при варикоцелі призначають лікарі з метою звільнення вен від крові, що застоялася. Повністю позбутися таким чином патології неможливо, але зняти больовий синдром і зменшити прояви інших симптомів на 1 і 2 стадії цілком реально.

Техніка виконання: чоловік лягає на горизонтальну поверхню, піднімає стегна, лікар з невеликим зусиллям проводить пальцями вгору вздовж лозового сплетення мошонки. Важливо не створити при цьому болючих відчуттів.

За допомогою партнерки

Масаж за допомогою партнерки з рутинної процедури перетворюється на еротичну гру. Варіант розгладження вен: жінка укладає член чоловіка на живіт, пальцями однієї руки проводить від основи мошонки до голівки. Рухи повторюються поперемінно однією та іншою рукою.

Еротичний масаж яєчок можна робити перед сексом як прелюдія. Найбільш пікантні відчуття забезпечують оральні ласки: перекочування тестикул за допомогою мови, обережне посмоктування. Звичайні погладжування також приємні та корисні. Дотики пальцями мають бути м'якими, але впевненими, інакше буде лоскітно.

Коли яєчка підтягнуться догори, не слід із силою повертати їх на місце – на цьому прелюдія зазвичай закінчується. Під час сексу відчуття чоловіка загострюються, якщо партнерці вдасться підвести пальці під яєчка, погладити та злегка потискати їх.

Шиацу

Шиацу – стародавня японська техніка масажу. Полягає у натисканні на певні точки з метою відновлення енергетичного балансу тіла та окремих органів.

Масаж яєчок за методикою шиацу:
 • Покласти великі пальці на мошонку зверху, нижні помістити під неї. Здійснювати півколові рухи з легким натиском: ліве яєчко масажується проти годинникової стрілки, праве за годинниковою.
 • Положення пальців, як і в пункті 1, але пальці рухаються по повному колу. Коли яєчка стикаються, їх потрібно обережно відтягувати вперед.
 • Злегка стиснути мошонку між долонями (одну руку назад, іншу вперед), здійснювати кругові рухи спочатку в один бік, потім в інший.
Кожна вправа виконується по 15-20 секунд. Є також методика, за якою потрібно щодня стискати (постукувати пальцем) кожне яєчко стільки разів, скільки років чоловікові.

Даоська техніка

Даоська техніка масажу як яєчок, так і інших органів спрямована на вивільнення головної життєвої енергії Ці, розкриття шляхів для її вільної циркуляції по організму.

Попередньо необхідно наситити енергією долоні. Для цього вони розтираються одна до одної до відчуття тепла.

Послідовність рухів (по 20 секунд кожне):
 • Потрушування яєчок (легке постукування знизу);
 • Відтягування вниз;
 • Розведення убік;
 • Помістити великий палець між яєчок, зробити кілька кругових рухів, що масажують.
Коли тестикули підготовлені, відбувається безпосереднє вивільнення енергії – кожне окремо ізолюється в мошонці і масажується пальцем по спіралі, що розкручується вгору.

Метод Чартхема

Великим та вказівним пальцями ніжно пощипати мошонку по всій поверхні. Яєчка при цьому чіпати не потрібно. Потім кілька разів захопити шкіру у різних місцях і потягнути до появи легких болючих відчуттів (на 5 рахунків). Потягування повторити 10-15 разів.

Покласти яєчка в ліву долоню, подушечками пальців правої руки обережно промасувати мошонку та тестикули протягом 30 секунд. Те саме повторити іншою рукою.

Взяти ліве яєчко пальцями лівої руки, праве – пальцями правої. Протягом хвилини акуратно покручувати їх, відтягувати, притискати, розтирати.

Після масажу тестикули виглядатимуть злегка збільшеними, набряклими та важкими. Це наслідки припливу крові. Через деякий час вони повернуться до свого колишнього стану.

Додаткові пристрої

Масажувати яєчка можна не лише руками. Безпечним і ефективним є масаж за допомогою маленького рушника, який занурюється в гарячу воду (можна додати пару крапель ароматичного ефірного масла). Техніка проста: рушник кладеться на долоні, якими м'яко обхоплюються яєчка, потім пальцями проводиться акуратне масажування з двох сторін.

Оригінальний варіант - масаж за допомогою мішечка з нагрітим рисом або гречею (не до гарячого стану). Мішечок заповнюється крупою тільки наполовину, щоб їм можна було вільно обхопити яєчка. Масаж проводиться шляхом акуратного пересипання вмісту з боку на бік, знизу вгору, а також легким обтисканням тестикул.

Існує також спеціальний вібромасажер для яєчок, який продається у спеціалізованих магазинах.

Негативні наслідки та протипоказання

Найчастішим ускладненням масажу яєчок є гематома мошонки, що виникає внаслідок ушкодження судин. Кров, що вилилася, накопичується в стінці, чому шкіра на цьому місці стає синювато-чорною.

Пошкодження лімфосудин тягне появлення гідроцеле (скупчення рідини між оболонками яєчка). Мошонка при цьому збільшується, яєчко майже не промацується.

Різкі повороти, м'язовий спазм, піднімання яєчок можуть призвести до перекруту утримувальних насіннєвих канатиків. При цьому відбувається здавлювання судин, що живлять, і нервів. Через 6-8 годин почнеться некротизація тканин, тому при появі після процедури різкого болю бажано викликати лікаря.

При надто частому та активному масажі є ризик спровокувати розвиток семиноми яєчок (злоякісне новоутворення).

Протипоказання:
 • Будь-які новоутворення яєчок. Стимуляція може спровокувати їхнє зростання;
 • Запальні патології сечостатевої системи;
 • Пахова грижа;
 • Захворювання прямої кишки.
Ігнорування протипоказань завдасть додаткової шкоди як загострень наявних проблем.

Висновок

Масаж яєчок приносить користь для організму чоловіка загалом, оскільки загальний стан здоров'я багато в чому залежить від якості роботи статевих залоз та рівня тестостерону. Не має значення, за якою інструкцією виконується процедура. Головне – це м'які рухи без фанатизму. Потрібно відчувати під пальцями вени, придатки самі тестикули. Самомасаж є гарною профілактикою запальних захворювань, а також дозволяє відстежувати стан яєчок – будь-які підозрілі новоутворення будуть вчасно виявлені.

Правильний масаж яєчок: максимум користі та задоволення

Серед методів покращення потенції та підвищення рівня тестостерону масаж яєчок та пеніса займає особливу нішу. Процедуру легко навчитися робити в домашніх умовах, має мінімум протипоказань. Чоловік від дій отримує насолоду, неприємні відчуття практично виключені.

Користь від масажу мошонки

Для розуміння доцільності проведення масажної процедури слід ознайомитися з функціями яєчок чоловіків. У їх звивистих канальцях виробляються сперматозоїди. Процес дозрівання протікає відразу. Завершується він через 77 днів, після чого статева клітина перенаправляється в придаток.

Описана схема характерна для здорових статевозрілих чоловіків. За наявності несприятливих факторів спостерігаються порушення процесів вироблення та транспортування сперматозоїдів.

Масаж простати пальцем

Спровокувати патологію можуть:
 • стрес, психічні розлади, депресія;
 • фізичне чи психологічне виснаження;
 • деякі хронічні захворювання;
 • ЗПСШ;
 • неправильний спосіб життя (залежності, мала рухливість, часте вживання шкідливої ​​їжі).
Уповільнення процесів вироблення та транспортування сперматозоїдів загрожує безпліддям, ішемічним ураженням мошонки та пеніса, імпотенцією. Масажування чоловічих статевих органів одночасно є і засобом профілактики зазначених патологій, і входить до складу їхньої комплексної терапії. Пацієнти відзначають збільшення обсягу еякуляту, що викидається.

Важливо!

Розтирання, точкова стимуляція та масування корисні для рівня тестостерону, але не підходять для монотерапії запущених захворювань та не є альтернативою консервативної терапії. Для покращення самопочуття у таких випадках мало знати, як робити масаж яєчок, потрібно звернутися до лікаря. Він становитиме багатокомпонентну програму лікування.

У ході процедури зачіпаються не тільки сім'явиносні протоки та насіннєві канальці, але й лімфовузли та лізоподібне венозне плетіння. Як наслідок, нормалізується робота кровоносної та лімфатичної системи, зникають ознаки застійних явищ та супутніх їм запальних процесів.

Масаж яєчок схема

Масаж яєць ідеально підходить для вирішення проблем сексуального характеру. За рахунок зменшення часу наповнення кров'ю печеристих тіл ерекція настає набагато швидше, знижується необхідність у додаткових стимуляторах типу порно відео роликів.

Усунення запальної симптоматики – у тому числі і набряклості – дозволяє залучити до процесу збільшення члена більшу кількість тканин. Це призводить до підвищення пружності та обсягу ерегованого пеніса. Також скорочується період рефракції. Партнер набагато швидше відновлюється після еякуляції, що призводить до збільшення кількості статевих актів.

Парний масаж тестикул – це вже не просто процедура для покращення кровообігу та спосіб підвищення фертильності, а й еротична гра. Погладжування мошонки, пеніса, стимуляція простати – відмінна попередня ласка: дозволяє урізноманітнити сексуальне життя, сприяє підвищенню довіри між чоловіком та жінкою.

Правила проведення масажу

Для отримання максимальної користі потрібно навчитися правильно виконувати масаж яєць.

Рекомендації та зауваження щодо підготовки та проведення процедури в домашніх умовах:
 • Перед практикою техніки потрібно прогріти мошонку. Для цього протягом 2-3 хвилин тестикули погладжують, розминають легкими рухами. Потрібний ефект дасть гаряча ванна.
 • Загальна тривалість масажного сеансу має перевищувати 6 хвилин.
 • Торкатися статевого органу можна тільки теплими руками. Від впливу холоду парні чоловічі гонади рефлекторно піднімаються нагору, стискуються. Лікувальна дія на них не може.
 • Для коректного проведення слід нанести на руки лубрикант. Це необхідно, оскільки тестикули покриті тонкою шкірою, що легко ушкоджує при терті.

Частота проведення

Для підвищення результативності робити масаж потрібно регулярно, одночасно. Подальші рекомендації залежить від цілей. При статевій дисфункції сеанси проводять щодня. З профілактичною метою методику практикують 2-3 рази на тиждень.

Больові відчуття під час масажу

Явище відноситься до побічних ефектів, що рідко проявляються. Виникає внаслідок іррадіації. Не завжди є основою припинення програми лікування або ознакою неправильно проведеного сеансу. Рішення потрібно приймати, виходячи з характеру та типу та болю.

Ректальне дослідження

Симптоматика, за якої не варто зупиняти курс:
 • Прояви помірні, виникають у ході сеансу або після його закінчення, охоплюють промежину і пахвинну область. Через короткий проміжок зникають самостійно.
 • Різь дається взнаки при сечовипусканні.

Важливо!

Щоб скоротити виразність неприємних проявів, достатньо утримуватись від відвідування туалету протягом перших 30 хвилин після закінчення процедури.

Якщо больові відчуття не підходять під описані, слід повторно ознайомитися з тим, як робити масаж яєчок і змінити технологію. При посиленні симптоматики слід звернутися за консультацією до лікаря. Можливо, проблема полягає у наявності відводів до процедури.

Показання та протипоказання

Заборона може мати тимчасовий чи постійний характер.

Абсолютні протипоказання до проведення:
 • новоутворення в масажованій зоні;
 • туберкульоз статевих органів;
 • варикоцеле ІІ, ІІІ стадії;
 • пахова грижа;
 • захворювання прямої кишки (при включенні технік прямого масажу простати)
До тимчасових протипоказань відносяться травми статевих органів та загострення циститу. Відведення знімається в міру згасання хвороби або після одужання.

Масаж простати

За відсутності перерахованих патологій можна починати вчитися, як робити масаж яєчок і статевого члена.

Процедура показана у таких випадках:
 • низька фертильність;
 • недостатнє вироблення тестостерону;
 • мала рухливість сперматозоїдів;
 • неефективності антибіотиків у терапії простатиту;
 • передчасна еякуляція;
 • зниження інтересу до протилежної статі загалом та до партнера зокрема;
 • схильність до запальних та інфекційних захворювань сечовидільної системи;
 • хронічний бактеріальний простатит;
 • атонічне стан передміхурової залози.
До міри вдаються й у діагностичних цілях. Фахівець у ході еротичного масажу здатний помітити ракову та кістозну освіту в області пенісу, простати, яєчок.

Техніка виконання

Перша методика підходить для самостійного проведення.

Ось як робити масаж яєчок максимально результативно:
 • взяти в руку член, відвести його трохи убік;
 • вільною рукою охопити основу яєць;
 • злегка відтягуючи, розім'яти тестикули;
 • пройтися легкими постукуваннями знизу-вгору мошонкою;
 • окремо розім'яти кожне яйце.

Самомасаж простати

При розминанні не можна обертати та перекручувати, потрібно продавлювати та погладжувати.

Другий спосіб практикують разом із партнером. При його залученні лягають на спину, розслаблюються. Жінка забирає пеніс вгору, а потім повільно проводить подушечками пальців від основи тестикул до головки члена. Рух повторюють, по черзі змінюючи руки, а потім підключають до процесу язик і рот.

Масаж розтягуючий

Насамперед адресований пацієнтам, які незадоволені тривалістю сексуального акту, рівнем чоловічого статевого гормону.

Послідовність дій:
 • верхню частину члена м'яко стиснути лівою долонею;
 • вказівним і великим пальцем правої руки охопити основу мошонки (якщо зробити правильно, шкіра натягнеться);лівою рукою потягнути статевий орган нагору, а правою почати відтягувати вниз мошонку (діяти паралельно).
Тривалість дії: 5-10 секунд.

Масаж по Мантек Чіа

На початку чоловіка рекомендується розігріти статеві органи. Для цього потрібно підняти пеніс та тесткули, на останні помістити великий палець вільної руки. Розташувати його слід так, щоб подушечка могла вільно йти краєм мошонки. Провести зверху-вниз, перевірити наявність ущільнень. При їх виявленні промасувати, трохи натискаючи. Повторити маніпуляцію з іншого боку.

Підготовчий етап завершено.

Сама техніка полягає у виконанні наступних дій:
 • розміщення пальців під тестикулами;
 • натискання великим пальцем на розділову виїмку мошонки;
 • фіксація в долоні правого яйця (змістіть великий палець руки праворуч, окресліть пальцем коло яєчка);
 • пальпація поверхневих вен лівого яєчка; виявлення відкладень;
 • точкове масування виявлених ущільнень.
Ефективність процедури показує при помірній тривалості масажного сеансу. Не варто практикувати одну техніку довше 2 хвилин (в розрахунку на 1 яєчко).

Розтирання

Захопити нижню частину мошонки вказівним та великим пальцем, повертати тестикули до їхнього розслаблення. Зупинити обертання та тильною частиною долоні вільної руки розтерти верхню та бічну частини органу. Замінити руку, повторити процес.

Підготовка до масажу

Необхідно вжити низку заходів крім попереднього розігріву рук та чоловічих статевих органів.

Основні вимоги та рекомендації:
 • Слід утримуватись від їжі. Процедуру проводять не раніше ніж через 1-1,5 години після прийому їжі.
 • При залученні партнера необхідно домовитися про чесність. Жінці буде легше зрозуміти, як робити масаж яєчок, якщо чоловік стане спрямовувати її та говорити правду про свої відчуття.
 • Як розігрів можливий оральний секс.
Також необхідно дотримуватись правил гігієни. Перед початком сеансу усі задіяні частини тіла ретельно миють.

Допоміжні предмети для проведення масажу

У процесі масажу в домашніх умовах можна використовувати допоміжні предмети: спеціалізовані покупні та підручні. До першої категорії відносять: насос та вібромасажери для яєчок. Прилади останнього типу зазвичай виконані у вигляді подушечок із заглибленням. Порожнина заповнюється мошонкою, після чого пристрій включають та виставляють потрібний режим. Подальші рекомендації щодо того, як робити масаж яєчок, потрібно дивитися в інструкції із застосування.

Масаж у чоловіків

З підручних засобів добре зарекомендував себе теплий вологий рушник. Його накладають на долоню, а потім починають масажування яєчок. Досягти підвищення потенції вийде і за допомогою мішечка рису або гречки.

Роблять його так:
 • крупу прогрівають на сковороді, остуджують до комфортної температури;
 • злаки засипають у тканинний пакетик (мають зайняти приблизно половину простору);
 • теплий мішечок знизу пристосовують до нижньої частини мошонки, потім делікатно охоплюють її;
 • повільними плавними рухами перекочують вміст пакетика зі злаками.
Цінність процедури складно перебільшити. Маніпуляція в домашніх умовах незамінна у разі зниження потенції та проблем із зачаттям дитини. При систематичному виконанні зникають ознаки еректильної дисфункції, а ще парний масаж яєчок допомагає стати ближчим до партнера. Однак для отримання максимальної користі для організму та чоловічого здоров'я доведеться навчитися робити все правильно. Якщо прикладати надмірну силу або впливати протягом дуже довгого часу, на мошонці може утворитися гематома.

Масаж яєчок для чоловіків: навіщо потрібний, як робити правильно

Яєчка (гонади) - чоловічі статеві органи, розташовані у спеціальному шкіряному мішку (мошонці). Вони відповідають за синтез гормонів, утворення сперматозоїдів, тому порушення у їх будові чи ушкодження внаслідок травм чи певних захворювань мають тяжкі наслідки. Особливо небезпечним ускладненням патологій гонад є безпліддя. Чоловікам важливо стежити за станом зовнішніх статевих органів та своєчасно звертатися до лікаря при виявленні будь-яких порушень їх функцій або зміні зовнішнього вигляду. Обвисання яєчок одна з причин такого звернення.

Коли корисний масаж яєчок?

Масаж статевих органів покращує процеси кровообігу та їх функціонування.

Як відомо, яєчка беруть безпосередню участь у процесі вироблення тестостерону. Порушення функціональності органу призводить до зміни балансу гормонів та негативно позначається на всьому чоловічому здоров'ї. Масаж яєчок – це найефективніший спосіб профілактики порушення вироблення головного чоловічого статевого гормону.

Крім того, яєчками виробляється насіннєва рідина. Масаж мошонки забезпечує вироблення насіннєвої рідини у потрібному обсязі. Масаж допоможе уникнути застійних явищ у яєчках, що позитивно позначиться на якості сперми.

Головна особливість масажу яєчок для чоловіків – це позитивний вплив на потенцію. Регулярний самомасаж захистить від розвитку проблем з потенцією, покращить кровообіг у статевих органах та нормалізує ерекцію. Масаж чоловічих яєчок можна порадити усім, хто зіткнувся з проблемою млявої ерекції, передчасного сім'явипорскування або послаблення відчуттів при оргазмі.

Масаж також буде корисним для профілактики наступних захворювань:
 • епідидиміт;
 • простатит;
 • орхіт;
 • геморой;
 • імпотенція.
Великий спектр позитивного впливу масажу пояснюється дуже просто – при масуванні яєчок покращується кровопостачання мошонки, пеніса та передміхурової залози, що є найкращим способом захиститися від розвитку застійних явищ, на тлі яких часто розвиваються хронічні захворювання сечостатевої системи.

Масаж можна рекомендувати:
 • за відсутності постійного статевого партнера;
 • чоловікам із малорухливим способом життя;
 • при застійних явищах органів тазу;
 • у разі погіршення кровопостачання статевого органу;
 • у разі ослаблення лібідо.
Призначати масаж для лікування та профілактики повинен лікар, однак якщо у чоловіків немає жодних протипоказань, допускається самостійне проведення процедури.

Який буває біль у яєчках

Чоловічий організм має суттєву відмінність від жіночого: якщо складові репродуктивної системи жінок знаходяться всередині тіла, то всі головні чоловічі органи розташовані ззовні.

Така анатомічна особливість чоловічих органів робить їх уразливішими: їх легше травмувати, переохолодити або перегріти. Найбільше страждають тестикули (насінники, яєчка, яйця) представників сильної половини людства: від негативних чинників довкілля їх захищає лише тонкий шар епідермісу мошонки.

Болючі відчуття в яєчках можуть бути різними, але частіше відчувається тягнучий, тупий біль.

Також до тривожних симптомів слід віднести такі прояви:
 • гострий, різкий, ріжучий біль. Такий симптом виникає різко або поступово, але швидко проходить, поступаючись місцем відчуттю, що тягне. Іноді дискомфорт посилюється під час руху, довгому сидінні однієї позі;
 • почуття жару в насінниках, що виражається у підвищенні температури мошонки, при цьому загальна температура тіла залишається в межах норми;
 • збільшення розмірів самої мошонки або одного з яєчок;
 • твердість мошонки;
 • зміна форми або розмірів тестикули, присутність в одному з насінників пагорбів, западин, сторонніх наростів.

Дискомфорт

Часто подібних симптомів є кілька, їх супроводжує загальне погіршення самопочуття пацієнта, обумовлене присутнім запальним процесом: нудота, блювотні позиви, апатія, підвищена стомлюваність, сонливість або безсоння, лихоманка.

Ще один тривожний симптом - виділення вен, що живлять мошонку, збільшення їх розмірів, зміна кольору. Тягне відчуття при цьому присутні постійно.

Протипоказання

Перш ніж розібратися, як потрібно робити масаж яєчок, необхідно ознайомитись із протипоказаннями до цієї процедури.

До них відносять:
 • інфекції статевих органів;
 • гостре запалення яєчка;
 • інфекційний простатит;
 • загострення геморою;
 • запалення сечового міхура;
 • наявність ушкоджень чи висипки у сфері статевих органів;
 • злоякісні новоутворення яєчок або передміхурової залози.
Такі протипоказання пов'язані з покращенням обмінних процесів внаслідок масажу. При інфекціях це призведе до поширення хвороботворних бактерій зі струмом крові по всіх органах малого тазу. При загостренні геморою масажувати яєчка не можна, оскільки це призводить до погіршення симптоматики. Водночас сам собою геморой не є протипоказанням, тому до масажу можна повернутися тоді, коли загострення відступить.

Будь-які травми, пошкодження чи висипання неясної природи є протипоказанням до проведення масажу. Стимуляція місцевого кровообігу може спричинити поширення інфекції.

Поліпшення обмінних процесів у зоні впливу небезпечне за наявності злоякісних новоутворень. Стимуляція припливу крові до пухлини призводить до її швидкого прогресування.

Зовнішня складова

Усі чоловіки люблять очима. Це незаперечний факт, адже варто лише спокусливій красуні з'явитися в полі дії їхніх радарів, як вони готові згорнути шию.

Неможливо спати більше, ніж в одному ліжку одночасно.
 
Заповітне бажання жінки – більше сексу з коханим чоловіком; заповітне бажання чоловіка – більше сексу.
Ґленн Вілсон, англійський психолог

Секс: найінтимніша форма танцю.
Леонард Луїс Левінсон

І це зовсім не означає, що всі самці – суцільно полігамні сволоти. Просто так влаштований будь-який чоловік. Вони прагнуть бачити прекрасне, оцінювати його, милуватися. І найчастіше в цих думках немає нічого крамольного.

Якщо ви все-таки вирішили побалувати свого благовірного вишуканими ласками, то вам необхідно задуматися про те, як ви виглядаєте. Не варто приступати до пестощів, якщо на вашій голові розтріпаний пучок немитого волосся, на обличчі сліди недосипання, а домашній одяг м'ятий і вкритий плямами. В інтимному процесі все має збуджувати уяву, тому не полінуйтеся і одягніть яке-небудь мереживне диво, яке припадає пилом на полицях і чекає свого часу. Розпустіть або обережно покладіть волосся. Якщо вам незручно, то краще все ж таки зібрати волосся в зачіску, яка не заважатиме і лізти в очі. Макіяж – справа бажання, він необов'язковий. Просто відчуйте себе справжньою спокусницею.

Про еглінг що це означає

Ще один важливий момент – це внутрішня впевненість. Якщо ви починаєте сором'язливо прикриватися або торкаєтеся мошонки з виразом гидливості на обличчі, цей експеримент не для вас. Чоловікові хочеться бачити, що його партнерка отримує задоволення, а не терпить крізь зуби. Якщо ви так і продовжите вдавати з себе недоторкання і через «не хочу» пестити партнера, то він вирішить, що неприємний вам. І тоді не буде мови про довгі та щасливі стосунки.

Немає нічого страшного в тому, щоб трохи порадувати один одного і у звичайному домашньому прикиді без зачіски на голові. Просто якщо ваша основна мета – закохати в себе наново свого ж обранця, то варто підійти відповідально до цього процесу. Тим більше, що чоловік і сам хвилюватиметься, адже він довірив вам таку чутливу частину свого тіла. Цінуйте це і не підводьте очікування.

Техніка самомасажу

Щоб не допустити травм, слід розібратися, як правильно робити самому масаж яєчок. Перш ніж перейти безпосередньо до масажу яєчок підвищення потенції, мошонку необхідно розігріти. З цією метою рекомендується прийняти гарячу ванну або просто покласти на мошонку рушник, змочений у теплій воді. Тримати рушник слід щонайменше 20 хвилин.

Потім чоловік повинен розігріти руки та взяти кілька крапель масажної олії. Існує кілька технік виконання самомасажу.

Масажування великими пальцями. Необхідно покласти яєчка в долоні, звівши великі пальці спереду мошонки. Масаж проводиться по колу, як би описуючи контур кожного яєчка. При цьому слід здійснювати м'які рухи, що тиснуть великими пальцями.

Розтирання яєчок. Наступна техніка полягає у здійсненні рухів, що розтирають, вказівним і середнім пальцем. Необхідно обхопити рукою статевий член і підняти його, щоб він не торкався мошонки. У цей час пальцями іншої руки слід здійснювати рухи, що розтирають, рухаючись зверху вниз.

Поплескування мошонки. Ця техніка полягає в здійсненні м'яким рухом, що поплескують, вказівним пальцем. Рухатися при масажі потрібно по колу, описуючи контури яєчка. Завершити масаж необхідно розтирання промежини.

На самомасаж йде в середньому 10-15 хвилин. Чоловік сам зрозуміє, коли достатньо, – яєчка будуть гарячими на дотик.

При масажі больових відчуттів не повинно бути. Відчувши біль, слід послабити хватку або перервати процедуру.

Масаж тестикул, правильній техніці якого навчить перегляд відео, необхідно робити обережно, уникаючи випадкового стискання яєчок чоловіка. Крім масажу яєчок для чоловіків руками можна скористатися спеціальними пристроями, що масажують. У спеціалізованих магазинах представлені масажери простати, що вібрують, які одночасно стимулюють яєчка. Такий пристрій значно заощадить час проведення масажу.

Механічні пошкодження

Якщо гострий біль у здоровому яєчку виник раптово і без видимих ​​причин, то велика ймовірність перекруту насіннєвого канатика. Найчастіше патологія зустрічається у підлітків віком 12-16 років, на дорослих чоловіків припадає близько 35% випадків. Спровокувати перекрут може носіння тісного одягу, різкі рухи, перенапруга преса і навіть завзятий кашель.

Ознаки:
 • колючий біль у мошонці;
 • нудота та блювання (характерно для дітей);
 • гостра затримка сечовипускання;
 • підвищення температури;
 • яєчко збільшується в обсязі та твердне;
 • мошонка набуває синюшного відтінку і набрякає.

Масаж партнеру

Головна користь масажу полягає у запобіганні застійним явищам у яєчках

Зроблений чоловікові масаж яєчок стане чудовою прелюдією перед статевим актом, проте жінці необхідно знати, як правильно проводити цю процедуру. Загалом, нічого складного немає, але необхідно бути обережним, щоб випадково не завдати чоловікові біль.

Наступна інструкція навчить робити масаж яєчок чоловікові:
 • Розігріти мошонку м'якими рухами, що погладжують, або запропонувати чоловікові прийняти гарячу ванну.
 • Взяти кілька крапель масла (можна використовувати спеціальний засіб для еротичного масажу) і нанести на промежину.
 • Далі пальцями слід здійснювати м'які кругові рухи від промежини вгору мошонкою і від промежини до анального отвору. Відтягувати мошонку чи стискати яєчка не потрібно.
 • Поступово можна нарощувати темп рухів, принагідно захоплюючи стовбур пеніса. Одночасний масаж яєчок та пеніса значною мірою посилює ерекцію.
Такому масажу достатньо приділити лише 10 хвилин. Стимуляція місцевого кровообігу позитивно позначиться на потенції чоловіка та тривалості статевого акту.

Зовнішня та внутрішня анатомія: опис, фото та схема будови в розрізі

Якщо подивитися на анатомічні особливості будови яєчок, можна побачити таке:
 • вага одного яєчка – близько 30 грам;
 • довжина коливається від 4 до 6 см;
 • ширина - 25 до 35 см.
Існує кілька закінчень тестикули: верхнє, звернене у зовнішньому напрямку і нижнє, звернене всередину. Ці закінчення переходять у внутрішні та зовнішні порожнини. Також розрізняють переднє та заднє закінчення, в якому знаходиться придаток.

Орган покритий очеревиною, під якою яєчко, створене паренхімою, полягає в оболонкову сферу. Внутрішня оболонка називається білковою, зовнішня – вагінальною. Білкова оболонка товщає до задньої стінки і переходить у структуру середостіння. Яєчко складається з часток, простір яких включає від 1 до 4 насіннєвих канатиків. Вони дозрівають сперматозоїди для відтворення потомства.

Біля середостіння канатики зливаються в єдину систему насіннєвих каналів і проходять через середостіння, з'єднуючи яєчну канальну систему та насіннєві канатики. Цей процес називається мережевої схеми яєчок. До середостіння утворюється 10-12 проток яєчка, що проходять через білочну оболонку до придаткової голівки.

Насіння викидає канал утворюється з придаткової протоки, переходить у сім'явиносний канал і з'єднується з видільним каналом насіннєвих бульбашок. Насіння, що утворився, канал піднімається в черевну порожнину, опускається в малий таз і відкривається в протоку насіннєвих бульбашок. Після чого він проходить через передміхурову залозу і відкривається в сечівник.

Вісцеральна та парієнтальна пластини, якими покрите яєчко утворюють зовнішню та внутрішню вагінальну оболонку яєчка.

Даоський масаж

Даоський масаж мошонки – один із способів не лише підвищити потенцію, а й подарувати чоловікові незабутні відчуття. Робиться він досить просто, а ефект приємно здивує кожного.

Почати масаж мошонки, навчитися якому можна по відео, слід з ніг, оскільки, масажуючи стопи, вдається досягти максимального розслаблення. Після п'ятихвилинного масажу стоп необхідно піднятися до мошонки, здійснюючи повільні рухи, що погладжують в напрямку від стопи до пахової зони.

Сама техніка масажу дуже проста: потрібно здійснити 36 рухів, рухаючись спіраллю, трьома пальцями окреслюючи всю мошонку. Тобто жінка має акуратно взяти мошонку в руку, а пальцями іншої руки здійснювати кругові рухи знизу нагору. 36 таких повторень – це один сеанс масажу. Поспішати при цьому не треба.

Якщо чоловікові дуже сподобався масаж, рекомендується перейти до голівки, здійснивши навколо неї 36 спіральних рухів. За такою ж схемою можна масажувати і статевий член – це збільшить приплив крові та посилить ерекцію.

Перекрут тестикула

Сім'явивідні канали пролягають через все яєчко, а так як воно вільно пересувається з боку в бік, іноді трапляється перекручування, внаслідок чого нерідко защемлюються нервові закінчення. Наявність цього захворювання є ще однією відповіддю на питання, чому у чоловіків болять яєчка після збудження.

Якщо це трапляється, то чоловік відчуває різкий і нестерпний біль у правому або лівому яєчку. Через це може сформуватися відмирання частини яєчка та кровоносних судин. Без своєчасного хірургічного застосування протягом 6 годин орган повністю втратить свої репродуктивні функції. Причини такого явища до кінця не вивчені, але ймовірно вплинути може звуження судин, переохолодження та скорочення м'язів.

Підбиваючи підсумки

Секс – це не просто близькість, кілька хвилин проникнень та оргазм. Це щось більше, що пов'язує двох людей, хай навіть на якийсь час. І якщо вам не хочеться розчаровувати свого коханого, а ось бажання здивувати є, то саме час освоїти нові техніки задоволення.

Що означає еглінг

Мошонка - це така ж ерогенна зона, як і всі інші, тому обходити її стороною через якісь стереотипи дуже безглуздо. Тим більше, якщо все це приносить вам чимало задоволення.

Вам варто лише один раз спробувати перестати соромитися, як надалі ви вже без особливих проблем сприйматимете будь-які експерименти на сексуальній ниві. Та й ваш партнер неодмінно «заразитися» цим бажанням зробити якомога більше задоволення, тому ви не залишитеся без «солодкого». Тому візьміть себе в руки і на практиці освоюйте мистецтво еглінгу, щоб хоча б собі довести, що ви справді розкутий та вільний від забобонів партнер.

Складові сексуальності. Сексуальна гармонія Сексуальне збудження. Ерогенні зони. Крапка – G. Жіночий та чоловічий оргазм.

Індивідуальна сексуальність складається з сімейних, соціальних та релігійних переконань та змінюється зі статусом здоров'я та віком людини. Порушення будь-якої з цих областей може призвести до сексуальної дисфункції. Розуміючи сексуальне функціонування організму людини та використання ранньої діагностики з медикаментозним лікуванням можна досягти ефективного впливу насексуальність шляхом створення сприятливих анатомічних та фізіологічних умов, що сприяють сексуальній реалізації та подружній гармонії.

Складові сексуальності. Сексуальна гармонія

Сексуальна гармонія складається з факторів психологічної емпатії, що забезпечує повноцінно реалізоване сексуальне бажання – лібідо, почуття взаємного задоволення партнерів статевим актом та фізіологічною складовою – сексуальною реалізацією – отримання яскравого оргазму.

Статевий акт - (Коїтус, сполучення, злягання) це сексуальна близькість людей з метою отримання статевого задоволення (оргазму) та/або продовження роду. Залишає після себе почуття приємної втоми та розслаблення.

Статевий потяг у жінки представлений двома компонентами:

1) у 99% - це прагнення до ласки (еротичне лібідо).
2) прагнення самої інтимної близькості (сексуальне лібідо).

Сексуальне збудження – процес активації складної системи рефлексів, у якій беруть участь статеві органи та нервова система людини. Імпульси від місць сексуального збудження фокусуються в головному мозку та перетворюються на думки, відчуття, картини. Іноді сексуальне збудження може бути пов'язане лише з головним мозком, тобто людина збуджується без фізичної стимуляції частин тіла.

Ерогенні зони – це певні ділянки на тілі, стимуляція яких необхідним даної людини чином, викликає і підвищує ступінь сексуального збудження до настання оргазму. У різних частинах людського тіла знаходяться різні нервові закінчення, там де мало рослинності, а шкіра дуже тонка і ніжна розташовуються найбільш чутливі ділянки.

У разі дотику яких дратуються нервові закінчення, посилаючи сигнали у головний мозок, де відбувається обробка інформації та відсилається зворотна реакція на подразнення. Це емоційна відповідь на роздратування, яка може залежати від настрою та світосприйняття людини, будучи суто індивідуальною. У досягненні оргазму найбільше значення має правильна стимуляція ерогенних зон партнера. Найбільш чутлива ерогенна зона чоловіків – пеніс, а у жінок – клітор та точка – G.

Типові ерогенні зони жінок: губи та слизова оболонка порожнини рота; мочки вух та область за вушною раковиною; потилицю; шия; молочні залози та соски; нижня третина живота; пупок; область хребта між лопатками та поперек; область заднього проходу; сідниці; внутрішня та задня поверхня стегон; промежину; ділянку клітора; малі статеві губи; переддень піхви та передня стінка піхви (зона – G); м'які подушечки пальців на руках; п'яти та підошви на ногах.

Ерогенні зони чоловіків: пеніс; губи та порожнина рота; мочки вух та область за вушною раковиною; потилицю; груди; нижня третина живота; пупок; пахова область; область хребта між лопатками та поперек; сідниці; внутрішня та задня поверхня стегон.

Зона – G (Точка – G)

Вперше офіційно оголосив про існування цієї зони гінеколог Ернест Графенберг у 40-ті роки. Це ділянка нижньої третини передньої стінки піхви на глибині приблизно 3-5 см від входу в піхву (залежно від індивідуальних особливостей). Має форму горошини (боба) при стимуляції збільшується (стає схожа на невелику грудочку) і має високу сексуальну чутливість. Поступаючись за чутливістю тільки клітору Припускають, що тут розташовуються тактильні рецептори (тільця Мейєнера), що реагують на дотик. Решта ж слизова оболонка піхви практично не має чутливих нервових закінчень, здатних під час статевого акту реагувати на дії статевого члена. Ритмічний тиск (стимуляція) у зоні-G викликає найпотужніший оргазм.

Як знайти розміщення цієї особливо чутливої зони?

Необхідно акуратно ввести два пальці у піхву і ковзними рухами вперед і назад з боку в бік тиснути у напрямку до передньої стінки піхви вивчаючи ту частину, яка знаходиться під лобковою кісткою. Знайти місце найбільшого ущільнення розміром з горошину, при натисканні на яке у багатьох жінок може виникати позив до сечовипускання, а потім збудження, що швидко наростає. Під час статевої близькості зона добре стимулюється при тиску статевого члена на передню стінку піхви, тому радять використовувати позиції, коли чоловік знаходиться ззаду або жінка зверху.

Сексуальна реакція людини складається з циклу чотирьох фаз:
 
1) збудження;
2) плато;
3) оргазм;
4) дозвіл.

Це своєрідна модель, типових реакцій, що виникають у людей під час статевого акту (виділені фази досить довільні та індивідуальні). Кожна фаза слід одна за одною і виникає тільки після того, як попередня досягла певної висоти. Порушення безперервно наростає та захоплює всі фізіологічні системи людини. Формується статева домінанта подразнень, що надходять і підсумовуються (слухові, зорові, нюхові, тактильні і нейрогуморальні).

У сексуальній реакції бере участь два фізіологічні процеси:
 
1) посилення притоку крові до статевих органів та молочних залоз (у жінок)
2) посилення нервово-м'язової напруги.

Порушення виникає в результаті сексуальної стимуляції, яка може бути фізичною, психічною або тією і іншою одночасно.


Схожі матеріали:

👁 2373
Категорія: Інтим
Теги: член, лімфовузли, масаж яєчок, масаж яєчок для чоловіків, сім'явивідні протоки, Користь масажуВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg