Речі, які дратують чоловіків в сексі


Речі, які дратують чоловіків в сексі

Речі, які дратують чоловіків в сексіБагато хто впевнений у тому, що чоловіки хочуть сексу завжди і скрізь.

Мовляв, їм абсолютно все одно – як, де, за яких умов, аби відхопити свою порцію задоволення. Але чоловіки – це не секс-машини, а живі люди зі своїми перевагами.

І нехай для багатьох представників сильної статі не існує якихось непереборних табу, деякі бажання жінок все-таки можуть викликати у них подив. Давайте розберемося, що змушує наших чоловіків хотіти нас все менше і менше.

Безініціативність

Так, багато чоловіків сприймають себе як мисливця, а жінку – як здобич, і, отже, нам треба б вести себе так, немов тільки йому «це» і потрібно. Але одна справа бути втікає ланню і зовсім інша – бездушним колодою. Чоловіків не приваблюють жінки, які в ліжку дотримуються принципу «я тут полежу спокійно, а ти сам все зроби». Їм потрібні пристрасть, бажання, ініціатива.

Тому не забувайте, що вашого чоловіка теж треба періодично спокушати, хоча б дефілювати перед ним у відвертій білизні. До того ж чоловіки не люблять постійно пропонувати секс своїм жінкам і натикатися на відмову. Це дуже б’є по самолюбству. Не забувайте, що вашого чоловіка теж треба періодично спокушати, хоча б дефілювати перед ним у відвертій білизні.

Театральність

Всі ми, жінки, трохи акторки. Нам і сцену, і бурхливі овації подавай. Саме тому і в ліжку багато влаштовують справжній спектакль. Нам здається, що пелюстки троянд і нижню білизну з збитих вершків – це красиво і еротично. А чоловіки вважають такі зусилля марними, оскільки їм всі ці декорації не потрібні, їм потрібен секс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінки, від яких не йдуть… Чоловіче бачення

Крім того, приділяючи більше уваги «мішурі», ми нерідко забуваємо про «начинку», тобто піклуємося про свічках і шампанському, а в ліжку потім поводимося так, ніби й не розраховували, що до неї дійде. Чоловікам же важливо саме «потім», а не «до».   

СЕКС-МАНІПУЛЯЦІЇ

Багато хто чомусь люблять мотивувати чоловіка тим, що якщо він не виконає небудь умова, його відлучать від тіла. Така позиція не просто дратує чоловіків, вона в принципі неправильна. Тільки уявіть, що ваш коханий буде маніпулювати вами, погрожуючи затишшям в ліжку на найближчий тиждень. Ви, м’яко кажучи, турбуватиметеся, а якщо називати все своїми словами – будете в сказі.

З жінками, які не люблять експериментів, чоловікам теж трохи нудно. Звичайно, темпераменти у всіх різні, але якщо ви звикли, що секс щоразу розвивається по одному і тому ж сценарію, і не хочете навіть зробити полшажка в сторону, то не дивуйтеся, що одного разу він приступить до любовних утіх з виразом на обличчі «ну ладно, потерплю».

Навіть саме чудове тістечко, якщо його їсти щодня, потихеньку приїдається. Додайте новий інгредієнт, і воно здасться вам смачніше.   

БАЗІКАННЯ В ЛІЖКУ

Чи то через збентеження, чи то через одномоментного бажання розповісти йому про свої почуття і переживання дуже часто ми починаємо базікати зовсім не вчасно. Така поведінка страшно дратує чоловіків. По-перше, вони вважають, що повинні нам відповісти, тому що змовчати неважливо, але і сказати ніби як нічого. По-друге, це заважає їм отримувати задоволення.

По-третє, їм здається, що і ми не отримуємо задоволення, що не віддаємо всю себе сексу, раз захоплюємося розмовами. Загалом, балаканина в ліжку – не найкращий варіант для хорошого сексу. Їм здається, що і ми не отримуємо задоволення, що не віддаємо всю себе сексу, раз захоплюємося розмовами.
 

ЗАЙВА СКРОМНІСТЬ

Ми соромимося говорити чоловікам, що насправді нас збуджує, і чекаємо, що вони самі здогадаються, як зробити нам максимально приємно. Коли ж чоловіки не здогадуються (ще б пак – вони ж таки не телепати), ми ображаємося. Сказати, що це дратує чоловіків, – нічого не сказати.

По-перше, вони відчувають себе невдахами, які навіть свою жінку задовольнити не можуть. А по-друге, їм здається, що всякий раз вони знаходяться на іспиті, і незрозуміло, чи вийде здати його сьогодні або доведеться нервувати перед завтрашньою перездачею.

Поношена БІЛИЗНА

Коли жінка носить красиву нижню білизну, вона немов говорить навколишнього світу і себе в тому числі: «Я люблю себе і знаю, що гідна тільки найкращого». І немає для чоловіка більшого розчарування, ніж коли прекрасна жінка знімає сукню, а під ним виявляються запраний старий ліфчик і заношені труси.

Вони не бачать в такій дамі сексуальний об’єкт, тому що секс ніяк не асоціюється у них зі мотлохом. Тому приділіть пильну увагу тому, що у вас під одягом – можливо, саме непоказне нижню білизну істотно знижує бажання у вашого чоловіка.


Джерело: http://modista.org.ua/


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 1052 | Теги: Театральність, ліжко, скромінсть, секс
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Опора амортизатора, на что смотреть при ...

/_pu/57/54221042.jpg

Как сделать минет мужчине?

/_pu/56/37491254.jpg

Названий напій, який рятує від слабкого ...

/_pu/57/81203945.jpg

Качественные б/у детали для Mercedes из ...

/_pu/56/03275892.jpg

Знайдена нова причина жіночого безпліддя

/_pu/57/16891626.jpg

Водохресне купання в ополонці з малюком....

/_pu/56/00300633.jpg

Різдвяна квітка пуанcетія: догляд у дома...

/_pu/55/81743138.jpg

Як зрозуміти, що чоловік використовує об...

/_pu/57/23524560.jpg

Декілька факторів високого ризику інсуль...

/_pu/57/59105448.jpg

Як прибрати жир з боків в домашніх умова...

/_pu/55/09250592.jpg

Выбор подходящей карповой оснастки

/_pu/57/67935498.jpg

Виниловые полы: преимущества? особенност...

/_pu/56/08715433.jpg