Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


24.03.2024

Автоматна турель «Каракурт» дозволяє дистанційно та точно вести вогонь із автомата АКМ, АК перебуваючи на безпечній відстані


Однією з основних завдань є забезпечення безпеки солдатів за умов бойових дій


Автоматна турель «Каракурт»

Українські розробники постійно розвивають технології бойового спорядження, і одним із досягнень у цій галузі є автоматна турель «Каракурт». Цей високотехнологічний пристрій забезпечує можливість ведення прицільного вогню з автомата на безпечній відстані до 50 метрів.

Однією з основних завдань є забезпечення безпеки солдатів за умов бойових дій. Автоматна турель «Каракурт» розроблена саме для того, щоб дати бійцям можливість вести прицільний вогонь, залишаючись у відносній безпеці, в укритті. Її головна перевага полягає в тому, що боєць може залишатися непоміченим для ворога і при цьому ефективно вести вогонь.


Автоматна турель «Каракурт»
 

Автоматна турель «Каракурт» надає бійцям низку переваг:
  • Безпека: Завдяки можливості керування вогнем з укриття боєць мінімізує ризик потрапляння під обстріл ворожого вогню.

  • Точність ведення вогню: Прицільна дальність до 300 метрів та можливість встановлення автомата АКМ та АК забезпечують високу точність ведення вогню та ефективне ураження цілей.

  • Мобільність та компактність: Низька вага та компактні розміри турелі дозволяють швидко маневрувати на полі бою та встановлювати її у різних умовах.

  • Надійність: Використання якісних компонентів та ретельна розробка гарантують надійну роботу пристрою навіть у екстремальних умовах.

Автоматна турель «Каракурт»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китайці будують рельсотрон, який виводитиме пілотовані космічні кораблі на орбіту

Характеристики:
  • Прицільна дальність: 300 метрів. Це забезпечує можливість ведення точного вогню за цілями на значній відстані, що підвищує тактичні можливості бійця.

  • Кількість набоїв: 30/40 штук. З таким запасом боєприпасів боєць може вести вогонь тривалий час, не переймаючись нестачею боєприпасів.

  • Вага турелю: 10 кг. Це легкий та компактний пристрій, який легко переносити та встановлювати на позицію.

  • АКБ: 12 В, 80 А/год. Енергопостачання турелі забезпечує надійну роботу пристрою протягом тривалого часу без необхідності частої заміни батарей.
Автоматна турель "Каракурт" забезпечує бійцям нові можливості ведення вогню. підвищуючи їхню ефективність на полі бою. Її переваги включають високу точність, мобільність, надійність і збільшення безпеки для бійців.

 


Схожі матеріали:
👁 276
Категорія: Технології
Теги: турель, автомат, зброя, роботизована платформа
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ