Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


31.01.2014

Лубенська ОДПІ: Зміни у порядку реєстрації платників ПДВ


Відсутність у податкових накладних не є порушенням порядку їх заповнення


Лубенська ОДПІ: Зміни у порядку реєстрації платників ПДВ

Законом України від 24.10.2013 р. № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» (далі - Закон № 657) змінено окремі норми Кодексу, що регламентують питання реєстрації платників ПДВ.

 Так, Законом № 657 право добровільної реєстрації платником податку на додану вартість поширено також на осіб, які лише планують здійснювати господарську діяльність (до внесення даних змін платником податку добровільно могли зареєструватись лише особи, які вже здійснювали оподатковувані операції з постачання товарів/послуг).

 Крім того, Законом № 657 скасовано такі документи, як свідоцтво про реєстрацію особи платником податку на додану вартість і свідоцтво про реєстрацію як суб’єкта спеціального режиму оподаткування (далі - Свідоцтво) та надано право платникам податку на додану вартість за їх запитом отримувати витяги з реєстру платників ПДВ в органах Міндоходів.

 Підтвердженням факту реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності платником податку на додану вартість є наявність інформації про таку реєстрацію на офіційному веб-сайті Міндоходів, яка оновлюється щоденно.

 У зв’язку з цим з 1 січня 2014 р. платники податку на додану вартість до внесення змін до відповідних форм документів не зазначають номер Свідоцтва у:
• податковій декларації з податку на додану вартість та додатках до неї;

• уточнюючому розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок;

• реєстрі виданих та отриманих податкових накладних;

• податковій накладній, яка складається при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг;

• інших документах, форми яких передбачали зазначення цього реквізиту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині молодий коханець привітав жінку з ії днем народження ударом ножа 

Відсутність номера Свідоцтва у податковій звітності з податку на додану вартість, яка подається до органів Міндоходів після 1 січня 2014 р. (незалежно від податкового періоду, за який така звітність складена), не є порушенням порядку її заповнення та не є підставою для відмови у прийнятті органом Міндоходів такої звітності у паперовому чи електронному вигляді.

 Крім цього, відсутність у податкових накладних, складених після 1 січня 2014 р. у паперовому чи електронному вигляді, номера Свідоцтва продавця чи покупця не є порушенням порядку їх заповнення та не є підставою для відмови у їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Також податкові накладні, складені після 1 січня 2014 р. у паперовому чи електронному вигляді без зазначення номера Свідоцтва продавця чи покупця, не можуть бути виключені зі складу податкового кредиту платника податку - покупця за умови дотримання інших вимог щодо оформлення податкових накладних.

Інформаційно-комунікаційний сектор Лубенської ОДПІ


Схожі матеріали:
👁 1045
Категорія: Актуально
Теги: податкова, ОДПІ, ПДВ, Лубенська ОДПІ

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ