Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


U-Boat Worx випустила найшвидший електричний підводний човен для підводних прогулянок
Батареї Super Sub на 62 кВтг вистачає заряду, щоб працювати під водою без підзарядки до восьмої години

Електричний підводний човен для підводних прогулянок

Компанія U-Boat Worx випустила електричний підводний човен, що має швидкість і маневреність, здатну бігати разом з великими морськими мешканцями. Super Sub з бульбашковою кабіною, майже втричі швидший, ніж середній підводний корабель, здатний розвивати швидкість до 8 вузлів.

Для прикладу, підводний корабель Triton 3300/6 видає всього 3 вузли (3,45-миль/год/5,5 км/год), а DeepFlight, може видавати лише 4 вузли (4.6 миль/год, 7,4 км/год.). ).


Електричний підводний човен для підводних прогулянок
 

Якщо ви не знаходитесь у надчистій воді поряд із затонулим кораблем, кораловим рифом або іншим цікавим підводним атракціоном, під поверхнею часто нема на що дивитися. Маючи це на увазі, компанія U-Boat Worx розробила новий підводний човен Super Sub, здатний розвивати швидкість до 8 вузлів (9,2 миль/год, 14,8 км/год). Компанія заявляє, що це "на два вузли швидше, ніж максимальна крейсерська швидкість дельфіна-афаліна".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Електрифікований вінгсьют від BMW дозволяє пілотові літати зі швидкістю понад 300 км/год.

Крім силової установки потужністю 60 кВт (80 к.с.) та гідродинамічної конструкції, Super Sub відповідає багатьом типовим приватним підводним апаратам: кабіна поміщає двох людей прямо в середину прозорого акрилового міхура, звідки відкривається панорамний вигляд. Є автоматичне утримання курсу та автоматичне утримання глибини. Його контролер "SHARC" не тільки керує тягою і рухом підводних крил ззаду, він також змушує рухомий балансирний вантаж переміщатися від передньої частини човна до задньої, так що ви можете пірнути носом вниз і піднятися на поверхню носом вгору.

Електричний підводний човен для підводних прогулянок

Батареї Super Sub на 62 кВтг вистачає заряду, щоб працювати під водою без підзарядки до восьмої години, а якщо щось піде не так, є система життєзабезпечення як мінімум на 96 годин. Одним із обмежувальних факторів тут є глибина – Super Sub розрахований лише на глибину 300 м.

Схожі матеріали:
   Категорія: Технології | Переглядів: 226
Теги: підводний човен, електричний транспорт, човен | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ