Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


20.11.2017

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці Полтавщини подали майже 55 тисяч вакансій


Протягом січня-жовтня 2017 року до Полтавської обласної служби зайнятості України звернулось 8 тисяч роботодавців


Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці Полтавщини подали майже 55 тисяч вакансійПротягом січня-жовтня 2017 року до Полтавської обласної служби зайнятості України звернулось 8 тисяч роботодавців, які подали відомості про 52,3 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році.
Так, кількість роботодавців, які звернулись до ДСЗ збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 12%, а кількість вакансій на 19,9%, інформує прес-служба відомства.

У службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України.

Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців.

Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби занятості, зросла на 4,1 тис. або 10,7% та становила 42,1 тисяч. При цьому, 49,4% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 15,6 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння державної служби зайнятості 7,1 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 25,8% та становила 1,3 тис. осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні більше не буде фельдшерів на «швидких»

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 5,5% (на 930 осіб.) та становила 16, 1 тис.осіб.

Відділ організаційно - інформаційної роботи
та архівної справи
Полтавського обласного центру зайнятості
вул. Сінна, 45
м.Полтава, Україна, 36039
тел: +38(0532)-51-84-38
тел/ф: +38(0532)-51-84-39


Схожі матеріали:
👁 1122
Категорія: Актуально
Теги: робота, роботодавці, Полтавщина
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ