Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

30.01.2021

На навчання у Zero Waste Academy Deep level запрошуються представники муніципалітетів та ТГ Полтавщини

Стартує відбір на навчання у Zero Waste Academy Deep level

Стартує відбір на навчання у Zero Waste Academy Deep level

На навчання у Zero Waste Academy Deep level запрошуються представники муніципалітетів та ТГ ПолтавщиниЗапрошуємо представників муніципалітетів та ТГ Полтавської області на навчання у Zero Waste Academy deep level!

Стартує відбір на навчання у Zero Waste Academy Deep level! Спеціалізований навчально-практичний курс Академії реалізується “Центром громадських та медійних ініціатив” (Kharkiv Zero Waste) та ГО "Український центр європейської політики" за підтримки GIZ та розрахований на підготовку ефективних управлінців ТПВ на місцях.  

До участі запрошуються представники муніципалітетів та ТГ Полтавської області

Курс складається з 15 лекцій екологічної тематики від провідних експертів України та ЄС і практичних зустрічей у онлайн-форматі.

У результаті цього курсу учасники у співпраці з кваліфікованими менторами підготують дорожню карту місцевого плану управління відходами, отримають знання, які дозволять швидше опанувати передовий досвід ЄС щодо запобігання утворенню, сортування, переробки ТВП та застосувати їх на місцевому рівні.

Отримані знання дозволять слухачам курсу визначити місцеві ресурси, інфраструктури та оптимально використати їх для розробки та реалізації пілотних проєктів, які стануть прототипом реального місцевого плану управління відходами на рівні муніципалітетів та ТГ.

За створення найкращої дорожньої карти громада отримає нагородження у вигляді дрону, який дозволить фіксувати екологічні проблеми та запобігти їм.

Термін реалізації Zero Waste Academy: з 11.02.2021 по 15.08.2021 р.

Для участі необхідно до 8 лютого 2021 року заповнити електронну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1OtjRzzibmGiDSGbQXSSUt5QcFFHOlT3_He-rc8gWaOw/edit

При відборі перевага надаватиметься посадовим та службовим особам органів місцевого самоврядування, керівникам комунальних підприємств, ОСББ, представникам місцевих громадських організацій екологічного спрямування, еко-активісти.

Про результати відбору учасника буде повідомлено на особисту електронну пошту.
 

Стартує відбір на навчання у Zero Waste Academy Deep level

Про проєкт:

Zero Waste Academy Deep level — навчально-практичний курс з управління відходами для представників муніципалітетів та ТГ, який має на меті підготувати управлінців відходами за сучасними вимогами відповідно до циркулярної (кругової) економіки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Полтавській ОДА презентували 3D-візуалізацію об’єктів культурної спадщини

Навчання проходитиме онлайн та складається з 2 етапів: навчання та практика (написання дорожньої карти).

Щотижня протягом 6 місяців відібрані учасники відвідуватимуть онлайн лекцію та за підтримки менторів виконуватимуть домашні завдання та поступово створюватимуть дорожні карти. Також передбачаються підтримка наукового експерта. У результаті студенти опанують знання та матимуть уявлення про принципи управління відходами відповідно до ієрархії запобігання появі відходів та управління ТПВ і зможуть створити дорожню карту для реально діючого майбутнього місцевого плану управління відходами.

Студенти, які пройдуть навчання, отримають сертифікати.  

Zero Waste Academy Deep level реалізується в рамках ініціативи «Впровадження європейських практик в управлінні ТПВ», що виконує ГО «Український центр європейської політики» у партнерстві з ГО «Центр громадських та медійних ініціатив» в рамках Глобального проєкту «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля»», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Схожі матеріали:
👁 649
Категорія:
Теги: Zero Waste Academy Deep level, навчання, Полтавщина
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ