Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
05.12.2014
Тарас Кутовий, нардеп із Полтавщини, обраний Головою Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

4 грудня на засідання парламенту VIII скликання за відповідний проект постанови проголосували 249 депутатів

Тарас Кутовий, нардеп із Полтавщини, обраний Головою Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин

4 грудня на засідання парламенту VIII скликання за відповідний проект постанови проголосували 249 депутатів.

Ця галузь не є новою для діяльності народного депутата: під час роботи парламенту VII скликання Тарас  Кутовий працював Першим заступником голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, де  за його  безпосередньої участі було розглянуто 104 профільні законопроекти, депутатом було подано 65 власних законопроектів, 5 з яких стали законами упродовж 2013-2014 років (4 стосуються земельних питань і 1 галузевий "Про виробництво та обіг органічної продукції").

Також завдяки активній позиції Тараса Кутового як  Першого заступника Комітету ВР було зупинено одну з найбільших афер колишньої влади - створення так званого Державного земельного банку та передачу  до його статутного капіталу сільськогосподарських земельних ділянок, які перебувають в оренді фізичних чи юридичних осіб. Колишня влада мала на меті створити монополіста, який був би єдиним покупцем земель сільськогосподарського призначення і міг би розпоряджатися земельною власністю на власний розсуд. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За чотири місяці полтавці зібрали майже 24 мільйони гривень військового збору

Окрім цього, з появою такого монополіста  серйозно постраждали б  місцеві бюджети. Згідно пропонованим законопроектам, у володіння Держзембанку планувалося віддати 6 млн га землі, що становило 3,5 млрд грн доходів місцевих бюджетів!  

Активна позиція народного депутата на засіданнях Аграрного комітету дозволила запобігти  прийняттю цих документів. Комітет по черзі відхилив обидва  пропоновані проекти законів. А після зміни влади 17 червня 2014 року Верховна Рада прийняла рішення про ліквідацію Державного земельного банку.  У результаті  державі було повернуто близько 120 млн грн та збережено  6 млн га землі.

Прес-служба Тараса КутовогоСхожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 883
Теги: Верховна Рада, Тарас Кутовий
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ