Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"

Правова допомога
У категорії матеріалів: 214
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « назад 1 2 3 4 5 ... 21 22 вперед »


Права осіб які здійснюють постійний догляд за особами, які його потребуютьСоціальні послуги – це комплекс правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, спрямованих на окремі соціальні групи чи окремих громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, з метою поліпшення або відтворення їх життєдіяльності, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя.

   
   Правова допомога | 👁977   🗨 (0)

Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогуЗ 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.

Законом внесені зміни до ч. 1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, право на безоплатну вторинну правову допомогу отримали викривачі у зв’язку з повідомленням ними інформації про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – на всі види правових послуг, передбачені ч. 2 ст. 13 цього Закону.

   
   Правова допомога | 👁699   🗨 (0)

Як реструктуризувати кредит?Реструктуризація боргу за кредитним договором — це одна з форм реорганізації умов боргу, під час якої боржники і кредитори домовляються про відстрочення виплат заборгованостей за основною сумою кредиту і за відсотками, термін яких повинен наступити в певний період часу, а також про новий графік таких платежів, роз'яснює Гребінківське бюро правової допомоги.

Згідно ст. 17 ЗУ "Про споживче кредитування" кредитодавець має право проводити за погодженням із споживачем реструктуризацію зобов’язань за договором про споживчий кредит.

   
   Правова допомога | 👁484   🗨 (0)

Встановлення факту народження особи у судовому порядкуДля реєстрації особи та виконання зобов’язання державного органу реєстрації актів цивільного стану зареєструвати особу з відповідним записом до книги реєстрації актів цивільного стану та видачею свідоцтва необхідно встановити юридичний факт народження особи, звернувшись до суду з відповідною заявою
Відповідно до вимог ст. 315 Цивільного процесуального кодексу України суди розглядають справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, зокрема, справи про встановлення факту народження особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту народження)

   
   Правова допомога | 👁599   🗨 (0)

Керування авто у нетверезому стані: введення штрафів та кримінальної відповідальності1 липня 2020 року набуває чинності Закон від 22.11.2018 № 2617-VIII, яким запроваджується інститут кримінальних проступків. Зокрема, кримінальним проступком стане управління транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння. Кримінальні правопорушення поділяються на кримінальні проступки і злочини.

   
   Правова допомога | 👁522   🗨 (0)

Припинення договору оренди земліУ  ст.1 Закону України «Про оренду землі» зазначено, що оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для провадження підприємницької та інших видів діяльності. Статтею 14 Закону визначено, що договір оренди землі укладається у письмовій формі і за бажанням однієї із сторін може бути посвідчений нотаріально.

Право оренди земельної ділянки підлягає державній реєстрації та виникає з моменту цієї реєстрації.

   
   Правова допомога | 👁1130   🗨 (0)

Незаконне зберігання, виготовлення та придбання наркотиків та психотропних речовин З нагоди відзначення 26 червня Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу Гребінківське бюро інформує:

Незаконне зберігання, виготовлення та придбання наркотиків та психотропних речовин

Злочини у сфері незаконного обігу наркотиків останні роки впевнено займають друге місце за поширеністю в Україні серед усіх видів злочинів (зокрема, виходячи зі статистики по кількості засуджених осіб). Більш «популярні» тільки злочини проти власності.

   
   Правова допомога | 👁723   🗨 (0)

Щодо реалізації і захисту прав та свобод людини в УкраїніЗ нагоди відзначення Дня Конституції України, Гребінківське бюро правової допомоги інформує про:
«Щодо реалізації і захисту прав та свобод людини в Україні»

Права людини - це її можливість діяти певним чином для того, щоб забезпечити своє нормальне існування, розвиток і задоволення власних потреб.

   
   Правова допомога | 👁763   🗨 (0)

Неповлнолітні працівники: від прийняття до звільненняЗ якого віку роботодавець може приймати неповнолітніх на роботу?

Згідно зі ст. 188 КЗпП приймати на роботу можна осіб, які досягли 16 років.

Прийняти на роботу можна і 15-річного підлітка, проте у такому разі додатково слід отримати від одного з батьків (особи, яка їх замінює) письмову згоду.

   
   Правова допомога | 👁725   🗨 (0)

Торгівля людьми: шляхи запобігання та протидіїЯка сутність та причини поширення торгівлі людьми?

Поняття "торгівля людьми" охоплює широке коло соціальних явищ. Предметом торгівлі може бути будь-яка особа незалежно від статі та віку: чоловіки - з метою експлуатації в праці, діти - з метою використання у жебрацтві, жінки - для сексуального рабства, будь-які особи - для вилучення і трансплантації органів. Про це інформує Гребінківське бюро правової допомоги.

   
   Правова допомога | 👁2188   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Этапы развития в первый год жизни

/_pu/68/89890634.jpg

Сучасні міські меблі

/_pu/68/61028782.jpg

Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

Ризик розвитку раку при надмірному спожи...

/_pu/67/24557237.jpg

4 поради, щоб стати незалежним: не дадут...

/_pu/68/68182911.jpg

Як освіжити інтер'єр за допомогою лю...

/_pu/68/54061351.jpg

У чому можна замочити насіння перцю, щоб...

/_pu/67/18480688.jpg

Как проверить онлайн-казино на безопасно...

/_pu/67/43231702.jpg

Як купувати в інтернет-магазині жіночу б...

/_pu/68/96509257.jpg

Обмотати і перевернути: ось як змусити н...

/_pu/67/94671023.jpg