Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Правова допомога Поради спеціаліста Порадник "Поліція під контролем"


У категорії матеріалів: 211
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « назад 1 2 3 4 ... 21 22 вперед »


Гребінківське бюро інформує про: Обов’язок батьків брати участь у додаткових витратах на дитинуУчасть батьків у додаткових витратах на дитину регламентована статтею 185 Сімейного кодексу України (далі - СК України), відповідно до якої, той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).

   
   Правова допомога | Просмотров: 810 | | Комментарии (0)

Що слід знати при звільненні за власним бажанням?Перед тим, як приймати рішення звільнятися за власним бажанням, слід знати, що чинне трудове законодавство містить для працівника зобов'язання попередити роботодавця про свій намір (бажання звільнитися) за два тижні. Прості обивателі це зобов'язання називають відпрацюванням. Відповідно звільнитися в будь-який момент не вийде, але в статтях так само передбачені виключні випадки, коли не потрібно обов'язкове письмове попередження роботодавця про свій намір за два тижні. При наявності документального підтвердження передбаченого законом обставини, відпрацьовувати два тижні не доведеться.

   
   Правова допомога | Просмотров: 769 | | Комментарии (0)

Відповідальність за жорстоке поводження з тваринамиЖорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, - тягнуть за собою накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

   
   Правова допомога | Просмотров: 576 | | Комментарии (0)

Гребінківське бюро інформує про: набуття права власності на майно на підставі ст. 344 ЦК України – за набувальною давністюУ селах, райцентрах поширеними були і залишаються випадки, коли особа володіє певним майном, будівлею, земельною ділянкою не будучи власником такого майна, без правильно оформлених документів на володіння, проте це відбувається тривалий час. Як правило особа добросовісно та відкрито заволоділа таким майном, а саме майно із часом поліпшується за рахунок праці або коштів володільця.

У таких випадках ЦК України передбачає право володільця на повноцінне набуття права власності із оформленням правовстановлюючих документів через суд на підставі ст. 344 ЦК України – «набувальна давність».

   
   Правова допомога | Просмотров: 579 | | Комментарии (0)

Гребінківське бюро правової допомоги Лубенського МЦ з надання БВПД і інформує про Боргову розписку«Тільки розписка про отримання коштів, а не будь-яка ...» розписка про отримання в борг грошових коштів є документом, який видається боржником Позикодавцеві за договором позики після отримання коштів, підтверджуючи як факт укладення договору і зміст умов договору, так і факт отримання боржником від Позикодавця певної грошової суми.

   
   Правова допомога | Просмотров: 709 | | Комментарии (0)

Земельні реформи в Україні31 березня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», яким із 1 липня 2021 року розблоковується ринок земель сільськогосподарського призначення. Та чи можна це вважати завершенням земельної реформи? Очевидно, що ні. Обіг земель сільськогосподарського призначення — це своєрідна «вишенька на торті», проте сам «торт» земельної реформи — це низка супутніх законопроектів, частина з яких уже прийнята, а частина ще тільки має бути ухвалена найближчими місяцями.

   
   Правова допомога | Просмотров: 710 | | Комментарии (0)

Телефонному консультуванню БПД – три роки! 0 800 213 103 – саме за цим єдиним безкоштовним номером системи безоплатної правової допомоги люди з будь-якого куточка України можуть в телефонному режимі отримати юридичні консультації. Офіс єдиного контактного центру системи БПД у Сумах розпочав свою роботу три роки тому, 17 липня 2017 року.

За цей час до операторів у Сумах надійшло понад 232,7 тис. дзвінків. Про це інформує Гребінківське бюро правової допомоги.

   
   Правова допомога | Просмотров: 569 | | Комментарии (0)

Права осіб які здійснюють постійний догляд за особами, які його потребуютьСоціальні послуги – це комплекс правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, спрямованих на окремі соціальні групи чи окремих громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, з метою поліпшення або відтворення їх життєдіяльності, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя.

   
   Правова допомога | Просмотров: 880 | | Комментарии (0)

Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогуЗ 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.

Законом внесені зміни до ч. 1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, право на безоплатну вторинну правову допомогу отримали викривачі у зв’язку з повідомленням ними інформації про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – на всі види правових послуг, передбачені ч. 2 ст. 13 цього Закону.

   
   Правова допомога | Просмотров: 509 | | Комментарии (0)

Як реструктуризувати кредит?Реструктуризація боргу за кредитним договором — це одна з форм реорганізації умов боргу, під час якої боржники і кредитори домовляються про відстрочення виплат заборгованостей за основною сумою кредиту і за відсотками, термін яких повинен наступити в певний період часу, а також про новий графік таких платежів, роз'яснює Гребінківське бюро правової допомоги.

Згідно ст. 17 ЗУ "Про споживче кредитування" кредитодавець має право проводити за погодженням із споживачем реструктуризацію зобов’язань за договором про споживчий кредит.

   
   Правова допомога | Просмотров: 402 | | Комментарии (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Просте весняно-літнє підживлення з дешев...

/_pu/64/39136021.jpg

Перевірений спосіб, як позбутися пустоцв...

/_pu/63/95361746.jpg

Як зібрати відро полуниці з грядки: прос...

/_pu/62/06877694.jpg

Чим підгодувати жимолость після збирання...

/_pu/65/15860352.jpg

Працевлаштування в Іспанії для українців

/_pu/62/85277449.jpg

Як обхитрувати колорадського жука та очи...

/_pu/62/33871535.jpg

На яких грядках томати зростатимуть найк...

/_pu/63/72317932.jpg

Що потрібно зробити навесні, щоб у сморо...

/_pu/62/36310830.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Стоматолог розповів про користь поцілунк...

/_pu/64/54260974.jpg

Зробити добриво з бур'янів: як підви...

/_pu/62/62895567.jpg

Які трави посадити під яблунею, щоб відл...

/_pu/63/68755156.jpg