Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Вправи для пресу: плоский живіт і осина талія – легко!


Вправи для пресу: плоский живіт і осина талія – легко!

Багато хто з нас мріє про тонку талію і плоский живіт. Ми спимо і бачимо, як зникнуть зайві складочки, як можна буде влітку носити відкриті топіки і демонструвати накачаний прес. Іноді ми навіть починаємо, ні з того ні з сього, гойдати прес або сідаємо на дієту, але незабаром, не дочекавшись результатів, «остигаємо» до спокусливої ідеї схуднення і махаємо на себе рукою. Мовляв, плоский живіт та тонка талія – це або дар Божий, або прерогатива зірок шоу-бізнесу. Прийшовши до такого висновку, ми легко відмовляємося від навантажень і часом із задоволенням знизуємо плечима: не всім же бути стрункими і підтягнутими.

Насправді, ми опускаємо руки абсолютно марно. По-перше, щоб добитися красивого плоского живота, потрібно комбінувати дієту із спеціальними вправами. Якщо ми просто «гойдатимемося», квадратики на животі можуть і не з’явитися. Тобто вони, звичайно, з’являться, але будуть надійно заховані під шаром жиру, який є у кожної жінки. Плоский живіт чи ні – залежить від товщини цього прошарку. Якщо дотримувати дієту і елементарно не їсти після семи вечора, природний прошарок збережеться тоненьким і рельєф живота буде помітний неозброєним оком.
Підйоми тулуба на вертикальній лаві -
дуже ефективна вправа для розробки прямих м'язів живота. Воно також задіює, але менш інтенсивно, косі м'язи животаПо-друге, щоб зробити живіт плоским, необхідно тренувати глибоко лежачі м’язи. Їх міцність і еластичність дуже важлива для жінок, оскільки м’язи ці утримують внутрішні органи малого тазу і забезпечують їх захист під час вагітності.

Отже, розберемося з тим, з чим працюватиме під час тренувань. Передня черевна стінка утворена такими м’язами живота: прямим, поперечним і косими. Укріплювати прямий м’яз можна, або піднімаючи ноги і таз при фіксованому тазі в положенні «сидячи», або роблячи те ж саме, але лежачи на спині.
Підйоми ніг на похилій лаві
- вправа, яка дуже ефективно впливає на нижню частину пресу


Поперечний м’яз живота розташований перпендикулярно до прямого. Саме його стан обумовлює форму живота. Щоб накачати поперечний м’яз, потрібно втягувати в себе черевну стінку, лежачи на животі або стоячи рачки.

Багато хто чомусь вважає, що тонка талія і накачаний живіт мають між собою мало спільного. Талія від природи, живіт – від тренажера. Так от, це чергова поширена помилка.

Якщо ви не володієте від народження осиною талією, не турбуйтеся: це цілком виправно. Вам потрібно лише виконувати нехитрі вправи і стежити за тим, щоб хребет не втрачав гнучкість із-за сидячого способу життя або неправильної постави.

Якщо ваш хребет буде в тонусі завдяки зарядці і масажу, це значно зменшить вірогідність відкладення солей і різних неприємних захворювань його середнього і нижнього відділів.

Натренувати м’язи преса можна, лежачи на спині і піднімаючи прямі ноги вгору на невелику відстань від підлоги. Руки потрібно тягнути, якомога ближче, до носків, при цьому не відриваючи поперек і лопатки від підлоги. У положенні ноги підняті – руки витягнуті потрібно залишатися близько хвилини, повторюючи вправу потім 10 разів.
Підйоми тулуба на похилій лаві - рух можна виконувати з багатократними повтореннями як в обидві сторони, так і тільки в один бік

Наступний етап. Ви лежите на спині: ноги зігнуті і лежать на сидінні дивана, руки схрещені на грудях. Притискуючи поясницю до підлоги, напружте м’язи живота і відірвіть від підлоги голову і плечі. Затримаєтеся в цьому положенні на 3 секунди, потім поволі опуститеся в початкове положення. Повторите вправу 10 разів.

Сядьте на підлогу з опорою руками ззаду, витягніть ноги вперед і з’єднаєте їх разом. Підніміть ноги від підлоги і починайте малювати ними в повітрі цифри від 1 до 9. Повторюйте цю вправу 2 рази.

Ляжте на спину з піднятими вгору і зігнутими в колінах ногами, схрестите кісточки, а руки стуліть на потилиці. Згинаючи спину, підніміть голову і плечі від підлоги і подивіться на ноги. Тільки не хитріть! Працюйте м’язами живота, а не піднімайте голову руками. Потім, не опускаючи голову і плечі, відкиньтеся назад. Повторіть вправу 8 разів.

Лежачи на підлозі, покладіть руки під сідниці і зігніть ноги під кутом 90°. Працюючи знову ж таки, з м’язами живота, підніміть ноги вгору. При цьому п’яти повинні «дивитися» вгору. Поволі відірвіть таз від підлоги. Виконуйте вправу акуратно, щоб ноги не завалювалися в сторони. Робіть три підходи, чергуючи швидкий і повільний темп. Кожен підхід – по 10-15 разів.

Останнім ефективним способом укріпити м’язи черевного преса є наступний метод. Встаньте на коліна (пальці ніг повинні торкатися один одного). На вдосі прогніться назад з прямою спиною, на видиху поверніться в початкове положення. Повторюйте вправу 8-10 разів.

Взагалі, сьогодні існує ще не один десяток вправ, які допоможуть вам надати животу оптимальну форму і позбавитися від зайвих складок на талії. Головне: не лінуватися і займатися такою зарядкою не «від випадку до випадку».


Схожі матеріали:

👁 2613
Категорія: Догляд за тілом. Масаж
Теги: прес, живіт, талія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Как ухаживать за орхидеями

/_pu/66/27919520.jpg

Все буде в ягоді, якщо провернути саме ц...

/_pu/63/13542899.jpg

Знаете ли вы, что во время полового акта...

/_pu/66/69988964.jpg

Урожайність помідорів підвищить одна про...

/_pu/63/22179989.jpg

Як виростити хороший урожай часнику: пра...

/_pu/64/15683756.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Зробити добриво з бур'янів: як підви...

/_pu/62/62895567.jpg

Каковы преимущества игры в онлайн-казино

/_pu/66/85080606.jpg

Як дачники використовують харчову соду п...

/_pu/63/29661752.jpg

Використовуйте це поливання, і огірки ні...

/_pu/65/78549475.jpg

Що не любить кріп: 3 причини пожовтіння ...

/_pu/62/89537121.jpg

Чи варто брати насіння на розсаду з поку...

/_pu/63/10305103.jpg