Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Що робити, щоб чоловік покликав заміж

Коли чоловік відчуває, що жінка наповнена, комфортна та кайфує від себе – вона притягує до себе чоловіка


Що робити, щоб чоловік покликав заміж

У бажанні опинитися в ролі нареченої, а потім і в білій сукні немає нічого соромного і поганого, але багато жінок соромляться говорити, що хочуть заміж, сім'я та статус дружини важлива для них.

Чоловік сам точно не здогадається, а підказувати йому чи ні – вибір ваш. Психологи говорять, що такий серйозний крок варто розпочати із себе. Розвивати у собі жіночність, полюбити себе сильніше, ніж свого обранця, підвищувати самооцінку.

Коли чоловік відчуває, що жінка наповнена, комфортна та кайфує від себе – вона притягує до себе чоловіка. На початку стосунків не робіть помилок і не кажіть чоловікові, що ви вже сприймаєте його як свого чоловіка, як батька дітей.

Більшість чоловіків це відлякує і велика ймовірність, що він просто втече. Не поспішайте розвивати стосунки, придивіться до обранця, пограйте з ним, додайте романтизму.

Якщо ви щиро чоловікові цікаві та його до вас тягне, він залишатиметься з вами у будь-якому випадку. Не забувайте про особисті межі, чоловік відчуває, де можна і де не можна сказати чи зробити.

Ви повинні вибирати здорові стосунки та чоловіка, який перебуває у дорослому стані. Погляньте, в якому сценарії стосунків ви знаходитесь. Це сценарій матері чи дівчинки? Коли ви берете роль матері, починається опіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зрозуміти, що ви перебуваєте в токсичних відносинах: 5 ознак

Сценарій дівчинки з надмірними примхами може замучити та злякати чоловіка. Не скаржтеся чоловікові на стан здоров'я, не тисніть на жалість. У відносинах має бути розуміння, довіра та прийняття.

«В вир з головою» - це великий мінус для жінки, яка дуже хоче вийти заміж. Така дівчина чи не кожного хлопця тягне заміж. Визначтеся точно, що ви для себе хочете, а вже потім давайте йому те, що він хоче.

Основа із залучення чоловіка в шлюб, це жіночність, сексуальність, запал і енергія. Любов до себе призводить до здорових стосунків та зустрічі судженого.


Схожі матеріали:

👁 180
Категорія: Психологія
Теги: весілля, шлюб, кохання, психологія

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Тантричний секс: 7 причин спробувати

/_pu/67/80356857.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Чому відсутній оргазм?

/_pu/67/45697930.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Как отличить легальные онлайн казино от ...

/_pu/67/33307487.jpg

Особливості правового статусу осіб, зник...

/_pu/67/96364165.jpg

Світові тенденції у сфері гемблінгу та у...

/_pu/67/74629816.jpg

Ризик розвитку раку при надмірному спожи...

/_pu/67/24557237.jpg

Чим корисний тантричний секс

/_pu/67/91375879.jpg