Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як лизати клітор дівчині - урок кунілінгусу

За чоловіків, які вміють класно робити кунілінгус, дівчата тримаються руками, ногами і всім, що тільки можна. І повірте, не потрібна буде вам крута тачка або купа грошей для того, щоб завоювати дівчину Вашої мрії.


кунілінгус

Кунілінгус - це мабуть найголовніший і найбажаніший сексуальний делікатес, який хоче регулярно отримати будь-яка дівчина від свого хлопця. Чоловік, який вміє правильно лизати клітор, здатний подарувати дівчині незабутній і незрівнянний оргазм. Такий чоловік одразу стає для дівчини особливим, а його ім'я автоматично вдруковується в її пам'ять жирним виділеним текстом — «Штучний коханець». Тому якщо ви бажаєте підвищити рівень своєї кваліфікації у такому тонкому мистецтві як кунілінгус та стати справжнім коханцем, тоді цей урок кунілінгуса для Вас.

Нагадаємо, що слово "кунілінгус" походить від поєднання 2 латинських слів "cunnus" - зовнішні жіночі статеві органи і "lingo" - лизати. Причому ключовим словом є саме слово лизать. Ключовим тому, що в цьому полягає головне вміння – вміння лизати клітор.

Кумедно, але в розумінні більшості чоловіків лизання клітора це щось досить просте, щось аналогічне тому, що всі ми робили в дитинстві з ескімо морозивом, таке ось нехитрое рівномірне водіння мовою знизу вгору, загалом якось так. Так, безумовно, частково це так, але є маса нюансів, незнання яких залишить це лизання на примітивному рівні, на рівні дилетанта, а точніше сказати, такого собі абикакера, який робить усе аби як. Адже не забувайте, що майстерність криється у дрібницях! Саме про ці «дрібниці», від яких насправді залежить все, ми й поговоримо у цій статті.

Відкриємо Вам секрет, але більшість дівчат вдячні були б навіть і за примітивне відлизання, тому що далеко не кожен чоловік іде навіть на це. М'яко кажучи, більшість чоловіків міркують приблизно так: «Це як треба не поважати себе, щоб шерстити носом у жінки між ніг!». Хоча, зауважу, ці ж чоловіки мінет дуже люблять, точніше просто обожнюють його і твердо переконані в тому, що жінка повинна його регулярно робити!)). Ось так!))

Ну гаразд, насправді ця стаття написана не для того, щоб когось у чомусь переконувати чи хаїти, а для того, щоб отримати навички тих, хто по-справжньому любить жінок і головне любить дарувати їм незабутнє задоволення. Тобто ця стаття для справжніх коханців та секс гурманаів. Тільки прошу не плутати поняття коханець із бл#дуном та бабником!!)) Коханець — це грамотний у питаннях сексу чоловік.

Але тепер давайте безпосередньо перейдемо до змісту. Зі статті ви дізнаєтеся важливі факти про клітор, про його властивості та особливості збудження. Ми розберемо часті помилки та помилки чоловіків щодо клітора та кунілінгусу взагалі. Що і як потрібно робити перед тим як починати кунілінгус і нарешті як саме це робити, щоб подарувати дівчині незабутній оргазм.

Що являє собою клітор і де він знаходиться

Будова клітора:
  • тіло (може досягати 10 см завдовжки);
  • ніжки;
  • уретра або сечівник;
  • луковиця напередодні піхви;
  • вхід у піхву.
Оскільки головним об'єктом ваших ласок буде виступати клітор, ви чітко повинні розуміти, з чим ви взаємодіятимете, що це таке і де воно знаходиться. Багатьом може здатися, що це досить просто, і це питання не варто розкривати у цій статті. Де знаходиться клітор і як його знайти всі знають, але ось далеко не всі знають про реальні його розміри і про реальну площу впливу на нього.


клитор
 

На малюнку праворуч ви можете побачити, що тіло клітора набагато більше ніж те, що ми звикли бачити і основна його, до речі більша частина, знаходиться під шкірою. Його ніжки, як ви бачите, спускаються вниз, уздовж великих статевих губ, огинаючи з двох боків вхід у піхву. Тобто назовні виходить лише його головка. А основна частина його прихована від наших очей, але це зовсім не свідчить, що вона менш чутлива і на неї не потрібно впливати.

Якщо це врахувати, то ви зрозумієте, що для того щоб впливати на весь клітор потрібно пестити не тільки його головку, але і всі прилеглі до нього зони, у тому числі зони, що лежать по обидва боки від входу в піхву, тому що там під шкірою розташовані його ніжки.

Що ще потрібно знати про клітор

У всіх дівчат він різний. У природі немає нічого однакового, навіть якщо з першого погляду ви можете помітити абсолютну схожість, то придивившись уважніше ви розумієте, що від цієї схожості вже залишилися жалюгідні крихти. Природа не терпить плагіату. З дівчатами та їх кліторами ситуація аналогічна — немає жодної пари однакових кліторів, навіть у близнючок вони будуть різними. Навіщо це все сказано? До того, що до кожного клітора, як і до кожної окремої дівчини, потрібен свій підхід. Не забувайте про це, коли збираєтеся робити куні!

Чутливість. Він дуже чутливий. Звичайно, в однієї дівчини він може бути чутливішим, в іншої — меншим, але в цілому для порівняння варто сказати, що він на багато чутливіший за головку чоловічого члена. Якщо в головці чоловічого члена міститься близько 4 000 нервових закінчень, то в жіночому кліторі близько 8 000 - тобто вдвічі більше. А враховуючи ще те, що він набагато менше, то уявіть наскільки потужне відчуття отримує дівчина при дотику до нього. Тому, чоловіки, перед тим як лизати клітор дівчині, подумайте як би вам хотілося, щоб поводилися з Вашим членом якби він був у 10 разів менший і при цьому в кілька разів чутливіший.

Розмір, форма та положення. Як говорилося вище, клітор у всіх дівчат різний. Це відноситься як до його форми, так і до розміру, так і до його положення. Вони бувають маленькі, бувають виразніші, бувають менше, бувають розташовані ближче у вході в піхву, буває, що далі і т.д. Що важливо знати та пам'ятати з цього?

Як правило, чим менше тим чутливіший.

Оголений або не оголений. Клітор має каптур. Це свого роду як крайня плоть у члена, тобто виконує захисну функцію. Буває, що у дівчини він добре закритий капюшоном, а буває, що його голівка трохи оголена. Так от коли вона оголена, слід бути особливо ніжним принаймні у своїх перших дотиках, коли ви лижіть клітор або торкаєтеся до нього пальцями, тому що на відміну від першого варіанта він буде більш чутливим.

Не варто лизати клітор як у порно

кунілінгус

Чому ми говоримо про порно у розрізі нашої теми? Тому що зараз вся молодь, принаймні її чоловіча половина, черпає знання про секс в основному з порно. А що нам показують у порно, як часто лижуть клітор у порно?

Дівчина лежить на спині з широко розставленими ногами, а її партнер кладе голову на внутрішню частину стегна і максимально витягнувши язик, буквально самим кінчиком язика судомно смикає головку клітора, при цьому актриса видає важкі стогін насолоди, мотає головою збоку в бік, закушує нижню губу, рве ковдру під собою тощо — загалом усім своїм виглядом демонструє наскільки їй класно. Що за маячня? Таке враження складається, що клітор це веселий дзвіночок!)))

Скажемо Вам чесно, насправді такий кунілінгус практично не приносить ніякого задоволення дівчині. Може звичайно, якимось дівчатам це і сподобається, але таких  буде одиниці. Це може красиво і ефектно виглядати, але не більше. Не забувайте, головне завдання – збуджувати глядача. Тому в порно знімається і з'являється все так, щоб це красиво виглядало і збуджувало б глядача. І найчастіше всі крики, охи та зітхання це просто гра.

Але чоловіки, які дивляться порно, приймають все, що відбувається за чисту правду і твердо переконані в тому, що все, що там показано працює, причому працює на всіх! А потім вони здивовано звинувачують у всьому свою дівчину, що вона, мовляв, якась не така. Насправді якщо ви хочете подарувати своїй дівчині справжнє задоволення, то лизати клітор потрібно зовсім інакше. Про те, як це робити правильно, ми поговоримо в даному уроці трохи нижче.

Добре збуди дівчину перш ніж лизати клітор

Ніколи не починайте лизати клітор дівчині одразу. Якщо ви хочете зробити їй задоволення, а не завдати біль, тоді її слід підготувати. Дівчина любить у сексі плавність і поступовість, її потрібно до всього готувати, тому що вона дуже любить передчувати, переживати відчуття, які вона ще не відчуває, але які ось ось отримає. Тому незважаючи на те, що сам кунілінгус є прелюдією до сексу, він тим не менш теж потребує своєї прелюдії. З цією метою дівчину слід багато цілувати поступово спускаючись з поцілунками все нижче і нижче, все ближче і ближче до гарячого місця - її клітору. Коли ви спуститеся до її трусиків, не поспішайте їх знімати!

Прилеглі до геніталій ерогенні зони дівчата, поцілунки яких сильно збуджують
На цьому фото зображені дуже чутливі зони прилеглі до геніталій, поцілунки та облизування яких здатне дуже сильно збуджувати дівчину. Жовтим кольорам виділено менш чутливі зони, а червоним найбільш чутливі. Як видно на фото, чим ближче безпосередньо до клітора і піхви тим чутливіша шкіра стає, тим більш збуджуючими стають поцілунки та лизання цих зон.

Цілуйте та облизуйте внутрішні частини стегон, захоплюючи трохи задню частину стегна та сідниці, як показано на фото вище. Приділіть багато уваги зонам, що знаходяться навколо її великих статевих губ. Коли ви цілуватимете ці місця, ви можете помітити як дівчина починає звиватися і всім тілом рухається назустріч вашим губам та мові. Ви навіть можете помітити, що її трусики намокли - це вірний і переконливий сигнал того, що трусики настав час знімати і приступати до найцікавішого!!)).

Як починати лизати клітор

Навіть коли ви вже зняли з неї трусики не поспішайте одразу лизати клітор. Ще деякий час пооблизуйте зони прилеглі до її статевих губ, злегка зачіпаючи великі статеві губи. Таким чином ви трохи подразнить її та посиліть її збудження. Не забувайте, що робити все потрібно якомога повільніше і чим ближче до її клітора ви підбираєтеся тим повільнішим і ніжнішим повинні бути рухи вашої мови та губ.
Можете навіть подихати на її піхву перед тим як зробити перший дотик. До цього моменту вона повинна бути настільки збуджена, що відчуватиме навіть ваше гаряче дихання. Це заводитиме її ще сильніше. Тепер злегка розсунувши в сторони її великі статеві губи і гарненько змочивши свою мову, ледве торкаючись, проведіть його кінчиком по поверхні її малих статевих губ або області, що лежить між малими і великими статевими губами.

Подразніть її ще трохи таким чином, ледве торкаючись. Тепер рясно змочивши язик, витягніть його, розслабте і такою мовою повільно проведіть від промежини до самого клітора. Дівчина може навіть трохи здригнутися від задоволення, адже це був перший дотик, який вона так довго й млосно чекала. Запам'ятайте, що Ваш язик повин бути завжди розслабленим і рясно змащений слиною.

В якому темпі та з яким тиском лизати

Безумовно, починати лизати клітор потрібно зі швидкості -2 та мінімальним тиском. Що означає швидкість -2? Це означає, що ви повинні це робити повільніше за ваше розуміння «повільно» як мінімум у 2 рази. Клітор дівчини спершу буде дуже чутливим, але в міру того як ви його пеститимете, а її збудження наростатиме, його чутливість буде трохи знижуватися, тому Ваш темп і тиск на нього повинні бути поступово наростаючими. Ви повинні орієнтуватися за дівчиною, її рухами, диханням і звуками, які вона видає. Якщо ви будете мало інтенсивно лизати їй клітор вона швидше за все намагатиметься рухатися на зустріч вашому язикку, щоб посилити тиск.
Тобто ви маєте постійно аналізувати її поведінку. Також якщо ви допустимо утрудняєтеся в чомусь, тобто не можете зрозуміти добре їй чи ні, не гадайте, просто тихенько запитайте у неї: «Тобі так добре?».

Нічого в цьому не страшного. Навпаки, дівчина оцінить це як жест переживання за задоволення, що безумовно додасть позитивний бал до вашої оцінки як хорошого коханця. Ще один важливий момент: якщо на початку ви можете змінювати темп, змінювати техніки та рухи, то на фінішній прямій, коли дівчина вже стрімко наближається до оргазму всього цього робити не можна, тому що її можна запросто збити.
 
кунілінгус

Техніка лизання клітора

Тепер перейдемо до найцікавішого, безпосередньо до технік, а саме до рухів мови. Скажу відразу, немає однієї універсальної техніки, яка б ідеально підходила всім дівчатам і однаково ефективно всіх їх доводила б до оргазму. Тому будь-яку дівчину спочатку потрібно буде трохи повивчати, перебираючи різні варіанти лизання.
Наступна техніка, яку ми розглянемо як жодна інша найкраще підходить для вивчення партнерки. Але тільки не потрібно думати, що вона гарна тільки для вивчення партнерки!)) За допомогою неї можна змусити добре попітніти будь-яку дівчину!)))

Техніка алфавіту

Полягає вона в тому, що ви умовно мовою по черзі виписуєте різні літери на її кліторі, точніше не на самому кліторі, а на всіх її геніталіях (дивіться відео нижче). Вивели одну літеру, потім виводьте другу, третю тощо. Перед тим як робити, потрібно обов'язково добре змочити язик і розслабити його. У процесі перебору літер ви можете помітити, що рух мови дівчині особливо приємні. Таким чином, ви поступово підбираєте ключики до оргазму саме цієї дівчини.

Коли ви освоїте цю техніку раджу Вам перейти до наступного набору спеціальних технік лизання клітора, докладно описаних у статті, як робити куні дівчині.

Також для Вас буде дуже корисно ознайомитися з відео курсом «майстер клас з кунілінгусу», з якого ви навчитеся не тільки лизати клітор дівчині, але й одночасно стимулювати точку G пальцями, що подарує ще більш незабутні оргазми вашій коханій. Ось коротенький відео огляд цього курсу.

Ось і добігає кінця наш урок кунілінгуса. Думаємо для початку інформації вам вистачить!)) Ви дізналися одні й найважливіші моменти того, як потрібно лизати клітор під час кунілінгусу. Тепер настав час зміцнити отримані знання!)) Тому практика, практика і ще раз практика!!)) Тільки не варто засмучуватися якщо у Вас щось не буде вийде відразу, не забувайте, що будь-яка техніка відточується часом! А перед тим як ви активно займетеся практикою, хочемо трохи надихнути вас і сказати:

За чоловіків, які вміють класно робити кунілінгус, дівчата тримаються руками, ногами і всім, що тільки можна. І повірте, не потрібна буде вам крута тачка або купа грошей для того, щоб завоювати дівчину Вашої мрії. Все що Вам буде потрібно, так це якось забратися до неї в трусики!)))


Схожі матеріали:

👁 5813
Категорія: Інтим
Теги: клітор, кунілінгусВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg