Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Сквірт: жіноча еякуляція

Вагінальний оргазм: міф чи правда?

Множинний оргазм у жінки

Одні вважають жіночу еякуляцію проявом найглибшого насолоди. Інші заперечують це явище. Як би там не було, сквірт (або сквіртінг) в даний час - популярна тема для обговорень.

Сквірт (від англ. Squirt - струмінь) сексологи називають виділення з жіночого піхви деякої кількості прозорої рідини під час або перед оргазмом. Виробляє цю рідину так звана жіноча простата - парауретральние залози, розташована в уретрі ближче до виходу. Секрет цих залоз подібний за складом з чоловічою спермою, але не містить сперматозоїдів.

Багато хто плутає сквірт з сечовипусканням, тим більше що перед виділенням жінкою еякулянта може виникати відчуття, подібне до бажання помочитися. Однак чоловічу сперму не плутати з уриною, хоч і проходять обидві рідини також по одному і тому ж уретральному каналу.
 

Сквірт: жіноча еякуляція
 

Вагінальний оргазм: міф чи правда?

Про жіночу еякуляції відомо з давніх-давен. Існує згадка про сквірт в древніх індійських текстах, таких як Камасутра. У багатьох індійських храмах можна виявити зображення Сквірт жінок. Стародавні даоси говорили про існування у жінок трьох «вод», що виділяються при оргазмі. Першою «водою» вважається мастило, яке з'являється під час збудження; друга «вода» - рідина, що вивергається з піхви під час звичайного оргазму; третя - «вода» жіночої еякуляції, або вода точки G.

Дійсно, жіночу еякуляцію пов'язують з точкою G, адже саме через цю зону найкраще стимулюються потрібні для виділення еякулянта залози. У той же час у деяких жінок спостерігається виділення рідини і без безпосередньої стимуляції точки G.

Струменевий оргазм: це не те, що ви подумали

Хто на це здатний? Довгий час жіноча еякуляція вважалася феноменом, доступним лише обмеженого числа жінок. Але оскільки парауретральні залози є у 95% жінок, можна вважати, що приблизно таку саму кількість здатні еякулірувати.

Згідно з дослідженнями, проведеними в кінці минулого століття, 35-50% під час оргазму спостерігають викидання деякої кількості рідини. Інші дослідження показали, що у 6% викидання рідини відбувається під час кожного оргазму, 13% підтвердило таке викидання всього 1-2 рази, а приблизно 60% повідомили про витіканні під час оргазму деякої невеликої кількості рідини.

В інтернеті можна знайти безліч відео, присвячених Сквірту, в тому числі і навчальних, в яких йдеться про те, що майже кожна жінка може навчитися якісно еякулювати або самостійно, або за допомогою свого партнера. У більшості роликів жінки буквально фонтанують струменями рідини. Але це не обов'язковий варіант сквіртінгу, хоч і бажаний.

Сквірт: жіноча еякуляція

Як це зробити?

Як говорилося вище, найпростіше досягти викидання жіночого еякулянта, стимулюючи точку G. Це можна робити різними способами: пенісом, секс-іграшкою або рукою. Для початку краще використовувати руку, попросивши партнера, або ж самостійно під час мастурбації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сексуальный эгоизм: плюсы мастурбации для женского здоровья

Для досягнення еякуляції введіть середній і безіменний пальці в піхву. Намацайте точку G і починайте робити ритмічні рухи пальцями, як би «принаджуючи». При цьому виявляйте деякий тиск на передню стінку піхви. Великим пальцем можна в цей час стимулювати клітор, а іншою рукою натискати на тазову область відразу над лобком. Дуже скоро ви відчуєте як ніби позив до сечовипускання. Це нормальне відчуття. Потрібно розслабитися і дати еякулянту витекти.

Множинний оргазм у жінки: ми віримо, що він є

Багато дівчат соромляться своєї еякуляції, вважаючи за краще стримуватися і навіть відмовляючись часом від оргазму, боячись замочити простирадло. Іншою крайністю було б вважати нездатність еякулювати наявністю будь-яких сексуальних проблем. Ми ж не засуджуємо і не встановлюємо нові стандарти, ми говоримо про те, що кожна жінка вільна самовиражатися в сексі так, як дозволяє їй фізіологія і особисті переваги.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 544 | Теги: оргазм, еякуляція, Сквірт, Струменевий оргазм, мастурбація, Squirt, Вагінальний оргазм

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Бажаєте збирати врожай вишні відрами? Є ...

/_pu/63/40963367.jpg

На якій глибині найкраще ловити карася

/_pu/64/05431257.jpg

Що робити з насінням, у якого закінчився...

/_pu/64/56572842.jpg

Чим підгодувати полуницю, щоб ягід було ...

/_pu/63/08967205.jpg

Навіщо вирощують огірки у сітках: досвід...

/_pu/64/26277257.jpg

Що потрібно врахувати при посадці баклаж...

/_pu/63/24833857.jpg

Як зібрати відро полуниці з грядки: прос...

/_pu/62/06877694.jpg

Навіщо досвідчені дачники відправляють з...

/_pu/64/53936428.jpg

Дерматолог назвала причини появи лупи

/_pu/62/63563167.jpg

На яких грядках томати зростатимуть найк...

/_pu/63/72317932.jpg

Три способи вирощування міцної капустяно...

/_pu/63/98978219.jpg

Зробіть так, щоб зелені перці вмить дозр...

/_pu/63/74504912.jpg