Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Жіноча мастурбація – це сексуальне задоволення

Багато абсолютно здорових жінок відчувають оргазм або отримують найбільше задоволення тільки під час мастурбації


жіноча мастурбація

Мастурбація дозволяє жінці дізнатися більше про своє тіло і в той же час надає їй високий рівень сексуальної свободи. Вона дає можливість отримати сексуальне задоволення, не покладаючись на партнера, і зняти сексуальну напругу, коли того вимагає організм. Наша стаття розповість вам про те, навіщо це робити, як правильно мастурбувати, а також які секс-девайси варто придбати, заглянувши в секс шоп .

Онанізм може бути дуже ефективним навчальним засобом для жінок, адже з його допомогою вони вивчають своє тіло і його реакції на сексуальну стимуляцію. Багато абсолютно здорових жінок відчувають оргазм або отримують найбільше задоволення тільки під час мастурбації. Мастурбація є першим і найважливішим сексуальним досвідом з усіх, які варто відчути жінці, адже це ключ до насолоди іншими формами сексуальної активності.

В ідеалі робота над цією навичкою повинна починатися в ранньому віці (бажано до 5 років), але найчастіше цей процес починається не раніше пізнього підліткового віку або досягнення повноліття. Це є результатом помилкової думки, згідно з яким діти абсолютно позбавлені сексуальності й повинні бути огороджені від цих «зол».

Діти, особливо маленькі - це надзвичайно цікаві істоти, які, безсумнівно, самі відкриють для себе мастурбацію. Якщо той з батьків застане свою дитину за онанізмом, то замість покарання, потрібно розповісти йому про належну поведінку наодинці та на публіці.

Однак не всі жінки мають негативні погляди на мастурбацію, більш того, не усі відчувають у ній потребу. Справа в тому, що жінки в більшій мірі виявляють позитивне ставлення до мастурбації та насолоди, яку вона може принести. При наявності можливості, жінки частіше за все будуть обговорювати свої звички рукоблуддя з гордістю, без найменшого натяку на почуття провини.

Поширені помилки

Незважаючи на сексуальну революцію, жіноча мастурбація залишається чимось на зразок табу. І хоча в популярних піснях, фільмах і на телебаченні про неї згадується, все ж це не поширена тема для обговорення. Люди швидше будуть говорити про чоловічу мастурбацію, а ніж про жіночу.

Те, що чоловіки онанірують, приймається як даність, але що стосується жінок, то, хоча цей факт і може бути загальноприйнятий, все ж від них такого не очікують. Якщо жінка не знає, що її ровесниці займаються мастурбацією і припускають, що вона, швидше за все, це робить, то жінка має менше шансів самозадовільнитися, але якщо це все ж станеться - вона відчуває себе винуватою. Оскільки жінки, як правило, про це не говорять, часто передбачається, що вони не мастурбують.

Іншою поширеною помилкою є думка про те, що за наявності сексуального партнера жінка не повинна відчувати потребу у самозадоволенні. Або про те, що самотня жінка мастурбацією тільки погіршує свій статус; іншими словами, будь у неї чоловік, мастурбувати їй би не довелося. Тому деякі замість онанізму відправляються на пошуки партнера. Таке рішення не найкраще, і найчастіше в результаті призводить лише до незадоволених бажань.

Так як мастурбація розглядається як заняття поодинці, то деякі жінки з партнером вважають онанізм для себе недоречним. Вважається, що наявність чоловіка у їх ліжку дорівнює задоволенню усіх сексуальних потреб. Але так все тільки у нашій уяві, а в реальному житті багато жінок не отримують від своїх чоловіків бажаного в повній мірі, незалежно від того, наскільки хорошого і люблячого партнера вони мають.

Жінці з партнером важливо зрозуміти, що самозадоволення - це абсолютно здорове і нормальне явище, і, займаючись цим, не потрібно відчувати себе винуватою. У багатьох жінок частота заняття мастурбацією не змінюється, навіть коли вони знаходять чоловіка. Деякі при наявності партнера можуть навіть почати мастурбувати частіше, тому що чоловік змушує їх відчувати себе більш сексуальними й підсилює бажання сексу та насолоду від нього.

Абсолютно помилково більшість людей вважає, що жінки мають менше статевого потягу, ніж чоловіки. Ми звикли вважати, що жінки думають про секс і хочуть його менше. З сексуально розкутих жінок суспільство робить ізгоїв. І як результат, представниця слабкої статі стає впевненою в тому, що у неї не повинно бути сильних сексуальних почуттів і бажань. На жаль, багатьом жінкам соромно зізнатися, що вони відчувають похоть.

Це призводить до того, що вони закриваються в собі й відкидають свої власні сексуальні почуття і бажання. Хоча жіноча спрага сексу з часом може змінюватися в результаті гормональних коливань, в загальному, статевий потяг жінок таке самий, як й у чоловіків. А якщо жінка це визнає, то ймовірність її нормального ставлення до свого бажання мастурбувати набагато вище.

Навіщо мастурбувати?

Головна причина, за якою жінки мастурбують, це приємні відчуття, що вони можуть одержати в процесі. Жінки з великим статевим потягом можуть часто самозадовільнятися, але відмовлятися від цього через відсутність сильного сексуального бажання не варто. Навіть якщо їй не хочеться сексу з партнером, все одно можна продовжувати робити собі приємно.

Той факт, що дівчатка у передпідлітковому віці мастурбують, підтверджує, що прагнення, викликане змінами гормонального фону, зовсім не єдина причина займатися онанізмом. Вони займаються цим, тільки щоб випробувати приємні відчуття. Немає нічого протиприродного в тому, щоб жінка самозадовільнялася кожен день, або так часто, як того забажає.

сексуальне задоволення
 

Для того щоб мастурбація приносила задоволення, не обов'язково досягнення оргазму. Мастурбацією може також називатися і те, що жінка кладе руки на статеві губи, коли лягає спати, просто тому що це приємно.

У всіх відношеннях бувають періоди, коли ви не можете зайнятися зі своєю коханою людиною сексом тоді, коли того хочете, навіть якщо вона спить поруч. Дуже часто в парі люди мають різну ступінь статевого потягу і очікування з приводу фізичної близькості. Тому жінки часто нишком мастурбують в душі або рано вранці, коли їх чоловік спить поруч.

Самозадоволення за наявністю партнера - це нормально, і не варто цього соромиться. Більшість жінок, швидше за все, вдавалися до онанізму в якийсь момент своїх стосунків. Нерідко це стає необхідністю. Відмова від мастурбації і сексуального задоволення, коли вам це потрібно, тільки через існування партнера шкодить вам і вашим відносинам, адже поступово ви почнете звинувачувати його у своїй сексуальній незадоволеності. І чим більше буде ставати сексуальна незадоволеність, тим більше буде зростати невдоволення такими стосунками.

Якщо жінка не знає, як сексуально себе задовільнити, тоді як вона може очікувати цього від партнера? Вивчення власного тіла, його реакцій на стимуляцію і подальший опис цього своєму чоловікові є прекрасним способом, що гарантує отримання максимального задоволення від сексу. Дами, не соромьтеся, поділіться цими знаннями зі своїм партнером, і ви ніколи про це не пошкодуєте!

Техніки мастурбації

У жінок і дівчат є мільйон способів мастурбувати. Поширеними методами є масування клітора руками і пальцями, тертя статевими губами об подушки, постільну білизну, м'які іграшки, меблі і т.д. Стимуляція піхви грає незначну роль під час жіночої мастурбації, однак вагінальне проникнення під час онанізму жодним чином не є незвичайним або малопоширеним явищем. Деякі жінки в добавок до кліторальної стимуляції також стимулюють анус і/або соски.

сексуальне задоволення
 

Важливо розуміти, що не існує «правильного» або «неправильного» способу мастурбувати. Деякі жінки вважають, що для того, щоб мастурбація доставляла оргазм, необхідно випробувати інший або більш правильний метод, бо вони чули про це від інших жінок. Потрібно пам'ятати, що усі ми маємо невеликі анатомічні та психологічні відмінності.

Це і є причина того, що кожна жінка онанірує по-різному, навіть якщо базова техніка залишається все тією ж. У той час як одні жінки можуть отримати оргазм від мастурбації, використовуючи кілька різних способів, інші досягають його за допомогою лише одного. У цьому немає нічого незвичайного. З огляду на розбіжності у фізичній формі та фізіології вивчення нових технік для деяких жінок може бути важким.

Якщо ви отримуєте оргазм від свого поточного способу мастурбації, то не соромтеся експериментувати, однак не думайте, що вам потрібно шукати новий метод отримання оргазму. Пам'ятайте, що самозадоволення має приносити задоволення, незалежно від того, як ви їм займаєтеся.

Нижче ви знайдете поради для початківців, або тих, хто хоче внести щось нове у свій спосіб мастурбації.

Новачок

Ляжте на ліжко або сядьте в зручне крісло, розслабтеся і починайте вивчати своє тіло. Водіть пальцями і руками уздовж свого тіла. Гладьте груди і грайтеся із сосками; пестіть стегна та ноги. Прикладіть руку до вульви та ніжно робіть нею невеликі кругові рухи. Стимулюйте своє тіло, але не намагайтеся досягти оргазму.

Просто зробіть собі добре. Якщо ви відчуваєте, що напруга посилюється, зупиніться, глибоко вдихніть і розслабтеся. Повторюйте цю вправу як можна частіше, але не довше, ніж протягом 20-ти хвилин за один раз. Не дозволяйте собі втомитися або перенапрягтися. Мета цієї вправи - отримати задоволення, перебуваючи у розслабленому стані, а не довести себе до оргазму. Ви можете бути трохи збуджені, але без пристрасного бажання отримати більше.

Після того, як ви почнете впевненіше вивчати і торкатися свого тіла, спробуйте робити більш цілеспрямовані рухи для стимуляції зовнішніх статевих органів. Проплисти пальцями у складки вульви, масажуйте і грайтеся зі своїми статевими губами, відтягуючи їх сильнішим чи слабшим способом.


сексуальне задоволення
 

Проведіть пальцями вгору і торкніться ними клітора. Ніжно рухайте пальцями вгору і вниз, водіть навколо клітора або, можливо, навіть енергійно потеребіть його. Дозвольте тканині, що прикриває клітор, ковзати по його тілу та головці. Якщо у вас з'являється бажання проникнення, то засуньте в піхву один або два пальці. Ви повинні принести собі приємні відчуття, але не намагатися навмисно отримати оргазм.

Коли все ж він трапиться, то напевно це буде несподівано. Якщо ви відчуваєте його наближення, то знизьте темп, розслабтеся і подумайте про що-небудь інше. Займіть мозок роздумами про щось, незв'язаному зі швидким досягненням оргазму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація жінок

Можливо, перші кілька разів у вас не вийде отримати оргазм, тому не ставте це собі за мету. Просто насолоджуйтеся задоволенням від своїх дотиків. Якщо ви доходите до моменту, в який раптом починаєте відчувати себе надмірно напруженою, то ви перевантажуєтеся. Намагайтеся насолоджуватися процесом, а не прагнути до оргазму. Нехай він буде для вас несподіванкою. Якщо ви відчуваєте, що ось-ось відчуєте оргазм, але так і не отримуєте його, то, ймовірно, ви занадто стараєтеся. Чим більше ви зосереджуєтесь на оргазмі, тим менше ймовірність його отримати.

Стимуляція клітора

Стимулюйте клітор руками і пальцями (потирайте його, погладжуйте, пощипувайте і т.д.). Одним його пряма стимуляція може приносити занадто різкі відчуття, тому вони вважають за краще стимуляцію області навколо або поруч із клітором. Інші люблять робити це через одяг. Спробуйте обидва способи й оберіть той, який вам більше сподобається.

Стимуляція точки G

Вібратор або фалоімітатор допоможе визначити місце розташування точки G і стимулювати її, а також надасть відчуття наповненості піхви. Ви можете намацати свою точку G пальцями, проте руками буде складно забезпечити необхідну стимуляцію. Жінки, які отримують задоволення від стимуляції точки G, зазвичай вдаються до допомоги будь-яких секс-іграшок, щоб спростити процес і зробити його приємнішим.

Вібратори

Вібратори, в першу чергу, використовуються для стимуляції клітора, хоча багато жінок також застосовують їх для вагінальної й анальної мастурбації. Крім того, їх можна поєднувати з іншими іграшками і користуватися ними в багатьох позах. Хорошою альтернативою для клиторальної й анальної стимуляції буде вібромасажер, хоча для вагінального або анального проникнення його використовувати не можна.

Звичайні предмети загального користування

Можна потертися клітором о будь-який м'який, не колючий предмет (наприклад подушку, кут дивана і т.д.) і перевірити, чи подобається вам така стимуляція.

Душ

Знімна душова головка може принести приємні відчуття практично кожній жінці. Найкращим для цього буде душ з багатостороннім управлінням, в якому можна перемикати подачу води з безперервного потоку на пульсуючий струмінь. А сидячи в гарячій ванні, уникайте попадання різких струменів води у піхву - в крайніх випадках це може привести до смертельно небезпечної повітряної емболії!

Гелі та креми для посилення оргазму

Існує маса препаратів (гелів і кремів), що наносяться на клітор і область навколо нього перед мастурбацією і/або сексом. Такі препарати є поєднанням інгредієнтів, які стимулюють, підвищують бажання і забезпечують інтенсивний оргазм.

На закінчення

Коротко кажучи, правильного способу мастурбувати не існує, так само як і певної кількості разів, скільки цим варто займатися протягом тижня. Продовжуйте, поки вас влаштовує частота самозадоволення і задоволення, яке воно приносить. Онанізм - це нормально, і він повинен бути приємним, тому визначте, що вам подобається в ньому найбільше, і покажіть своєму партнеру, природно, якщо він у вас є, як правильно вас задовольнити.


Схожі матеріали:

👁 292
Категорія: Інтим
Теги: мастурбація, оргазм, Онанізм

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg

Чай із м'ятою: якій категорії людей ...

/_pu/68/75710883.jpg

Чому кішки іноді лепечуть? Причини для о...

/_pu/68/73392377.jpg

Ігрові автомати та онлайн слоти: як грат...

/_pu/68/31362619.jpg

Як назавжди покращити свої сімейні стосу...

/_pu/67/34624323.jpg

Таке підживлення яблуні збільшує врожай ...

/_pu/68/91461717.jpg

Боль в спине: причина, лечение и профила...

/_pu/68/76097653.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Остров Афродиты - Самые красивые регионы...

/_pu/67/20967981.jpg

5 очевидних ознак, що вам час купувати н...

/_pu/68/67438124.jpg

Якщо хочеться згущеного молока: виявляєт...

/_pu/67/01929388.jpg

Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg