Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Як доставити задоволення партнеру, зробивши мінет?

Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік потрапив на сьоме небо, вам необхідно оволодіти мистецтвом сексуальних насолод. Дізнайтеся, як збільшити фізичне задоволення вашого партнера. Одне можна сказати напевно: коли ви знаєте, як викликати правильну стимуляцію, ваш чоловік зможе отримати вибуховий оргазм.

Добре займатися коханням базується на здатності підвищувати збудження під час дослідження фантазій вашого партнера. Коли мова заходить про сексуальність, важливо знати, як це зробити, щоб ваш чоловік отримував задоволення і міг відпустити його, поки ви не досягнете оргазму.

Як чоловік досягає найвищого задоволення?


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Під час проникнення, мастурбації або феляції чоловік може отримати сексуальне задоволення, коли він збуджений. За визначенням Passeport Santé, чоловічий оргазм може відбуватися так само, як вагінальний або кліторальний оргазм. Він провокується під час піку фази статевого збудження.

У чоловіків це відбувається після стимуляції ерогенних зон і/або статевих органів. Статевий член, яєчка, задній прохід – це всі частини анатомії, які можуть викликати сексуальний оргазм. Якщо у чоловіків це проявляється виділенням сперми, а саме сім'явиверженням, то це не завжди так. Його можна охарактеризувати інтенсивними скороченнями м’язів, які тривають у середньому шість секунд.

Як і жіночий оргазм, цей екстаз характеризується такими ж фізичними проявами, як прискорення дихання і серцебиття. Під час оргазму також вивільняються гормони та молекули, які зменшують стрес, наприклад окситоцин, який пов’язаний із прихильністю. Іноді деякі чоловіки відчувають сонливість після цього задоволення під ковдрою. Однак, як і жінки, вони можуть симулювати оргазм.

Чи є еякуляція синонімом оргазму?


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Якщо ми помилково вважаємо, що відчуття задоволення проявляється еякуляцією, це стосується лише деяких чоловіків. Насправді евакуація сперми є лише одним із фізіологічних рефлексів організму, як і прискорення серцебиття, яке характеризує момент після оргазму. Однак еякуляція не завжди пов’язана з останньою, яка є як фізичною, так і церебральною.

Як ви вже зрозуміли, чоловік може отримати оргазм без еякуляції. Це називається ін’якуляцією, яка полягає в скороченні лобково-куприкового м’яза, коли ви відчуваєте, що збираєтеся еякулювати, щоб утримати потік сперми. Це техніка, яка дозволяє отримати кілька оргазмів, зберігаючи ерекцію. Пояснення, яке руйнує отримані уявлення про механізми роботи чоловіків, коли вони відчувають задоволення.

Як збільшити задоволення свого партнера?


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Щоб чоловік відчув максимальне задоволення, все починається зі слухання. Деяким жінкам, яким важко доставити сексуальне задоволення своєму партнеру, важливо бути уважними до своїх бажань і до того, що змушує їх почуватися добре. Розмова про спільні фантазії може відбутися для того, щоб оживити сексуальне життя.

У деяких чоловіків є ерогенні зони, про які важливо знати, щоб знати, як визначити стогони чи фізичні реакції. Це можуть бути стегна або соски, які важливо стимулювати під час прелюдії. Після цих ласк вагінальне або анальне проникнення може стати освяченням статевого акту. Техніка «зупинись і йди» полягає в зупинці в момент сильного хвилювання та поновленні, щоб обидва могли знайти задоволення, що також дозволяє отримати більш інтенсивний оргазм. Ця ескалація допомагає поступово досягати екстазу.


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе
 

Якщо ви кліторальний, ви можете попросити партнера про стимуляцію клітора під час глибокого проникнення. Це можливо в положенні Andromaque, коли ви обличчям до партнера. Деякі чоловіки також можуть бути чутливими до обрамлення та пестощів навколо анального отвору, що може призвести до оргазму простати.

Це все про те, щоб говорити про те, що вам подобається, без будь-яких табу. Якщо вам важко спілкуватися, консультація сексолога допоможе вам краще зрозуміти, звідки береться таке сексуальне незадоволення.

Чи можливо, щоб він досягав фізичної насолоди без проникнення?


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Проникнення не є гарантією повноцінного сексуального життя. Атмосфера, сприятлива для сексуального задоволення, необхідна для досягнення звільнення, а також для підвищення сексуальної напруги. Пеніс є ерогенною зоною, але важливо зосередити свою увагу на чутливій точці, яку ви вибрали. Яєчка або сідниці можуть бути ділянками тіла, сприйнятливими до пестощів.

Чому б вам не спробувати Перш за все, масаж, який дозволяє зрозуміти кожен рефлекс вашого партнера, щоб краще зрозуміти його тіло? Мастурбація також може бути попереднім вибором, щоб зрозуміти рухи та ритми, які йому подобаються. Під час рефрактерного до статевого акту періоду важливо розуміти стрес, який відчуває ваш партнер. Цілком можливо, що він хвилюється за продуктивність або, як і ви, боїться стати поганим коханцем.

Як доставити задоволення партнеру, зробивши мінет?


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Цей еквівалент кунілінгуса, яким особливо можуть насолоджуватися жінки, може сприяти насолоді шляхом оральної стимуляції статевих органів, у даному випадку пеніса. Тут також необхідно буде зрозуміти, що потенційно є джерелом задоволення для вашого партнера, експериментуючи. Лоскотання язиком, поцілунки, смоктання, облизування - все це дії, які ви можете спробувати викликати еякуляцію за допомогою варіації рухів.

Ви також можете супроводжувати ці оральні ласки мастурбацією, швидкість якої ви будете змінювати. Найчутливішою частиною пеніса є головка над пенісом, область, стимуляція якої приносить задоволення. Правою рукою можна одночасно пестити яєчка. Еротичне задоволення, від якого ваш партнер ніколи не втомиться. Якщо вам не подобається це попередньо, ви можете стимулювати пеніс, просто погладжуючи його.

Як збільшити задоволення перед сексом?


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Перш ніж змусити її відчути ці найвищі відчуття насолоди, важливо створити сприятливу атмосферу для жінки, як і для чоловіка. Вечеря при свічках, тьмяне світло, сексуальна сукня та спекотні парфуми – усе це дозволить тим, кому важко насолоджуватися задоволеннями, розслабитися. Це залицяння розірве монотонність, щоб розкрити всі ваші фантазії.

Пустотливі повідомлення, надіслані протягом дня, також допоможуть підняти сексуальну напругу, щоб отримати максимальне задоволення, коли ви нарешті побачитеся. Ця смілива маленька гра допоможе вам показати Містеру положення Камасутри, яким ви хочете піддатися. Ці ініціативи революціонізують ваше повсякденне життя, оскільки вони вдихнуть нове сексуальне життя. Ніколи не соромтеся винаходити себе заново, тому що чуттєвий всесвіт величезний і питає лише те, що ви йому в борг!

Як прискорити жіноче задоволення?


Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Якщо для чоловіка важливо мати можливість насолоджуватися до або після статевого акту, повноцінна сексуальність не без того, що стосується задоволення жінок. Для цього не скупіться на попередні, капітальні, щоб дозволити мастило. Жінка повинна відчувати достатньо збудження, щоб збільшити власне задоволення. Остання повинна без вагань направляти свого партнера до своїх ерогенних зон, які відрізняються залежно від кожної. Деякі більш чутливі, коли торкаються сосків або клітора, який є органом із надзвичайною кількістю нервових закінчень.

Вагінальну стимуляцію слід поступово посилювати, потираючи пеніс об вульву. Партнеру доведеться розібратися, чи ви віддаєте перевагу чуттєві або, навпаки, більш дикі стимуляції. Нарешті, ми не повинні забувати про церебральний вимір, який є важливим аспектом жіночої сексуальності. Розмова під час сексу може допомогти їм більше збудитися. Робіть компліменти їхнім тілам і тому, як вони вас наповнюють, це примножить їхнє задоволення та бажання змусити вас відповісти.

Змінюйте пози для сексу

Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Чи знаєте ви, що ви можете дізнатися, що ваш партнер сквіртер, просто змінивши свою сексуальну позу? Нахил пеніса на точку G, шорстку ділянку стінки піхви, дозволить доставити задоволення жінці, яка ніколи не відчувала оргазму, стимулюючи цю зону. Останній також може бути сприйнятливим до пестощів клітора, поки ви пробуєте нове положення. Доггі-стайл також цікавий посиленням проникнення, яке буде глибоким і примножить відчуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо відносини «тріщать по швах»?

Поза лотоса також цікава для стимуляції партнерів, оскільки вона дозволяє еротичний зоровий контакт, який також дозволить чоловікові отримати доступ до ерогенних зон жінки, яка зможе контролювати ритм та інтенсивність руху вперед і назад. Отримувати оргазми - це теж жіночий підхід. Ті, хто часто відчуває оргазм, часто мають такі звички.

Для жінок важливо слухати

Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себе

Окрім сміливості та винахідливості, які є важливим аспектом повноцінної сексуальності, важливо мати підхід, який враховує потреби та бажання кожного партнера. І недаремно немає чарівного рецепту, щоб подарувати відчуття задоволення чоловікові, як жінці. Існують відчутні ласки, які ми можемо ненавидіти. Використання секс-іграшок під час сексу може зацікавити більше ніж одного, хоча ця практика може відштовхнути деяких.

Саме з цієї причини діалог важливий перед тим, як почати щось нове в ліжку. Те саме стосується рольових ігор, домінування, грубої мови, які потрібно обговорити, перш ніж ви зможете застосувати їх на практиці. Заохочувати партнера виражати своє бажання через відкритість — це найкращий спосіб для кожного бути реалізованим і мати можливість спробувати щось нове під ковдрою.


Схожі матеріали:

👁 168
Категорія: Інтим
Теги: статевий акт, екстаз, клітор, еякуляція, оргазм, оральні ласки, оргазм простати
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Яке підживлення яблунь восени дозволить ...

/_pu/66/23581011.jpg

Найкращі пози для жіночого оргазму

/_pu/64/86522118.jpg

Психологія відносин у парі: 5 ознак зріл...

/_pu/62/44562895.jpg

2 сорти полуниці, яким шкідники і хвороб...

/_pu/63/05523415.jpg

Як збільшити задоволення вашого партнера...

/_pu/66/09146984.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Як працює оргазм у чоловіків

/_pu/66/10654302.jpg

Чи потрібно міняти землю в теплиці перед...

/_pu/63/82865405.jpg

Буде дуже багатий урожай картоплі, якщо ...

/_pu/64/23076401.jpg

Чому цукіні бувають гіркими і як цього у...

/_pu/63/11353591.jpg

Преимущества поликарбонатных стекло и ко...

/_pu/66/53273029.jpg

Зубная боль: причины и лечение

/_pu/67/66964529.jpg