Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Кохання та стосунки
У категорії матеріалів: 409
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « назад 1 2 3 4 5 6 7 ... 40 41 вперед »


3 секрети справжньої леді, яка не страждатиме від нестачі чоловічої увагиУ кожної жінки має бути своя загадка чи родзинка. Не треба корчити з себе ту, ким ви насправді зовсім не є. Рано чи пізно настане момент, коли молода людина все одно побачить ваше справжнє лице.

Тому вдавати зовсім немає сенсу. Потрібно розуміти, що загадка – це не стиль розмови чи якась певна поведінка.

   
   Кохання та стосунки | 👁658   🗨 (0)

параІноді жінки мимоволі можуть викликати ревнощі чоловіка до свого кращого друга, адже причин, на їхню думку, вони не дають.

Насправді, елементарна похвала на адресу приятеля про те, що він добрий чи сміливий, може викликати підозри, адже друг насамперед чоловік.

   
   Психологія | 👁546   🗨 (0)

7 советов для девушек, впервые пытающихся заняться сексомДевственность - это не достоинство, это отсутствие возможностей. Судить о чистоте разума, тела и души в зависимости от проникающего секса - это старомодно и устарело. Но по-прежнему важно, готовы ли ваш разум и тело к такому изменению.

Плохой сексуальный опыт может повлиять на любые другие отношения, с которыми вы сталкиваетесь.

   
   Кохання та стосунки | 👁625   🗨 (0)

 чому жінці не вдається будувати стосунки з чоловікамиВідносини закінчуються з ініціативи чоловіка досить часто. У жінки трапляється такий період, що від неї постійно йдуть чоловіки, через що вона починає втрачати віру в себе та у свою привабливість.

Зрозуміти, чому це відбувається вона не може. Звичайно, нічого не відбувається без причини, і якщо чоловік уникає жінки, значить, на це були якісь мотиви.

   
   Психологія | 👁820   🗨 (0)

Популярные заблуждения о мужчинах и почему им не стоить веритьСтереотипы способны здорово подпортить жизнь тем, кто в них верит. И, пожалуй, нет сферы с большим количеством заблуждений, чем отношения между мужчиной и женщиной.

Рассмотрим самые популярные из них, а также чем оборачивается для женщин следование неверным, но распространенным установкам.

   
   Кохання та стосунки | 👁530   🗨 (0)

Самотність.Самотність. Від нього намагаються втекти, вважаючи принизливим та ганебним. А чи це так насправді? На самоті є своя краса і свої плюси, яких немає у шлюбі.

Іноді самотність стає єдиною віддушиною, яка дозволить зробити важкий день кращим.

   
   Кохання та стосунки | 👁481   🗨 (0)

Декілька речей, про які варто знати жінці перед початком стосунківЯкщо жінці здається, що вона перепробувала все і не може знайти відповідного для себе чоловіка, можливо, вона знову і знову робить ті самі помилки.

Можливо, необхідно визначити їх і перестати знову і знову наступати на ті самі граблі? Є жінки, які готові віддати все, щоб знайти чоловіка, щоб більше не бути самотніми.

   
   Кохання та стосунки | 👁513   🗨 (0)

5 бажань чоловіка, які згодна виконати розумна жінкаНавіть якщо у відносинах є кохання, розуміння і дружба, може наступити крах. А справа в тому, що кожна людина - це егоїст, яка ставить власні інтереси на перше місце.

Ідеальні відносини можна побудувати тільки в тому випадку, якщо знайти компроміси. Тому варто згадати 5 чоловічих бажань, які варто виконувати жінкам.

   
   Кохання та стосунки | 👁843   🗨 (0)

як правильно цілуватися по-доросломуПоцілунок оспіваний поетами і художниками. І це зрозуміло. У всіх романах, фільмах і піснях люди цілуються і закохуються. У поцілунку закохані можуть висловити ніжність і любов. Цікаво те, що питання «як правильно цілуватися з дівчиною» хвилює не тільки молодих чоловіків, а й людей, які прожили разом десяток років.

Трапляється, що такі пари так і не дізналися, як треба правильно цілуватися. Але ж цей момент дуже важливий у взаєминах.

   
   Кохання та стосунки | 👁1155   🗨 (0)

Як спілкуватися з дівчиною, щоб закохати і зацікавити її?Як спілкуватися з дівчиною, щоб вона зрозуміла, що ти особливий? Існує безліч правил, які допоможуть звернути на себе увагу, що сподобалася представниці прекрасної статі.

І хоча кожна дівчина індивідуальна, є речі, які привернуть будь-яку. Ми готові поділитися секретами спілкування, за допомогою яких можна підкорити серце бажаної жінки.

   
   Кохання та стосунки | 👁6992   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Як доглядати за жирним волоссям: 7 порад...

/_pu/70/26656162.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Які ягоди вважаються найкориснішими для ...

/_pu/70/97567386.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Чому не можна лити в бак бензин АІ-95, я...

/_pu/70/84437547.jpg

Хто частіше страждає на психічні розлади...

/_pu/70/85335980.jpg