Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Види поцілунків

У цій статті ми спробуємо розібрати основні види поцілунків, і те звідки вони походя

Види поцілунків

Види поцілунківЯк відомо, є дуже багато видів поцілунків. Одні виходять з якихось культурних особливостей, другі з якихось інших міркувань. 

У цій статті ми спробуємо розібрати основні види поцілунків, і те звідки вони походять.

1. Любовний поцілунок - це поцілунок, який є найпоширеніший у світі, і скоріше за все є початковим для всіх інших. Цим поцілунком користуються закохані в один одного люди, які таким чином пірнають у пристрасть своїх почуттів. Цей поцілунок можна розділити на два види з техніки виконання - це класичний в губи, і французький який найвірогідніше є ніщо інше, як продовження класичного.
Класичний поцілунок - це поцілунок в губи. Можна з упевненістю сказати, що це є найпоширеніший поцілунок у світі. Ним користуються як дванадцятирічні підлітки, так і літні люди.

Французький поцілунок - це поцілунок, який виконується за допомогою язика. З упевненістю можна сказати, що даний вид поцілунку є самим інтимним в світі. За назвою неважко здогадатися звідки він пішов.
Слід відзначити про те, що у Франції культура поцілунку розвинена так, як напевно ніде в світі. Його люди застосовують в пориві пристрасті, або просто там, де переповнюють почуття.
2. Повітряний поцілунок - це імітація поцілунку і відправлення його в просторі. Як ви зрозуміли - це лише подібність, яка робиться навіть без дотику. Такий поцілунок може виражати як дружній характер, так і романтичний, все залежить від ситуації.

3. Дружній поцілунок - досить поширений в культурах, де це вважається нормою при вітанні. Яскравими представниками такого поцілунку, тобто знову, є все ті ж французи та італійці. У них при вітанні це невід'ємний атрибут. Середньостатистичний француз робить близько 80 поцілунків в день. Зрештою, в нашій країні також можна зустріти при вітанні, як люди символічно цілуються, проте навряд чи можна сказати, що це у нас традиція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно цілуватися з дівчиною

4. Родинний поцілунок - це теж поцілунок вітання, який присутній тільки в колі рідних людей. Він більш емоційний, ніж просто дружній. Робиться в основному в ділянку щоки, буває і в губи.

5. Естетичний поцілунок - це поцілунок, який носить в якійсь мірі поважний характер. Він застосовується в багатьох сферах, починаючи від поцілунку якихось статуй і всякого роду цінних предметів, закінчуючи дамською рукою. Найбільше застосування його ми можемо зустріти в релігії.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 672 | Теги: Поцілунок, Повітряний поцілунок, Класичний поцілунок, Любовний поцілунок

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Уролитиаз или мочекаменная болезнь

/_pu/57/48421458.jpg

10 модних купальників, які допоможуть ст...

/_pu/60/59534940.jpg

Какие есть виды орехового молока?

/_pu/56/31764193.jpg

Почему психологи не советуют возвращатьс...

/_pu/60/78760083.jpg

Поради та рекомендації як отримати ідеал...

/_pu/60/93217807.jpg

Що може трапитися під час сексу при міся...

/_pu/58/13512688.jpg

Три предмети, які варто класти в холодил...

/_pu/61/73972020.jpg

Як доглядати за шкірою за допомогою гіал...

/_pu/61/69385388.jpg

Пасха творожная царская

/_pu/57/49227803.jpg

Хлорела: у чому користь популярної добав...

/_pu/61/33573621.jpg

Речі, за якими в натовпі можна обчислити...

/_pu/59/65046193.jpg

Де можна ховати гроші: заборонені місця ...

/_pu/60/66038258.jpg