Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Види поцілунків

У цій статті ми спробуємо розібрати основні види поцілунків, і те звідки вони походя

Види поцілунків

Види поцілунківЯк відомо, є дуже багато видів поцілунків. Одні виходять з якихось культурних особливостей, другі з якихось інших міркувань. 

У цій статті ми спробуємо розібрати основні види поцілунків, і те звідки вони походять.

1. Любовний поцілунок - це поцілунок, який є найпоширеніший у світі, і скоріше за все є початковим для всіх інших. Цим поцілунком користуються закохані в один одного люди, які таким чином пірнають у пристрасть своїх почуттів. Цей поцілунок можна розділити на два види з техніки виконання - це класичний в губи, і французький який найвірогідніше є ніщо інше, як продовження класичного.
Класичний поцілунок - це поцілунок в губи. Можна з упевненістю сказати, що це є найпоширеніший поцілунок у світі. Ним користуються як дванадцятирічні підлітки, так і літні люди.

Французький поцілунок - це поцілунок, який виконується за допомогою язика. З упевненістю можна сказати, що даний вид поцілунку є самим інтимним в світі. За назвою неважко здогадатися звідки він пішов.
Слід відзначити про те, що у Франції культура поцілунку розвинена так, як напевно ніде в світі. Його люди застосовують в пориві пристрасті, або просто там, де переповнюють почуття.
2. Повітряний поцілунок - це імітація поцілунку і відправлення його в просторі. Як ви зрозуміли - це лише подібність, яка робиться навіть без дотику. Такий поцілунок може виражати як дружній характер, так і романтичний, все залежить від ситуації.

3. Дружній поцілунок - досить поширений в культурах, де це вважається нормою при вітанні. Яскравими представниками такого поцілунку, тобто знову, є все ті ж французи та італійці. У них при вітанні це невід'ємний атрибут. Середньостатистичний француз робить близько 80 поцілунків в день. Зрештою, в нашій країні також можна зустріти при вітанні, як люди символічно цілуються, проте навряд чи можна сказати, що це у нас традиція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно цілуватися з дівчиною

4. Родинний поцілунок - це теж поцілунок вітання, який присутній тільки в колі рідних людей. Він більш емоційний, ніж просто дружній. Робиться в основному в ділянку щоки, буває і в губи.

5. Естетичний поцілунок - це поцілунок, який носить в якійсь мірі поважний характер. Він застосовується в багатьох сферах, починаючи від поцілунку якихось статуй і всякого роду цінних предметів, закінчуючи дамською рукою. Найбільше застосування його ми можемо зустріти в релігії.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 699 | Теги: Поцілунок, Повітряний поцілунок, Класичний поцілунок, Любовний поцілунок

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg