ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Звіт про фотосесію на підтримку Урочистої Ходи в вишиванках

Всім доброго дня!

10 травня вібулася фотосесія "Ми - українці!" на підтримку Урочистої Ходи в вишиванках, яка буде проведена Мотоклубом "Лінкольн" під егідою Мото-рок фестивалю "Небеса" 4 липня 2015 року.

Можу зазначити, що свято краси і національного колориту вдалося. Мотоклуб "Лінкольн" дякує хореографу Оксані Лісовій за участь у фотосесії її вихованців - молодшої і старшої групи. Окрема подяка батькам, які не просто знайшли можливість привести діток на захід, але й постаралися з костюмами. Особлива подяка їм за те, як вони вболівали за маленьких фотомоделей і підтримували малих артистів у непростій справі.

Участь у фотосеті прийняли всі організатори: Олександр Катруш ( він був і в ролі фотографа), Олександр "Ковбой" Вельбой, Віктор "Царь" Памір; відвідала наш захід і київська рок-співачка Сюзанна Елпі.

Фотографувалися із задоволенням і батьки учнів Оксани Лісової, всі бажаючі, зокрема Юлія Будченко, яка принесла на фотосесію вишиті бабусею рушники.

Мотоклуб "Лінкольн" висловлює подяку Офіційному сайту міста Гребінка в особі Григорія Сліпака, завдяки старанням якого ви бачите фотозвіт про черговий етап підготовки Мото-рок фестивалю "Небеса".

  


 Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Територія МС "LINCOLN" | Переглядів: 1844
Теги: фотосесія, Хореограф, урочиста хода в вишиванках, мотоклуб, Гребінка, учні, мото-рок фестиваль Небеса, Оксана Лісова, Сюзанна Елпі, ЛінкольнНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg