ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Про ярлики


Вона - "видра". Єхидний писок, злі примружені очиці, недбала рудувата зачіска типу каре з непофарбованим корінням, поза-за -за(надцять разів) за - минулорічна шкірянка з старим хутром, ублюдкуваті сторічні чоботята, светр в "котиках", брезгле від недосипання і черезмірної жовчі обличчя, хронічна відсутність настрою.

Вона - вчителька, яку не люблять ні учні, ні колеги, ні керівництво. Її можна щодня вітати з "днем строителя"- бо вона щодня "щось із себе строїть".

Дивно, звідки в одній людині стільки ненависті і якоїсь незрозумілої гадості. І як таких можна допускати до дітей?

За її спиною з неї сміються. В обличчя - нехтують нею. Вона - мститься. Всім і кожному. Оцінки - її єдина зброя в цій мстивій війні зі світом.

Їй приліпили напівсобаче прізвисько і позаочі саме так і називають: по імені майже ніколи.

"Видра", одним словом. Неподобство, а не людина.

Вона вважає себе великим вчителем, а випускники вважають її несусвітною падлюкою. Вона вважає себе фахівцем, а колеги - зарозумілою нікчемою. Вона заробляє стаж і регалії, вищу зарплатню за вислугу і копійки немалі за репетиторство, а ходить , як зачуханка.

Та що взяти з "Видри"? Дурепа недоглянута.

Є світ. І є Вона.

ЇЇ діти виросли і живуть не тут. ЇЇ чоловік - зрадив і вшився до іншої, розбомбивши їй гідність і честь сім"ї, позбавивши її надійного тилу і надійного плеча.

В неї є лише робота. І немає розуміння оточуючих.

А навіщо оточуючим її розуміти? Хіба вони спитали в неї, чи хочеться їй жити? Хіба вони поцікавилися, з якими думками вона лягає спати? Хіба їм зрозуміло, що її робота - це можливість вижити? Хіба кому-небудь спало на думку, що пошук нових методів і підходів до роботи - це її ріст і рух вперед, попри те, що її корабель життєвий проржавів від переживань?

Може, вона має право ненавидіти весь світ. Хіба ж хто пройшов її дорогою?

Ні. Бо приліпити прізвисько значно легше.

Може, вона й недосконала. Може, інколи, не зовсім зрозуміла. Чи неправа по відношенню до когось. Але ж і світ не ідеальний. Насправді, кожен із нас для когось така сама "видра". З різних причин.

Тому, перш ніж повісити на людину ярлик, варто пригальмувати і пошукати причини, які покалічили їй душу.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1045
Теги: Маленькі історії маленького міста, Співчуття, вчителька, насмішки, порозуміння, прізвисько, учні, видра, ярликиНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg