Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Макіяж Схуднення Все для неї
Мода і стиль Ефективні дієти Свіжі ідеї манікюру
Маски для обличчя Догляд за волоссям Догляд за тілом. Масаж


Великі імпланти: які проблеми зі здоров'ям сулять величезні груди

Постійна тряска може спровокувати розтягування, хворобливість, викликає дискомфорт. Тому для великих грудей потрібно гідна фіксація за допомогою спеціальної білизни, яке коштує досить недешево.


Незважаючи на тренд на природність в сучасному світі, пластичні операції не здають своїх оборотів. Популярність збільшення грудей не менш затребувана, ніж кілька років тому. Так, змінилися тенденції в світі пластичної хірургії, але тим не менше - від бажання мати груди більшого розміру, ніж є насправді, не застрахована жодна жінка.

Цікаво, що сучасні хірурги вправі відмовити пацієнтці, яка бажає мати занадто великі груди. Якщо перед вами професіонал, то він неодмінно підкаже, який розмір буде виглядати естетично. Спробуйте заявити лікарю, що хочете 6 розмір при параметрах, наближених до 90-60-90, він неодмінно повинен вас виставити за поріг. Коли параметри не підходять бажанням, професіонал не стане виконувати подібну корекцію, а наполягатиме на власному баченні.

Великі імпланти: які проблеми зі здоров'ям сулять величезні груди
 

Чому так? Це пояснюється не особистими хотєлками лыкаря, а фізіологією жінки і особливостями методики пластичної операції. Якщо кишеня молочної залози буде маленького розміру, в ній мало жирової тканини, то протез призведе до витончення і пошкодження тканин. Чи варто говорити про шкоду для здоров'я в такій ситуації? До того ж край імпланта стане помітний через нестачу шкірних покривів, тому вже незабаром після подібної операції жінка прийде назад з проханням усунути недолік.

Наступний мінус занадто великих грудей полягає в тому, що заняття спортом і будь-які фізичні навантаження перетворяться на справжнє пекло. Часом навіть звичайна ходьба для власниць величезних грудей - це катування. Постійна тряска може спровокувати розтягування, хворобливість, викликає дискомфорт. Тому для великих грудей потрібно гідна фіксація за допомогою спеціальної білизни, яке коштує досить недешево.

Також величезні груди провокують проблеми з хребтом - на нього йде велике навантаження. Це може бути чревате різними хворобами опорно-рухової системи. Груди здатні привести до викривлення спини, утворення міжхребцевих гриж. Через це ж можливі міалгії, запалення спинних м'язів, тому що навантаження дійсно дуже велике.

Великий об'єм грудей призводить до швидкого обвисання молочних залоз. Це пов'язано з тонкою мягкотканного шару.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Массаж для увеличения груди

І нарешті, може призвести до пошкодження поживних судин і нервів. Це призведе до втрати чутливості грудей і сосків. Також шкіра стане не такою підтягнутою і гарною, як раніше.

Треба розуміти, що серйозних проблем зі здоров'ям величезні груди навряд чи принесуть (тільки в сукупності з різними іншими факторами). Однак це завдає істотний дискомфорт і дійсно загрожує деякими ризиками, про які ми написали вище і про які ваш лікар повинен попередити перед пластичною операцією.


Схожі матеріали:

👁 957
Категорія: Все для неї
Теги: груди, пластична хірургія, збільшення грудейВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg