Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Перші страви Випічка Другі страви
Напої Салати Десерт
Постні страви Консервування Пасхальні рецепти
Для мультиварки Закуски, бутерброди Соуси, приправи
Господарю на замітку


Короткий гід щодо вибору пива

На думку багатьох гурманів, ель у порівнянні з лагером має більш насичені смак і аромат. Спиртова складова в ньому зазвичай 4-8 градусів.


Короткий гід щодо вибору пива

Якщо не любите пиво, вам просто не пощастило спробувати «свій» сорт пінного напою. Так принаймні вважають досвідчені пивомани. А якщо взяти до уваги, що у світі існує близько тисячі сортів цього продукту, то таке твердження виглядає більш ніж правдоподібно.

І хоча в популярному онлайн-супермаркеті Novus усі 1000 сортів напою не запропонують, однак купити пиво на свій смак зможе кожен поціновувач. В асортименті є більше 500 найменувань цього продукту. А якщо плануєте спробувати пінний напій із новим для себе смаком, короткий гід стане в нагоді й допоможе з вибором.

Яке буває пиво?

Якщо на це запитання відповідаєте «Світле й темне» (або ж «Розливне й бочкове»), про цей напій ви не знаєте майже нічого й досі вибирали його практично наосліп. Типи пива визначають за специфікою дріжджів, що використовувалися в процесі приготування напою. Коли це були дріжджі верхового бродіння, на виході отримують ель. Якщо низового — лагер.

Кому варто спробувати ель?

На думку багатьох гурманів, ель у порівнянні з лагером має більш насичені смак і аромат. Спиртова складова в ньому зазвичай 4-8 градусів.

У межах цієї пивної категорії вирізняють:
  • світлий ель (Pale);
  • коричневий ель (Brown);
  • стаут;
  • портер.
Світлі сорти залежно від рецептури можуть бути від світло-солом’яного до карамельного відтінку. Ель підгрупи бітер завдяки великій кількості хмелю в складі має гіркуватий присмак. Світлі й золоті елі сподобаються тим, хто віддає перевагу напоям із менш насиченим смаком, витонченими квітковими, фруктовими чи пряними нотами.
Коричневий ель сподобається шанувальникам пива з насиченим смаком, але без гіркоти. В класичних рецептурах що темніший напій, то сильніше відчувається в ньому солод.

Стаут і портер сподобаються гурманам, які вибирають міцне пиво темного сорту. Для напоїв властивий смак паленого солоду з легкими фруктовими нотками.

Які особливості пива лагер?

Пінні напої цього типу розділяють на дві групи: світлі й темні. Більшість популярних марок світлого пива, які, зокрема, можна купити в Novus, — це і є світлий лагер. Смак і відтінок цих напоїв можуть мати певні відмінності. Так, для чеських світлих лагерів притаманний насичений багатий смак із відчутним присмаком солоду. Типовий букет мюнхенських — м’який солодко-зерновий солодовий смак із хмелевими нотками без надто відчутної гіркоти.

Темні лагери — це напої зі смаком смаженого солоду й карамельними нотками в букеті. Мюнхенські зазвичай мають глибокий насичений смак, у якому відчуваються нотки смаженого хліба й шоколаду. Чеські дещо нагадують світлі лагери, але мають більш виразну гіркуватість.

До речі, непогані зразки пива майже всіх згадуваних груп є в асортименті онлайн-супермаркету Novus. А прочитавши цю статтю, однозначно буде легше відшукати у величезному асортименті магазину напій з тими смаковими характеристиками, яких хочеться саме зараз.


Схожі матеріали:

👁 1135
Категорія: Напої
Теги: пиво, Світле пиво, бочкове пиво, темне пиво, ель

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Черные лосины: с чем носить?

/_pu/69/58921069.jpg

Ежовик гребенчастый: удивительный гриб с...

/_pu/68/17546888.jpg

Половые осложнения при диабете

/_pu/68/90536828.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

Якщо хочеться згущеного молока: виявляєт...

/_pu/67/01929388.jpg

Total Black – огляд стильного жіночого о...

/_pu/69/06132951.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Что нужно знать о приеме у гастроэнтерол...

/_pu/68/59164297.jpg

Як можна позбавити взуття від неприємног...

/_pu/69/17357811.jpg

4 поради, щоб стати незалежним: не дадут...

/_pu/68/68182911.jpg

В Австралії запроваджують туристичний зб...

/_pu/67/84924652.jpg