Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


02.10.2023

Діагностика та ремонт паливних насосів


Знос, забруднення та використання низькоякісного пального можуть призвести до несправностей системи


Діагностика та ремонт паливних насосів
 
Паливні насоси високого тиску (ПНВТ) є необхідною частиною дизельного двигуна і їх стан може вплинути на продуктивність та ефективність вашого автомобіля. Вони забезпечують точну та ефективну подачу пального до циліндрів, що безпосередньо впливає на робочу силу і паливну економію двигуна. Незаперечно, їх важливість для правильної роботи автомобіля не може бути недооціненою і будь-які неполадки можуть серйозно позначитися на продуктивності системи.  Знос, забруднення та використання низькоякісного пального можуть призвести до несправностей системи.

Перше, на що варто звернути увагу, це погіршення роботи двигуна. Спостереження наступних симптомів може бути сигналом для перевірки ПНВТ:
 • Якщо ви помітили витікання палива навколо насосу, це може свідчити про проблеми з його ущільненням або пошкодженням.

 • Коли двигун важко запускається або не запускається взагалі, це може бути пов'язано з неправильним функціонуванням насосів.

 • Підвищена витрата палива може бути результатом некоректної роботи системи.

Як «Дизель-Київ» вирішує проблеми з експлуатацією паливних насосів?

Наша компанія, «Дизель-Київ» спеціалізується на діагностиці та ремонті паливних насосів різних видів включаючи таких провідних виробників як Common Rail, Bosch, Delphi, Siemens та Denso.  Також надаємо гарантію на роботу ПНВТ протягом 6 місяців.

Ми виконуємо діагностику та ремонт деталей наступним чином:
 • Після отримання паливного насосу  ми надсилаємо його на чистку і мийку в ультразвукову ванну. Це допомагає видалити забруднення та відновити його належну роботу.

 • Після очищення проводимо ретельну перевірку на спеціальному стенді та дефектоскопією для забезпечення максимальної надійності.

 • Після проведення діагностики наші фахівці складають докладний звіт, який надається клієнту для подальшого вивчення та обговорення.

 • За погодженням з клієнтом, ми виконуємо ремонт і заміну запчастин, які необхідні для нормальної роботи ПНВТ.

 • Після проведеного процесу система встановлюється на стенд для перевірки та регулювання.

 • На фінальній стадії, ми дбайливо запаковуємо насос і відправляємо його клієнту разом зі звітом про перевірку та новим кодом корекції (якщо він передбачений).
Вантажні та легкові автомобілі з дизельними двигунами широко використовують систему безпосереднього впорскування палива. Ця система забезпечує високу потужність, гарну динаміку і плавну роботу.

Компанія пропонує професійний ремонт рядних насосів Bosch з використанням сучасного обладнання та оригінальних запчастин. Наші експерти добре знають особливості цих деталей і виявлять та усунуть будь-які несправності.

Чому потрібно обирати Diesel Kiev для діагностики та ремонту ПНВТ

Головні переваги компанії:
 • Наша команда складається з досвідчених техніків з багаторічною практикою в галузі ремонту паливних насосів різних типів.

 • Використовуємо тільки оригінальні запчастини та матеріали, щоб забезпечити найвищу якість роботи.

 • Для діагностики та ремонту ми використовуємо сучасне обладнання, яке допомагає нам точно виявити проблеми та виправити їх.

 • Ми надаємо гарантію на виконані роботи, що дозволяє нашим клієнтам відчувати себе впевнено і захищено.

 • Завжди вибираємо індивідуальний підхід до кожного завдання і вимог наших клієнтів.

Діагностика та ремонт паливних насосів

Також ми працюємо з усуненням проблем з паливними насосами Bosch VE (Bosch, Zexel розподільного типу). Якщо у вас виникли проблеми з ПНВТ, звертайтесь до нас у будь-який зручний для вас час. Diesel Kiev завжди готовий надати вам найкращі послуги з діагностики та ремонту, щоб ваш автомобіль працював на повну потужність і був надійним на дорозі.

Схожі матеріали:
👁 185
Категорія: Прес-реліз
Теги: ПНВТ, Діагностика паливних насосів, ремонт паливних насосів, Паливні насоси високого тиску, Паливні насоси

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ