Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


19.05.2024

Монорейкові капсули Monocab, що самобалансуються, замінять громадський транспорт


Monocab є монорейковими капсулами з акумуляторною батареєю на шість пасажирів


Монорейкові капсули Monocab, що самобалансуються

У країнах Європи багато приміських залізниць в даний час практично не використовуються, але з'явився проект Monocab, в якому пропонується використовувати окремі капсули, що самобалансуються, які пересуваються по існуючих покинутих залізницях, по одній рейці, для перевезення людей.

Проект, підтримуваний Європейським Союзом, є співпрацею німецького технологічного університету OWL (Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe), Університету прикладних наук Білефельда та інституту Фраунгофера IOSB-INA.

Монорейкові капсули Monocab, що самобалансуються
 

Monocab є монорейковими капсулами з акумуляторною батареєю на шість пасажирів, в яких використовується гіроскопічна система для самобалансування тільки на одній рейці існуючої занедбаної залізниці. Це залишає іншу рейку вільною для руху інших капсул у протилежному напрямку.

Засновник проекту Торстен Ферстерлінг повідомив, що команда працює над гусеничним пристроєм, який зможе знімати окремі капсули з однієї рейки та розміщувати їх на іншій (без пасажирів у них) наприкінці маршруту.

Монорейкові капсули Monocab, що самобалансуються
 

Деякі з цих технологій можуть здатися трохи «надмірно амбітними», але майте на увазі, що проект був натхненний повністю функціональною монорельсовою дорогою, що самобалансується, яку інженер-механік Луї Бреннан спроектував і продемонстрував ще на початку 1900-х років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Розумний приціл» SMASH X4 допоможе ефективно збивати FPV-дрони, він призначений для ураження повітряних цілей

Капсули вже проходять випробування на невеликій ділянці залізниці у Німеччині. Ферстерлінг каже, що прототип, що повністю самобалансується, повинен надійти в експлуатацію в 2028 році.
 


Схожі матеріали:
👁 114
Категорія: Технології
Теги: монорейкова дорога, залізничний транспорт
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ