Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


13.07.2022

Найновіша зброя США - висотні теплові аеростати відстежуватимуть гіперзвукові ракети


Повітряні аеростати прості у використанні та економічні у виробництві


висотні теплові аеростати

США інвестують у висотні теплові аеростати, які можуть спостерігати з висоти до 27 000 метрів. Повітряні аеростати будуть додані до широкої мережі спостереження Пентагону і можуть використовуватись для відстеження гіперзвукової зброї.

«Високі платформи мають велику перевагу завдяки своїй витривалості, маневреності, а також гнучкості для корисних навантажень», — сказав Том Карако, старший науковий співробітник Міжнародної програми безпеки та директор проекту протиракетної оборони у Центрі стратегічних та Міжнародних досліджень.

Пентагон вкладає значні кошти в повітряні аеростати, які можна використовувати для різних місій. За останні два роки США інвестували близько 3,8 млн. доларів у проекти зі створення повітряних куль. 2023 фінансового року компанія планує витратити на аеростати колосальні 27,1 мільйона доларів.

Повітряні аеростати вже використовувалися у проекті Covert Long-Dwell Stratospheric Architecture (COLD STAR), призначеному виявлення наркоторговців. Наразі Міністерство оборони передає повітряні аеростати військовому Міністерству для збору даних та передачі інформації. США сподіваються, що повітряні кулі допоможуть відстежувати та стримувати гіперзвукову зброю, яку розробляє Китай та Росія.

Пентагон зосереджений на використанні як висотних аеростатів, так і комерційних супутників при атаці, яку називають «ланцюжком вбивств». "Аеростати можуть бути вантажівками для будь-якої кількості платформ, будь то вузли зв'язку та передачі даних, ISR, відстеження повітряних і ракетних загроз або навіть різної зброї - і без передбачуваних орбіт супутників", - сказав Карако.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tianjin, перший китайський автомобіль, що повністю працює від сонячної енергії

Спеціалізовані повітряні аеростати виробляються Raven Aerostar, підрозділом Raven Industries. Вони оснащені блоком управління польотом та живляться від сонячних батарей, що робить їх екологічними та довговічними.


висотні теплові аеростати
 

Тим часом, електронний блок корисного навантаження на борту аеростатів відповідає за безпеку польоту, навігацію та зв'язок. Повітряні кулі також доповнені запатентованим алгоритмом машинного навчання, який передбачає напрямки вітру і об'єднує датчики, що надходять, в режимі реального часу.

Повітряні аеростати прості у використанні та економічні у виробництві. Вартість їх розробки та експлуатації складає сотні тисяч доларів у порівнянні з мільйонами, необхідними для літаків чи супутників.

Схожі матеріали:
👁 219
Категорія: Технології
Теги: повітряний транспорт, Дирижабль, аеростат

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ