Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради
19 травня розглянуто понад 130 проектів рішень по земельних питаннях

Засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради

В рамках підготовки до пленарного засідання 9 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання відбулися засідання постійних депутатських комісій.

Засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради
 

19 травня комісія з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування розглянула понад 130 проектів рішень по земельних питаннях.

Зокрема:
  • про розгляд звернень щодо надання дозволів на розробку документацій із землеустрою;
  • про затвердження документацій із землеустрою;
  • про припинення права користування земельними ділянками, поновлення, заключення, внесення змін до договорів оренди, надання земельних ділянок в користування.
Також розглянули лист Полтавської обласної прокуратури щодо інвентаризації полезахисних смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення на території Гребінківської громади та проекти щодо внесення змін до рішень з уточненнями площ земельних ділянок. Всі розглянуті проекти рішень рекомендовані комісією до затвердження на сесії.

Засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради
 

21 травня зранку комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг та комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та ЗМІ на спільному засіданні узгодили порядок денний 9 сесії та розглянули проекти рішень, що відносяться до їх компетенції.

Зокрема, про втрату чинності рішення 28 сесії Гребінківської міської ради 6 скликання від 15 квітня 2015 року «Про створення ритуальної служби та затвердження Положень про ритуальну службу та про порядок надання ритуальних послуг на території міста Гребінка»; про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії Гребінківської міської ради VII скликання від 23 грудня 2015 «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень у нежитлові».

Засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради
 

Також розглянули лист департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА щодо передачі об’єкта “Будівництво амбулаторії по вул. Лесі Українки в с. Почаївка, Гребінківського району, Полтавської області. Коригування” у комунальну власність Гребінківської міської територіальної громади. Після обговорення вирішили комісійно оглянути відповідний об’єкт і після цього винести на розгляд сесії проект рішення.

Крім того розглянули звернення депутата міської ради Сидоренка Р.М. щодо порядку надання субсидій на сплату комунальних послуг.

21 травня по обіді відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з питань соціального захисту, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, освіти, культури та виконавчого комітету.

Розглянули розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм, що прийнятті в міжсесійний період, та рекомендували до затвердження. Також рекомендований  до затвердження проект рішення про встановлення місцевих податків і зборів на території Гребінківської громади. Це податок на майно, єдиний податок для фізичних осіб-підприємців, залежно від виду господарської діяльності та туристичний збір.

Засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради
 

Крім того розглянули проекти рішень про погодження ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців; ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  та ставок і пільг із сплати земельного податку. Детальніше з відповідними проектами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради в розділі «Регуляторна політика».

Далі розглянули проекти рішень щодо внесення змін до Програм та бюджету Гребінківської громади на 2021 рік та заслухали звіт про виконання бюджету за І квартал 2021 року.

Засідання постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради
 

Також на спільному засіданні рекомендовано до затвердження на сесії ряд проектів рішень з освітніх питань. Зокрема про створення Центру позашкільної освіти Гребінківської міської ради; про виплату стипендій; про внесення змін до рішень № 461 «Про реорганізацію, ліквідацію закладів освіти Гребінківської міської ради» та № 61 «Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на території Гребінківської міської територіальної громади на 2021 рік».

9 чергова сесія Гребінківської міської ради 8 скликання відбудеться 25 травня о 14.00 годині у приміщенні міського Будинку культури.

Схожі матеріали:
   Категорія: Гребінківська міська рада | Переглядів: 171
Теги: Міська Рада, депутатська комісія, Гребінка | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ