ПІДПРИЄМСТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ ГРЕБІНКІВЩИНИ

 

 

 
 

Локомотивное депо Гребінка (ТЧ-12), нові технології, ремонт модернізація



Електровоз ВЛ-80К № 019


Будівлі Новочеркаського електровозобудівного заводу.
Дата споруди - 09 березня 1964 року.
Пробіг від споруди 5 438 819 км..
У локомотивному депо Гребінка Південної залізниці експлуатується з 2009 року.
 
 
- Останній капітальний ремонт проводився на ВАТ «Запорізький ЕРЗ» 25 липня 2007 року. Пробіг від капітального ремонту 350 932 км.

 - Поточний ремонт ТР-2 проводився 29 липня 2009 в локомотивному депо Гребінка Південної залізниці Пробіг від ТР-2 - 94 757км.

 - Поточний ремонт ТР-1 проводився 6 травня 2010 року в локомотивному депо Гребінка Південної залізниці Пробіг від ТР-1 - 14 км.

 - 27 липня 2007 року зроблено модернізацію гребнізмащувачам. Технологія використання гребнізмащувачів, призначена для ротапринтного нанесення мастила на гребінь колеса рухомого складу, що в свою чергу дозволяє зменшити бічний знос рейок, підрізання гребенів коліс і зниження опору руху поїздів в кривих і прямих ділянках шляху.

 - 27 грудня 2007 року була проведена модернізація системи охолодження електровоза шляхом обладнання його перетворювачем ПСВ 50/16, виробництва Дніпропетровського ДП «ОПТБ ІП», для регулювання частоти оборотів мотор-вентиляторів в залежності від навантаження тягових електродвигунів. Мета модернізації системи вентиляції електровоза - зниження витрат електроенергії на власні потреби.
Система вентиляції електровоза розрахована на забезпечення номінального режиму роботи електровоза при максимально допустимій температурі навколишнього повітря 400С. Як правило, такий режим реалізується лише при русі електровоза з повноцінним ж.д. складом на керівному підйомі. Потужність, що витрачається електровозом на вентиляцію при тязі в літньому режимі, становить близько 260 кВт, причому незалежно від величини тягової навантаження. Установка ПСВ на електровозі в процесі модернізації системи вентиляції передбачає введення другого ступеня продуктивності вентиляторів з утричі меншою частотою обертання.

 Це дозволяє основну частину часу працювати із зниженою продуктивністю. При цьому об'єм повітря знижується лише в З рази, а потужність всіх вентиляторів електровоза складе близько 25 кВт.

 Вибір частоти обертання вентиляторів (висока частота (ВЧ) або низька частота (НЧ)) здійснюється системою управління перетворювача ПСВ 50/16 в залежності від струму тягових двигуна і температури навколишнього повітря без втручання машиніста. Економія електроенергії від впровадження установки ПСВ 50/1б за чотири місяці 2010 року склала 2 378 кВт.

 - 30 липня 2009 року в локомотивному депо Гребінка була проведена модернізація електровоза ВЛ80к № 019 радіостанцією «Оріон» РВ-4, що працює в КВ і УКХ діапазонах, що дозволяє підтримувати зв'язок як з бригадиром поїзда і бригадою провідників, так і з щ локомотивними диспетчерами і черговими по станціях.

У 2004 р. була затверджена Програма підготовки персоналу та виробництва локомотивного депо Гребінка до виконання поточного ремонту ПР-3 дизелів Д80. Протягом чотирьох місяців власними силами деповчан був виготовлений весь комплект спецінструменту та пристроїв згідно з «Керівництвом з експлуатації 1Д80Б РЕ». Уже у 2005 р. був проведений успішний ремонт першого тепловоза, обладнаного дизелями Д80.

   З метою удосконалення технології ремонту дизелів придбаний стенд для визначення дійсного натягу підшипників колінчатих валів. Також на базі станини повздовжньо-строгального верстата спроектовано обладнання для перевірки прогинання та ступіньчатості корінних шийок колінчатих валів.

   В умовах депо виготовлений станок для полірування шийок колінчатих валів, який обладнаний пересувною скобою для закріплення дефектоскопа. Технологія полірування дозволяє усувати шорсткість та риски корінних та шатунних шийок.

   Депо має все необхідне технологічне обладнання для ремонту та утримання ТРС. Останнім часом до його складу долучилися розроблені деповчанами механізована позиція ультразвукової дефектоскопії бандажів колісних пар з використанням дефектоскопа УД2-70, яка дозволяє значно скоротити час виконання операцій вхідного контролю бандажів, та стенд для опресування бандажів колісних пар.

   Впроваджено у виробництво унікальний кантувач рами візка тепловоза 2ТЕ116 з метою забезпечення якості вимірів геометричних параметрів рами і зручності виконання робіт з ремонту повідків, кронштейнів трамвайних підвісок, що позитивно впливає на якість поточного ремонту ПР-3 екіпажної частини локомотивів.

   Окрім удосконалення існуючих технологій і модернізації наявного обладнання, робітники депо активно впроваджують нові технології, за допомогою яких підприємство має значний економічний ефект.



 

Наприклад, раціоналізаторами депо виготовлено:
• пристрій та технологічні операції для відновлення посадочних місць підшипників вала якоря ТЕД методом наварювання у середовищі вуглекислого газу;
• комплект обладнання, що складається з гідравлічного пресу, електропечі, шафи для зберігання готової продукції, позицій для розбирання та збирання пружних зубчастих коліс та оснащення для пресових робіт;
• унікальна технологія відновлення упорної поверхні соплового апарата, використання якої тільки протягом 2 років дало економію понад 177 тис. грн;
• електричні печі для нагрівання кришок циліндрових комплектів дизеля 5Д49, які керуються програмним пристроєм для забезпечення автоматичного нагріву без участі людини;
• обладнання для заливки бабітом моторно-осьових підшипників електровозів ВЛ80; установка для очищення мийної рідини, експлуатація якої дозволяє на 20-25% продовжити термін використання рідини МПТ та щорічно економній понад 40 тис. грн; установка для вакуумного видалення води з дизельнії оливи (продуктивність - 1 т. оливи за 8 год.).
Усі ці прогресивні технології та нестандартне обладнання були реалізовані завдяки талановитому інженеру Марікуці Миколі Даниловичу, який є «технічним генієм» депо гребінка, а також очолювальному ним колективу експериментального цеху.

   З метою зменшення    експлуатаційних витрат раціоналізаторський колектив депо розробив та впровадив у виробництво стенд повірки електровозних лічильників електроенергії. Слід зазначити, що депо має право відомчої повірки локомотивних швидкостемірів СЛ-3А, електровимірювальних приладів, манометричних засобів вимірювань. Створена також дільниця з повірки засобів лінійних вимірювань.

   Виробничі потужності та кваліфікований персонал дозволяють отримувати значні кошти від підсобно-допоміжної діяльності. Щорічно в депо виконується поточний ремонт п'яти тепловозів серій ТЕМ15, ТЕМ2, ТЕМ7, 2ТЕ116, які належать незалізничним підприємствам.





ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Шампунь от перхоти: как выбрать и исполь...

/_pu/71/62214789.jpg

Що таке сквірт, чи всім жінкам він приєм...

/_pu/71/07751632.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Тренды осеннего гардероба: Почему стоит ...

/_pu/71/50397271.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Як зрозуміти, що з гормонами – проблеми:...

/_pu/70/76550882.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Диван – м'які меблі універсального п...

/_pu/71/41276752.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Червоні, жовті чи чорні: які помідори на...

/_pu/71/95990461.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg