Команда ДЮСШ Гребінківської міської ради під керівництвом тренера Івана Щеголя успішно виступила на всеукраїнському турнірі з футболу, який проходив у мальовничому містечку Воловець Закарпатської області.
Змагання тривали з 23 по 26 червня 2026 року. У турнірі брали участь юнаки та діти 2010–2011 і 2012–2013 років народження з різних регіонів України.
... Читати далі »