Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Відпустка в Нікарагуа: місце мрії між Тихим океаном і Карибським басейном

Якщо ви не бажаєте втратити комфорт під час усіх пригод або бажаєте відпочити на пляжі кілька днів після туру по країні, Barceló Montelimar стане ідеальним готелем для вашої відпустки в Нікарагуа


Відпустка в Нікарагуа: краєвид на острові Ометепе з вулканом

Пишні джунглі, вражаючі вулкани та пейзажі, наче з іншого світу... відпустка в Нікарагуа – мрія всіх любителів природи. Але любителі культури також отримають своє задоволення в цій центральноамериканській країні. Якщо Нікарагуа ще немає у вашому списку, можливо, вам варто це змінити.

Центральна Америка відома своєю вражаючою природною красою. Розташований між Тихим океаном і Карибським морем, пересіченим незліченними річками й озерами, з тропічним вологим кліматом і розташований безпосередньо на Тихоокеанському вогняному кільці, регіон поєднує в собі легендарні природні чудеса та приголомшливі ландшафти на дуже невеликому просторі.

Під час відпустки в Нікарагуа ви можете відкрити для себе деякі з найкрасивіших з них, тому що найбільша за площею країна регіону має унікальні місця в світі, такі як один із найбільших прісноводних островів у світі або киплячий вулканічний котел. де можна помилуватися сяючою лавою.

Є також прекрасні міста з багатою культурною спадщиною і, звичайно, неймовірні пляжі на Тихому та Карибському морях. Якщо цього недостатньо, щоб переконати вас, ось кілька переконливих пропозицій і причин поїхати у відпустку в Нікарагуа.
 
Відпустка в Нікарагуа: Ріо-Сан-Хуан з багатьма деревами на березі

Ріо-Сан-Хуан на півдні Нікарагуа

Нікарагуа: чиста природа

Нікарагуа - це, перш за все, туристичне місце для любителів природи. Завдяки величезній кількості ландшафтів і природних заповідників (загалом 78) у вас є величезний вибір під час відпустки в Нікарагуа.

Особливо красивий природний заповідник, наприклад, біологічний заповідник Індіо Маїз. Ця територія, розташована на південному сході Нікарагуа, вкрита густими тропічними лісами, є домом для неймовірної різноманітності видів рослин і тварин: від туканів, ара і колібрі до лінивців, пум і ягуарів, до змій, крокодилів і черепах. Лише невелика частина заповідника доступна для екскурсій, але й цієї частини достатньо, щоб відчути справжню пригоду в джунглях.

У біологічному заповіднику Індіо-Маїз ви можете відчути справжню пригоду в джунглях

Іншим із категорії так званих біологічних заповідників у Нікарагуа є Кайос Міскітос, крихітний архіпелаг у Карибському морі, який охороняється завдяки унікальному біорізноманіттю мангрових лісів і коралових рифів, а також як притулок для різних видів черепах. З цієї причини відвідування можливі лише в обмеженому обсязі.

З мангрових лісів також складається природний заповідник Хуан Венадо, який можна перетнути на човні та відкрити для себе дивовижну та різноманітну флору та фауну. Завдяки своєму розташуванню до нього легше дістатися, ніж до Кайос.

Як бачите, є з чого вибирати, шукаючи пам’ятки Матінки-Природи в Нікарагуа. Особливо популярні Ріо-Сан-Хуан, який частково формує кордон з Коста-Рікою, а також Лагуна-де-Апойо, яка знаходиться поблизу так званих «білих сіл Нікарагуа».

Відпустка в Нікарагуа: річка в тропічному лісі з каное

Каное в біологічному заповіднику Індіо Маїс

Вулкани Нікарагуа

Нікарагуа часто називають країною вулканів, і це не випадково. По всій країні ми знаходимо 21 вулкан, сім з яких діючі. Тому походи на вулкан є одним із найпопулярніших видів діяльності, які ви можете зробити в Нікарагуа. Особливо популярні вражаючі Момбачо, а також два вулкани з високим адреналіновим фактором: вулкан Масая та Серро-Негро. Перший є одним із небагатьох вулканів у світі, де ви можете побачити киплячу лаву всередині вулканічного котла з безпечної відстані. Цей вулкан оголошено національним парком і є однією з найпопулярніших визначних пам'яток Нікарагуа.

На вулкані Масая ви можете побачити киплячу лаву всередині вулканічної кальдери

Серро-Негро, зі свого боку, в основному відвідують любителі адреналіну, тому що тут ви можете займатися дуже особливим пригодницьким видом спорту: так званим вулкан-бордингом або вулкан-серфінгом. Іншими словами: скотитися по попелястих схилах вулкана на дошці або санках. Незалежно від того, подобається це чи ні, ясно одне: під час відпустки в Нікарагуа обов'язково потрібно відвідати один або два вулкани.


Вид на вулканічну кальдеру Масая

Вид на вулканічну кальдеру Масая

Озеро Нікарагуа (Косіболька) і острів Ометепе

Окрім своїх вулканів, Нікарагуа також відома своїми вражаючими озерами, особливо озером Нікарагуа або Кочіболка. З площею 8264 квадратних метрів це найбільше внутрішнє озеро в Центральній Америці та єдине, де живуть прісноводні акули. Ви не можете не відвідати це озеро під час відпустки в Нікарагуа, оскільки на його берегах розташовані важливі місця, такі як місто Гранада (див. нижче).

Однак найбільш вражаючою пам'яткою цього озера є один з його островів, Ометепе. Він утворений двома величними вулканами (один діючий), з’єднаних смугою землі. Це найбільший у світі вулканічний острів у внутрішньому озері, і його не можна пропустити під час подорожі до Нікарагуа.

Ометепе — найбільший у світі вулканічний острів у внутрішньому озері

Просто дивлячись на нього здалеку, ви втратите дар мови, але на самому острові, який був оголошений ЮНЕСКО біосферним заповідником, ви можете відкрити багато інших чудес, таких як місцеві петрогліфи, ендемічні види рослин або навіть вражаючі пляжі, деякі з які чорні як смола, інші майже білі. День на острові Ометепе – справді екзотичний досвід.

Пам'ятки Нікарагуа: здалеку видно острів з вулканічним конусом

Острів Ометепе з вулканом Консепсьон

Колоніальні міста Гранада і Леон в Нікарагуа

Регіон, який зараз є Нікарагуа, був першим на американському континенті, який заселили європейці. З цієї причини ми зустрічаємо тут особливо стару колоніальну архітектуру, деякі з яких сягають часів найдавнішої іспанської окупації. Найкрасивіші колоніальні міста в країні — Гранада та Леон, а Гранада — одне з найстаріших міст Америки, засноване іспанцями (1524 р.). Гранада відома під прізвиськом La gran Sultana, «велика султанка», оскільки її архітектура, як і її іспанська тезка, має мавританський вплив, на відміну від Леона, який має більш сувору кастильську архітектуру. Багато сперечаються про те, яке з двох міст зараз найкрасивіше. Однак це пустий аргумент: ці два міста знаходяться дуже близько один від одного, тому, відпочиваючи в Нікарагуа, краще відвідати обидва.

 
Колоніальне місто Гранада в блиску вечірніх сутінків

Тропічний шарм Гранади, Нікарагуа

Кавовий шлях в Нікарагуа

Завдяки клімату, географічним особливостям і родючому ґрунту в Нікарагуа виробляють чудову каву, особливо в північно-центральному регіоні країни. Головними департаментами (адміністративними округами) з точки зору виробництва кави є Хінотега, Матагальпа, Естелі, Нуева-Сеговія та Мадріз, які разом займають майже 20% території країни.

Не тільки через високу якість продукту, але й через чудову мальовничу красу цього регіону та традиційні методи сільського господарства Міністерство туризму Нікарагуа запустило так званий «Маршрут кави» вздовж міст цих департаментів. щоб запропонувати відвідувачам країни познайомити з особливостями культури кави в Нікарагуа. Крім одного-двох сувенірів, з відпустки в Нікарагуа з мальовничих сіл, які м’яко втопилися в зелені ландшафту, звісно ж варто взяти з собою додому пачку кави. Його аромат поверне вас у спогадах до зелених кавових полів.


Пам'ятки Нікарагуа: статуя родючості на кавовій дорозі

На кавовому шляху можна знайти багато цікавого

Кукурудзяні острови: варто звернути увагу на відпустку в Нікарагуа

Нікарагуа є домом для маленького райського острова в центрі Карибського моря: так звані Кукурудзяні острови, які складаються з «Малого Кукурудзяного острова» та «Великого Кукурудзяного острова». Вони розташовані приблизно в 70 км від узбережжя Нікарагуа посеред Карибського моря, і хоча це населені острови, вони мають дуже оригінальну та пишну природу з райськими пляжами, кокосовими пальмами та всім, що поєднується з справжнім раєм.

Великий кукурудзяний острів має різноманітні туристичні об’єкти та аеропорт, але єдиний спосіб дістатися до Маленького кукурудзяного острова — на човні, і тут немає доріг, машин, ліній електропередач чи стресу. Об’їзд вартий того, якщо ви у відпустці в Нікарагуа і хочете відчути місце, де можна справді відключитися та відчути контакт з природою.

Кукурудзяні острови повністю заборонили імпорт одноразового пластику

До речі, Кукурудзяні острови не тільки охороняються, вони навіть повністю заборонили імпорт одноразового пластику, щоб забезпечити стабільний туризм на островах. Якщо вам цікаво, чому острови мають англійську назву, це тому, що вони довгий час перебували під владою Великобританії, а потім під впливом Америки. Окрім іспанської мови, тут також розмовляють варіантом англійської, як і корінної мови народу Міскіто. Відвідати Кукурудзяні острови також дуже цікаво з культурної точки зору.
 
Пам'ятки Нікарагуа: Райський пляж на Кукурудзяному острові

На Кукурудзяному острові ви далеко від світу

Найкраще житло для вашої відпустки в Нікарагуа

Якщо ви не бажаєте втратити комфорт під час усіх пригод або бажаєте відпочити на пляжі кілька днів після туру по країні, Barceló Montelimar стане ідеальним готелем для вашої відпустки в Нікарагуа. Єдиний курорт країни, що працює за системою «все включено», розташований на узбережжі Тихого океану, відомий своїми захоплюючими пляжами. І Монтелімар є ідеальним місцем для пляжного відпочинку в Нікарагуа, з його нескінченними можливостями водних видів спорту та приголомшливими заходами сонця.

У готелі є головна будівля, а також затишні та барвисті бунгало, з яких можна поринути прямо у хвилі, оскільки вони розташовані прямо на пляжі. Тут також є чудова кулінарна пропозиція, різноманітні види дозвілля і, звичайно, екскурсії до найкрасивіших місць Нікарагуа. Ідеальний варіант, щоб відпочити після захоплюючих екскурсій і походів і підготуватися до наступної пригоди.


Схожі матеріали:

👁 321
Категорія: Розваги та відпочинок
Теги: Вулкани Нікарагуа, Нікарагуа, природаВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg