Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Фітнес після 40

Заняття для людей після 40 повинні бути збалансованими

Фітнес після 40

Ми всі розуміємо, що приділяти час фізичним заняттям необхідно в будь-якому віці. Однак, після 40 років до таких занять потрібно підходити більш обдумано, щоб замість користі не принести своєму тілу і організму шкоди. Є кілька важливих моментів, на які необхідно звернути увагу людям після 40 років.


Фітнес після 40
 

В першу чергу необхідно порадитися зі своїм сімейним лікарем. Він призначить вам обстеження стану серцевого м'яза (ехокардіографію і електрокардіограму) і за її результатами буде зрозуміло якої інтенсивності навантаження для вас допустимі. Також обов'язково потрібно знати свій артеріальний тиск, перевірити ендокринну систему і гормональний фон. Якщо є якісь хронічні захворювання, то необхідно ретельно проаналізувати як не погіршити становище. Ну і важливим буде перевірка свого опорно-рухового апарату.

Починати нову справу завжди легше, якщо у вас є однодумці, тому пошукайте в своєму оточенні тих, хто складе вам компанію в ваших заняттях, ну або запишіться для початку на групові тренування. Колектив часто служить дуже хорошою мотивацією.

Люди за 40, як, втім, і люди інших вікових груп за визначенням мають різні фізичні можливості. Тим, хто раніше дружив зі спортом буде легше втягнутися в процес, досягти прогресу в своїх заняттях, ніж тим, хто спортом ніколи не захоплювався. Але це ні в якому разі не повинно зупиняти тих, хто вирішив зайнятися фітнесом в такому віці - просто потрібно уважно прислухатися до свого тіла і контролювати стан здоров'я.

Заняття для людей після 40 повинні бути збалансованими. Найкраще поєднувати кардіотренування середньої інтенсивності і силові тренування з невеликими навантаженнями. Виконувати вправи потрібно без надриву, не намагаючись викладатися на всі 100%.

Оптимальна періодичність тренувань - три рази в тиждень, за умови їх тривалості від 40 хвилин до години. Якщо ж вам комфортніше займатися до 30 хвилин, то тренування можуть бути щоденними. Обов'язково потрібно стежити за пульсом, перші 1,5-2 місяці його слід тримати в діапазоні до 130 ударів в хвилину. Далі можна частину тренування проводити з пульсов до 150 ударів в хвилину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фітнес на льоду: новий спосіб стати красивою і здоровою!

Займатися фітнесом можна не тільки в залі або будинку на біговій доріжці. Якщо у вас є можливість ходити швидким кроком на природі - використовуйте її! Намагайтеся ходити в комфортному для вас темпі і на комфортні відстані, а правильно їх обчислити вам допоможе крокомір.

З великою акуратністю слід після 40 відноситься до стрибків, випадів, глибоким присіданням з обтяженнями і до силової статичної навантаженні. Звичайно, в будь-якому правилі є винятки, але перш ніж займатися такими вправами слід кілька разів переконатися в тому, що користі від них більше, ніж шкоди для конкретно вашого організму.


Схожі матеріали:

Категорія: Спорт, фітнес
Переглядів: 223 | Теги: фітнес, фізичні заняття, артеріальний тиск

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg