Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Кілька потреб чоловіка у відносинах, про які він буде мовчати

У серйозних відносинах більшість дам забирають свободу у своїх чоловіків.

Більшість дам забирають свободу у своїх чоловіків

Щоб жінка була щасливою в стосунках, їй потрібно робити компліменти, давати підтримку, любити і оберігати. А що потрібно чоловікові? Ось про це багато жінок і не замислюються, а даремно.

Тому варто детальніше дізнатися про речі у відносинах, які хочуть отримувати всі чоловіки.
 

Кілька потреб чоловіка у відносинах, про які він буде мовчати
 

Потяг

За кілька років потяг значно знижується. Фізична близькість стає банальною, і вона більше не приносить ніякого реального задоволення. Але хіба можна назвати союз повноцінним, якщо в ньому немає потягу? І тут все залежить саме від жінки, адже вона може зробити перший крок або просто використовувати свою чарівність.

Незалежність

У серйозних відносинах більшість дам забирають свободу у своїх чоловіків. Вони навіть не можуть спокійно піти на футбол, щоб трохи розслабитися після трудового дня. У відносинах чоловікові потрібно трохи свободи, в такому випадку він буде відчувати комфорт і повний спокій.

Визнання

Деякі жінки розуміють, що чоловіки постійно знаходяться в стресовій ситуації. Їм потрібно заробляти гроші, допомагати по дому, думати про майбутнє, відкладати гроші. При цьому будинку можуть виникати скандали, а на роботі проблеми. Чоловікам важливо відчувати, що їх старання визнають і помічають.

Подяка

Якщо чоловік зробив щось хороше, чому б просто не сказати йому елементарне спасибі? Цей банальний прийом в результаті може стати відкриттям для кожної жінки. Сказавши чоловікові спасибі один раз, надалі він буде намагатися активніше. Нічого складного в словах подяки немає, а відносини зміняться на краще.

Підтримка

Чоловіки тільки на перший погляд сильні й упевнені в собі. Приходячи додому, їм хочеться розслабитися і просто забути про проблеми, які накопичуються в реальному житті. Банальна підтримка від жінок всього цього допоможе домогтися.

Головне - допомагати і підтримувати чоловіка в будь-якій ситуації. Коли чоловіки відчувають підтримку, вони будуть намагатися зробити життя своєї обраниці краще і безпечніше.

Не можна підвищувати голос

Жоден чоловік не любить, коли на нього підвищують голос. Психологи вже давно відзначають, що банальний діалог дозволяє домогтися більшого. Концентрувати увагу лише на негативі в сучасних реаліях здорового глузду немає.

Краса

Коли чоловік виділяє гроші для макіяжу, покупки взуття і одягу, він хоче, щоб його обраниця була красивою. А багато жінок тут допускають ключову помилку, використовуючи найкращий одяг тільки для походу на роботу і зустрічі з друзями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька речей, які роблять жадібні чоловіки

Виділяючи гроші, кожен чоловік хоче, щоб його обраниця була красивою для нього. Зрідка робити макіяж або використовувати гарний одяг вдома зовсім не складно.

Командне почуття

Багато шлюбів руйнуються через непорозуміння, яке формують дами. Непорозуміння може стосуватися абсолютно все. Найпростіший приклад: плануючи відпустку, чоловік хоче в гори, а жінка на море. Хто повинен поступитися?

Як правило, жінки включають маніпуляції і домагаються свого. В результаті чоловік постійно жертвує і розуміє, що ніякої стабільності немає. Відчувати, що сім'я є командою для чоловіка, - це завжди важливо.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 365 | Теги: жінки, ВІДНОСИНИ, чоловіки, психологія

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чому не виходить схуднути? 4 звички можу...

/_pu/58/17418942.jpg

С чем носить зимнюю обувь, чтобы выгляде...

/_pu/58/97189358.jpg

Жадібний чоловік і декілька фраз, які йо...

/_pu/59/42157778.jpg

Готовь лыжи!

/_pu/57/60329851.jpg

Декілька речей, які змушують чоловіків н...

/_pu/58/07219694.jpg

Як зробити, щоб дівчина швидко кінчила

/_pu/60/24399626.jpg

Полезна ли сперма для женского организма...

/_pu/60/43777829.jpg

Чим корисний еротичний масаж

/_pu/60/35303660.jpg

В чем эффективность современной лазерной...

/_pu/56/50200790.jpg

Когда дарить украшения в отношениях?

/_pu/58/43015329.jpg

Догляд за ягідними чагарниками навесні

/_pu/57/88494066.jpg

Десять главных советов, чтобы начать рис...

/_pu/57/47881017.jpg