Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Кілька речей, які не можна жінці робити для чоловіка, якщо поруч інші люди

Будь-яка жінка може і повинна робити зауваження, якщо чоловік у чомусь не правий

Кілька речей, які не можна жінці робити для чоловіка

Вибудовуючи відносини з чоловіком, багато пані допускають неусвідомлені помилки, які шкодять. Тому варто дізнатися про кілька речей, які ні в якому разі не можна робити для чоловіка, якщо поруч знаходяться сторонні.

Платити за нього

Цілком природно, якщо чоловік виявляється в складному фінансовому становищі. Жінки приймають цілком раціональне рішення - заплатити за нього. І мова може йти не тільки про кафе.

Дами свідомо можуть купувати взуття, оплачувати бензин і інші витрати. У нормальних відносинах все це є природним.

Але, як на таке реагуватимуть навколишні? Якщо чоловік не здатний за себе заплатити, значить, він невдаха. Плюс подібною поведінкою жінка принижує почуття гідності будь-якого чоловіка. Тут варто проявляти делікатність, тільки так і вийти досягти повної гармонії.


Кілька речей, які не можна жінці робити для чоловіка

Дозволяти кричати на неї

Сварки на людях - це найгірше, що можна уявити. Звичайно, розбіжності можуть виникати, але важливо правильно знаходити рішення. У пориві гніву деякі чоловіки можуть підвищувати голос і демонструвати власний характер.

Це допустимо робити тільки наодинці. Якщо чоловік кричить на свою обраницю, коли це бачать навколишні - подібне терпіти не можна. Така поведінка принижує жінку і завдає їй серйозної шкоди. Плюс навколишні почнуть розуміти, що в стосунках немає жодної гармонії, а жінка занадто слабка, адже вона дозволяє це робити з собою.

Мірятися з образливими жартами в свою адресу

Є чоловіки, які люблять постійно жартувати. При цьому вони зовсім не замислюються, ображає жарт або вона безболісна. Неприпустимо, якщо чоловік може висміювати недоліки фігури або зачіпати особисте.

Якщо чоловікам надходить подібним чином, все це виглядає як публічне приниження. Жінки в цей момент не зможуть відчувати себе комфортно. Такий вчинок можна назвати підлим з боку чоловіка. І зустріти гідного чоловіка, який буде говорити образливі жарти неможливо.

Хоча, тут потрібно дивитися глибше. Деякі жінки спочатку будують подібну модель відносин і дозволяють над собою жартувати. А якщо не відповідати на образливі жарти і терпіти, чоловік навіть не розумітиме, що він робить не так.

Перекладає відповідальність або змушує діяти

Найпростіший приклад: в ресторані неправильно порахували чек, і чоловік починає просити свою обраницю піти і розібратися. Здається, що в такій ситуації немає нічого страшного, тим більше, якщо у жінки більше досвіду.

Але, тут важливо зрозуміти простий факт: кожна жінка хоче, щоб поряд з нею знаходився захисник. А якщо чоловік надходить подібним чином, все це показує, що він слабкий і звик перекладати відповідальність на інших.

Найцікавіше, що подібним чоловік псує враження про себе, а жінка здається більш сильною і цілеспрямованою.

Мовчати, коли він грубіянить іншим людям

Деякі чоловіки можуть грубити стороннім людям. Багато жінок намагаються в цей момент мовчати і не робити ніяких зауважень. Це не зовсім правильна позиція.

Будь-яка жінка може і повинна робити зауваження, якщо чоловік у чомусь не правий. Звичайно, діяти явно не варто, але чоловік повинен чітко усвідомлювати власні помилки.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 283 | Теги: чоловіки, психологія, жінки, ВІДНОСИНИ

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Ознаки, за якими чоловіки обчислюють неп...

/_pu/59/32292455.jpg

Готуємо глазур для пасок за 2 хвилини

/_pu/58/71414434.jpg

Названий вітамін, нестача якого визначає...

/_pu/57/86707348.jpg

Для чого потрібен вітамін С: пояснення л...

/_pu/57/54902839.jpg

Ідеальний секс: чому чоловіки не терплят...

/_pu/60/65559923.jpg

Як за лічені хвилини упорядкувати посуд ...

/_pu/61/25760228.jpg

Как завести автомобиль в мороз

/_pu/61/92864868.jpg

Що краще вибрати для покрівлі, металочер...

/_pu/60/57827793.jpg

Де можна ховати гроші: заборонені місця ...

/_pu/60/66038258.jpg

Как правильно стирать ковер

/_pu/57/54228217.jpg

Лікарі назвали безпечну для здоров'я...

/_pu/59/95009182.jpg

Як яблука впливають на пам'ять

/_pu/57/20371763.jpg