Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Декілька помилкових установок жінки, через яких поруч погані чоловіки

У будь-якій компанії можна зустріти жінку, у якої всі відносини невдалі

Декілька помилкових установок жінки

У будь-якій компанії можна зустріти жінку, у якої всі відносини невдалі. Як правило, жінки в цьому звинувачують саме чоловіків, доводячи оточуючим, що гідних знайти неможливо. А хіба в цьому винна не жінка?

Є декілька  життєвих установок, які притягують поганих чоловіків.
 

Декілька помилкових установок жінки
 

«Нехай інші визначають мою самооцінку»

І тут слід відразу зазначити, що багато жінок орієнтуються на думку суспільства. Наприклад, якщо подруги скажуть, що наряд невдалий або неправильно обрана робота, жінка їм повірить. Орієнтуючись тільки на думку інших, кожна дама втрачає себе.

У підсумку поруч з нею часто виявляються негідні чоловіки, які можуть маніпулювати або обманювати. Жіноча самооцінка безпосередньо впливає на те, які чоловіки будуть знаходитися поруч. Психологи настійно рекомендують починати з власної самооцінки, якщо хочеться поміняти життя на краще.

«У моєму житті тільки негатив»

У кожної людини в житті можуть наступати складні періоди, які просто потрібно перетерпіти. Але, бувають ситуації, коли жінки завжди знаходяться в негативі. Навіть у чомусь хорошому вони зможуть знайти негатив і накрутити себе.

Постійний пошук негативу може стати причиною депресії. Ось і тягнуться до жінки такі ж чоловіки. А справа в тому, що хороші чоловіки намагаються шукати для відносин оптімісток. А з песимістками зв'язуються такі ж негативні чоловіки, які у всьому бачать негатив.

«Я не гідна кращого»

Кожна жінка сама визначає, чого вона хоче в цьому житті. Якщо з самооцінкою повний порядок, жінка починає перебирати чоловіками і сподівається на краще. А якщо дама спочатку вірить, що вона нікого для себе не зможе знайти, саме так і буде.

І навіть якщо в житті з'явиться ідеальний чоловік, вона відразу зрозуміє, що не гідна його. А ось на невдах такі дами і звертають увагу. Можна навести простий приклад: якщо до жінки з хорошою самооцінкою підійде знайомитися невдаха, вона навіть не буде намагатися з ним за говорити. А якщо присутні проблеми з самооцінкою, то такий варіант є оптимальним.

«Всі заслуговують другого шансу»

Навіть припиняючи відносини з негативним чоловіком, деякі пані думають, що він змінить свою поведінку. Може здаватися, що всі заслуговують другого шансу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як чоловіки і жінки почуваються після випадкового сексу?

Йдеться про грубу помилку, яка отруює життя. Якщо чоловік приніс в життя біль або зрадив, він ніколи не зміниться. Даючи другий шанс завжди, жінка просто наступає ще раз на ті ж граблі і навіть не розуміє цього.

«Будь-яку людину можна змінити»

Поведінку дитини ще можна змінити і прищепити їй іншу думку. Але, з дорослим подібний прийом вже точно не пройде. Дорослі люди вже не змінюються, їх звички формувалися роками. Поведінка може змінитися тільки в тому випадку, якщо людина сама визнає свої помилки, а це буває зовсім не часто.

«Напевно, токсичні відносини - це моя доля»

Деякі жінки заздалегідь налаштовують себе на токсичні відносини, а потім ще й дивуються, чому в їхньому житті нічого не змінюється. Налаштовуючи себе тільки на негатив, саме його і варто чекати в своєму житті. Розумні жінки після невдалих відносин роблять свої висновки і більше не допускають помилок.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 221 | Теги: жінки, чоловіки, ВІДНОСИНИ, психологія

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Вправи для підтяжки грудних м'язів: ...

/_pu/60/24202206.jpg

Чому добре бути самотнім: 18 переваг від...

/_pu/61/96451614.jpg

Де можна ховати гроші: заборонені місця ...

/_pu/60/66038258.jpg

Три предмети, які варто класти в холодил...

/_pu/61/73972020.jpg

Як повернути чоловіка в сім'ю: порад...

/_pu/60/22017137.jpg

Ягоди, які будуть корисні для шкіри і зд...

/_pu/59/98701601.jpg

Жінка без чоловіка: декілька речей, які ...

/_pu/56/96553249.jpg

Що буде, якщо на ходу раптово зламався п...

/_pu/56/06753902.jpg

Как выбрать хороший тонометр: полезные с...

/_pu/60/55578971.jpg

Як яблука впливають на пам'ять

/_pu/57/20371763.jpg

Лікарі назвали безпечну для здоров'я...

/_pu/59/95009182.jpg

Якщо їсти квашену капусту щодня, то, що ...

/_pu/61/36314854.jpg