Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Погляди чоловіків на жіночу сексуальність. Образ сучасної жіночої сескуальності


Погляди чоловіків на жіночу сексуальність. Образ сучасної жіночої сескуальності

Сексуальна гармоніяПогляди чоловіків на жіночу сексуальність змінюються разом зі зміною суспільного ладу, соціальних норм і модних тенденцій.

Ці зміни стосуються не тільки зовнішнього вигляду сексуально привабливою красуні, вони зачіпають глибинні шари людської психіки.

За часів Гітлера і в післявоєнний час еталоном жіночої сексуальності була пишнотіла жінка з широкими стегнами і пишними грудьми.

Молоді дівчата тоді виглядали старше своїх нинішніх одноліток, так як модний образ зрілої жіночності диктував свої умови. "Золоте століття" Голівуду, бажання насолодитися розкішшю після військових позбавлень породив образ незабутньою Мерилін Монро. Жіноча сексуальність тоді була розкішна (в сенсі форм і антуражу), вона була здоровою (принаймні, зовні), життєрадісною і в теж час загадкової, вона часто посміхалася і була не надто легкодоступним об'єктом для сексуальних залицянь чоловіка. Таку жінку ще треба було заслужити, за нею потрібно було доглядати.

Тепер давайте уявимо собі збірний образ сучасної жіночої сексуальності . Це дуже худа (не більше сороковий розмір), по - дитячому незграбна, молода (незалежно від віку) жінка. Вона різкувата і нежиттєрадісна, у неї образ або дуже зайнята або вкрай незадоволеною особи, вона рідко усміхається. Моделям на подіумі під час модних показів останні кілька сезонів просто заборонено посміхатися. Про свої наміри, в тому числі і сексуальних, вона швидше повідомить сама, ніж буде чекати від чоловіків довгих залицянь і тонких підходів. Мені можуть сказати, що це образ жіночої сексуальності, який нам нав'язує сучасна глянсова індустрія. Але модна преса, на мою думку, може лише вловлювати і тиражувати, а не формувати тенденції, що відбуваються в суспільстві.

Сучасна жіноча сексуальність - це продукт сучасного суспільства, що формує характер жінки , відкрито виражає свої сексуальні бажання, легко йде на контакт з чоловіком і так же легко припиняє відносини з власної ініціативи.

На прикладі історій багатьох жінок, зі спостережень за подругами, на прикладі героїнь сучасного кіно і з моїх власних роздумів і життєвого досвіду, спираючись на психоаналітичні пізнання, я постараюся представити вам феномен сучасної сексуальної жінки - нарциса, як актуальне явище нашого часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как продлить половой акт?

Жіноча сексуальність , як втім і чоловіча, сьогодні в моді. Гасло "ні дня без оргазму", зародившись в Америці, вже охопив все передове людство. Секс - це така ж необхідна частина життя і образу сучасного успішної людини, як комп'ютер або дорогий автомобіль. Сексуальність тиражується, вона виставляється напоказ, вона свідомо відпрацьовується і презентується при першому ж контакті між людьми. Молода дівчина, вийшовши з віку підліткових сексуальних експериментів, набагато впевненіше відповість вам на питання "який секс і з ким вона вважає за краще", ніж на питання "що вона вважає за краще з'їсти на сніданок".

Дівчина-нарцис - це яскрава приваблива особа, легко йде на контакт, у неї немає проблем у спілкуванні зі світом і людьми, вона актуальна у всьому - від одягу до думок, вона частий відвідувач модних кафе, клубів, кінопоказів. Вона відчуває гостру потребу в постійному схвалення захопленні, вона шукає близькості.
Чоловіки легко розрізняють таких жінок в натовпі, вони буквально "зчитують" їх ненаситну потреба в близькому контакті.

Як правило, вже при першій зустрічі дівчина вступає у сексуальні відносини з новим партнером. І ці відносини приносять радість їм обом. Вона реалізує свою потребу в набутті близькості і любові, він - своє сексуальне бажання або ще щось. Ось тільки радість від знайденої близькості триває недовго. Відносини з партнером, як правило, закінчуються досить швидко і часом драматично. Як тільки проходить період пристрасної сексуальної захопленості партнером, вона знову відчуває сисних порожнечу всередині, яку він знову не зміг заповнити. Вона не думає про те, що близькість - це не тільки секс, вона вважає, що віддавала все, що могла, і сумно, що це дійсно так.

Вона відправляється на нові пошуки, бо невротична потреба в любові, народжена глибоким почуттям внутрішньої тривоги і самотності, не дає їй перепочинку. З часом вона починає втрачати навіть цю примарну здатність відчувати хоча б короткий заспокоєння від близькості з новим партнером, вона втрачає надію на знаходження любові. Вона з тих, хто часто обговорює з подругами своїх колишніх коханих, які пов'язали життя з непривабливими і не надто худими жінками. Розриваючись від внутрішнього конфлікту між почуттям власної грандіозності і власної недосконалості і порожнечі, ці жінки іноді знаходять своє покликання в роботі або виявляються на кушетці психоаналітика.

Людей, особистість яких організована навколо підтримки самоповаги шляхом постійного підтвердження з боку, психоаналітики називають нарцисичним. Цей красивий термін введений З. Фрейдом. Нарцис - герой давньогрецького міфу. Юнак, який закохався у своє відображення в дзеркалі води і, врешті-решт, помер від туги, яку його відображення ніколи не змогло б задовольнити.

Психоаналітично орієнтовані теоретики стверджують, що мінливості сучасного життя посилили нарцисичну заклопотаність особистості. У світі глянцевому індустрії та інформаційних технологій безпосереднє враження, вироблене особистістю на інших, виявляються більш чарівним, ніж цілісність і щирість.

Сучасна жінка-нарцис безперестанку роздумує про видимі переваги - красу, блискучому оточенні, багатство, але не про більш прихованих аспектах своєї душі. "Імідж" замінює сутність і те, що Юнг назвав персоною (представлення себе зовнішньому світу), стає більш живим і надійним, ніж дійсна особистість. Нарцисична героїня схильна до ексгібіціонізму, емоційної (але не фізичної) недоступності, вона зайнята фантазіями про власну красу і всемогутності.

Наша героїня відчайдушно потребує товаристві інших людей. Людей, які будуть підживлювати її почуття ідентичності та самоповаги своїм захопленням і схваленням. Не дивно, що знаходить вона це найчастіше в чоловічому суспільстві. Але так як вона, будучи зайнята вирішенням своїх внутрішніх проблем, часто просто не замислюється, що за людина з нею поруч, то її відносини з чоловіками виявляються неповноцінними. Одна моя клієнтка, описуючи свій емоційний стан після заміжжя, говорила, що їй здається, що вона померла, тому що їй довелося відмовитися від спілкування з іншими чоловіками. "Мені здається, щоб відчувати себе живою, я повинна постійно бачити своє відображення в багатьох-багатьох дзеркалах".

Потреба таких жінок в любові настільки велика, що затьмарює всі інші життєві інтереси. Але саме вона виявляється зовсім не здатною на підтримку близьких і постійних відносин. Її відносини з чоловіками драматичні, суперечливі і поверхневі.

Жінка - нарцис витрачає більшу частину життя на невротичні пошуки любові, але так ніколи і не знаходить заспокоєння.


Схожі матеріали:

👁 1308
Категорія: Інтим
Теги: Секс, жінкаВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg