Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Навчання Хімія Англійська мова
Физика Математика


Як прогуляти урок у школі та не попастися. Як Прогуляти заняття

Занадто часті прогули можуть привести до неприємних наслідків. Пам'ятайте, що прогул школи - це проступок, за який ви несете відповідальність, тому будьте готові до неприємних наслідків, якщо вас зловлять.


Як Прогуляти заняття

Один з важливих уроків, якому ніколи не навчать в школі - це знання того, як пропустити або прогуляти заняття, не попавшись. Прогул занять - це стандартний процес, з яким стикався (або збирається зіткнутися) кожен учень і студент. Щоб успішно прогуляти заняття і не попастися, потрібно трохи кмітливості і терпіння, але результати того варті!
 
Як прогуляти урок у школі та не попастися

Організуйте прогул

Вивчіть систему своєї школи. Як контролюється відвідуваність у вашій школі? Чи відзначають відвідуваність на кожному занятті? Чи є у вас учитель, який часто забуває відзначити присутніх? Таке заняття буде прогуляти набагато легше, ніж те, де вчитель суворо відмічає присутніх. Залежно від кількості пропусків, які у вас вже є, покарання за них може бути різним. Якщо ви завзятий прогульник, у якого вже багато пропусків, вам потрібно діяти дуже обережно.

Придумайте план. Вирішіть, яке заняття ви хочете пропустити. Сплануйте, куди ви підете. Якщо у вашої школи є система пропусків, а у вас є доступ до цих перепустків, візьміть кілька, тому що вони можуть вам стати в нагоді, коли ви зберетеся прогуляти заняття.

Зверніть увагу на те, як розташовані камери по школі. Якщо це можливо, намагайтеся їх обходити в той час, коли за розкладом ви повинні бути на уроці.

Не пропускайте заняття під час важливих тестів або захисту презентацій, тому що це збільшує шанси попастися. Якщо ви збираєтеся пропустити урок, щоб не здавати проект, презентацію або тест, краще прикинутися хворим і взагалі не піти в школу в цей день.

Заздалегідь придумайте собі виправдання. У разі, якщо все піде не так, як ви задумали, вам потрібно буде хороше виправдання. Не має значення, якого роду буде це виправдання, головне, щоб воно було правдоподібним і підходило під ваш план.

Якщо ви не вмієте брехати, виправдання має бути якомога простішим. Краща брехня - та, яка містить трохи правди. Тому варто включити трохи правдивих подробиць в своє виправдання, щоб воно краще звучало. Не використовуйте виправдання про те, що у вас «хтось помер» або «в сім'ї трапилася непередбачена ситуація». Такі виправдання потрібно придумувати за кілька тижнів до того, як ви збираєтеся прогуляти урок. Можна сказати, що ви щось втратили і шукали це. Якщо вас запитають, що саме, скажіть, що ключі або флешку.

Прогуляти заняття

Ведіть себе впевнено. Незалежно від того, що ви робите, люди зазвичай довіряють тим, хто веде себе впевнено. Вам буде легше вийти з класу, та не видати себе, якщо ваша хода і поведінка будуть випромінювати впевненість.

Встановіть зоровий контакт. Якщо ви йдете повз когось, обов'язково подивіться людині в очі. Якщо ви будете уникати зорового контакту, це може виглядати підозріло, як ніби вам є, що приховувати (і це, насправді, правда). Коли ви дивитеся людям в очі, ви здаєтеся їм спокійним і заслуговуєте на довіру.

Не ходіть туди-сюди без діла. Якщо ви почнете бродити по коридорах і класах, зупинятися, щоб поговорити з друзями - це збільшить шанси бути спійманим під час прогулу, тоді вас відправлять на урок і зроблять зауваження. Дотримуйтеся плану прогулу і будьте зосереджені.

Намагайтеся не попастися

Будьте уважні. Не варто ховатися в тих місцях, де найчастіше ховаються прогульники. Не варто прогулювати заняття на відкритому повітрі в місцях, де багато людей.

Можна сховатися в туалетах. Якщо ви не плануєте прогулювати цілий день, туалет - оптимальний варіант. Ви зможете провести в туалеті одне або два заняття, якщо не будете залучати до себе увагу. Займіться чимось, щоб не було нудно (наприклад, пограйте в телефон). Але ваше заняття повинно бути дуже тихим, щоб не викликати підозр у тих, хто буде час від часу заходити в туалет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как прогулять школу? Способы и отмазки

Не базікайте. Якщо ви почнете розмовляти з друзями про те, як вам вдалося прогуляти заняття, це збільшує ризик попастися. Якщо ніхто не знає, що ви прогуляли заняття, ніхто вас не видасть. Тому не варто хвалитися своєю хитрістю, ви ж не знаєте, хто ще може почути вашу розмову.

Поради

  • Щоб вчителі та батьки не запідозрили вас, не прогулюйте кілька днів поспіль.
  • Почніть з малого: прогулятися один-два уроки, а не цілий навчальний день.
  • Попросіть надійних друзів прикрити вас, якщо вийде. Будьте готові допомогти їм у відповідь, якщо вони вас про це попросять.
  • Якщо вам вдалося вийти зі школи, відразу йдіть в яке-небудь безпечне місце, де ви не зустрінете нікого зі знайомих. Навіть якщо вас побачить хоча б один знайомий, він може розповісти про це вчителям або вашим батькам, тому найкраще відправитися в тихе безлюдне місце.

Попередження

✔️ Занадто часті прогули можуть привести до неприємних наслідків. Наприклад, вас можуть залишити займатися після уроків, можливо, на вас накладуть штраф.

✔️ Пам'ятайте, що прогул школи - це проступок, за який ви несете відповідальність, тому будьте готові до неприємних наслідків, якщо вас зловлять.


Схожі матеріали:

👁 926
Категорія: Навчання
Теги: школа, прогуляти урок, сачкування, прогуляти школу, прогул уроків

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg

Що означає, коли коти воркують?

/_pu/68/41110115.jpg

Виховання кошенят: ось як це працює

/_pu/68/83309003.jpg

Яка кількість білка в сечі викликає зане...

/_pu/68/26272072.jpg

Сучасні міські меблі

/_pu/68/61028782.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Лучшие советы по игре в онлайн-казино на...

/_pu/67/57100890.jpg

Кішка раптово п'є багато води: в чом...

/_pu/68/27212619.jpg

Секс після пологів

/_pu/68/47722418.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg