ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   

Про ( по простонародному) "хитрожопість" деяких шкільних директорів

Котяче радіо зранку принесло звістку "с полєй ", себто з села, про цікаві виверти хитромудрих представників із тих, хто "не тоне".

Є школа без газу, чимсь там вона опалюється до цього часу - то батьки з класу прицеп дров чи купують чи пиляють, то спонсор на клянчіння відізветься, держава сотні тон вугілля пхає.

Так і утримується недолугий керівничок закладу на посаді.

В цьому році далі пішов, як, схожий на драну міль, сірий кардиналько: вигадав інший спосіб утриматися на директорському стільчику - он, кажуть знайомі коти, представники від батьків попід хатами в селі ходять і збирають школі на котел: з батьків учнів - по cтільки-то гривень, з пенсіонерів чи тих, чиї діти не навчаються - менше.

Як коти брешуть, то і я брешу. Але , люди добрі, хата тепла! Йолкі палкі! В наш час і під вибори і без них, справжні директори шкіл їздять, пишуть, вибивають, знаходять кошти на все!

Чому повинні селяни робити роботу за керівника шкільного закладу??? А він навіщо? В носі колупатися???? А потім усі звинувачують районну, обласну та державну владу, що щось там не так.

А як же воно буде так, коли директор навіть не чухається, щоб зробити щось - на жальках виїжджає: "Подайте лисому на розщоску, а сліпому - на телевізор.."

Дайте не минайте, не мине й вас лиха година??? З року в рік, з року в рік: да-а-а-а-йтее-е-е-е, односельчани...

Чи не пора б уже протерті штани сзаду відірвати від стільця і перестати бути "керівним імпотентом"? Якщо не можете, шановний сірий кардиналько, тпрусь з посади! Нехай стає до керма той, хто світ переверне, а питання вирішить.

Так уже набридли такі от напівлисі альфонсики, при яких ввірена їм школа, до речі, особа жіночої статі, мусить бути, як кажуть у народі: "Я и лошадь, я и бык, я и баба, и мужик."

Під лежачий камінь вода не тече. Люди в селі ледь виживають, чому вони повинні платити за те, щоб якийсь дехто просто втримався на посаді і отримував зарплатню за те, що інші роблять за нього роботу?

Оце вам друга сторона медалі на тему, "як зимують сільські школи".


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 844
Теги: котел, сільська школа, зима, побори з батьків, маленькі історії, керівний імпотентНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg